Mazlum Filistin Halkını ikiyüzlü Ortaçağcı Din Tüccarları değil, sadece Gerçek Devrimciler savunabilir! İşgalci Siyonist İsrail, Filistin’den Defol!  

06.08.2022
311
A+
A-

AB-D Emperyalizminin Ortadoğu’daki bekçi köpeği olan Siyonist İsrail, Filistin’e kan, gözyaşı, acı ve savaş götürmeye devam ediyor. Siyonist İsrail mazlum Filistin halkına yıllardır gün yüzü göstermiyor. AB-D Emperyalistlerinin suikastçısı Katil İsrail, o topraklardan sahipleriyle birlikte sürülmediği, atılmadığı, gönderilmediği sürece bu alçakça saldırılar devam edecek.

İşte yine son saldırıları da Filistin’in Gazze topraklarına yönelik oldu. Ki katil İsrail bu saldırılarının büyük kısmını da sivil halkın yaşadığı yerleşim birimlerine yaparak yıllardır devam ettirdiği soykırımcı niteliğini de yine gözler önüne serdi. Filistin Sağlık Bakanının yaptığı açıklamaya göre de bu alçakça saldırılarda şu ana kadar aralarında çocuk ve kadınların da bulunduğu 15 masum Filistinli hayatını kaybetti, 125 Filistinli ise yaralandı. Ancak bu Siyonist canavarın saldırıları devam ettiği sürece hem hayatını kaybeden hem de yaralanan Filistinlilerin sayısı giderek artacaktır.

Siyonist İsrail’in bu katliamlarının arkasındaki en büyük destekçi ve güç AB-D Emperyalizmidir. Filistin toprakları AB-D Emperyalizmi tarafından gasp edilerek İsrail’e hediye edilmiştir. Tabiî karşılığında da Siyonist İsrail’i, Ortadoğu’daki AB-D Emperyalizminin çıkarlarını korumakla görevlendirmiştir ABD-AB Emperyalist Haydutları. Bunun için Siyonist İsrail sadece Filistin halkına değil Ortadoğu’daki başta Suriye ve İran gelmek üzere AB-D Emperyalistlerinin çıkarları ile ters düşen tüm devletlere ve halklara karşı Batılı Emperyalistlerin ileri karakolu niteliğindedir. ABD Emperyalistlerinin bölgedeki en büyük amacı ise “Büyük Ortadoğu Projesi” isimli, Ortadoğu’yu ve ülkemizi parçalara bölecek olan emperyalist projeyi uygulamaktadır. İşte Filistin’in on yıllar boyu İsrail tarafından kerte kerte işgal edilmesi, bu aşağılık projenin bir parçasıdır.

Ve tüm bu katliamlarına karşı İsrail’in aldığı ödül de ABD Emperyalizminin dünyadaki üç stratejik müttefikinden biri olması, sahibiyle özdeşleşmesidir. Yani ABD’nin İsrail olması, İsrail’in ABD olmasıdır. Dünyadaki hiçbir satılmış, hiçbir müttefik bu “onura” erişmedi, erişemedi. Bütün yerli satılmışların, ruhunu AB-D Emperyalistlerine gönüllüce sunan işbirlikçilerin hayalidir, ABD Emperyalizminin stratejik müttefiki olabilmek ama bu Halk Düşmanları herkese bu “onur”u bahşetmiyor.

İşte böylesine alçak, Siyonist ve katil olan bu gayrimeşru devletin, Siyonist Canavar İsrail’in Türkiye’deki en büyük destekçisi AKP’giller iktidarıdır. AKP’giller iktidarı bazı zamanlar kendi kitlesini kontrol altında tutabilmek için İsrail karşıtı sözler söylemekte, ona karşıymış gibi görünmektedir. Ama bir gerçek var ki İsrail’in bugün hem siyasi hem ekonomik anlamda en büyük ortaklarından biri AKP’giller iktidarıdır.

Hem nasıl olmasın ki?

AKP’giller iktidarının ve onun şefi Tayyip Erdoğan’ın AB-D Emperyalistleri tarafından kendisine verilmiş olan görevi Büyük Ortadoğu Projesi’ni Türkiye’de hayata geçirmektedir. Aynı görev yine AB-D Emperyalistleri tarafından İsrail’e de verilmiştir. Doğal olarak AKP’giller iktidarı ve Siyonist İsrail etle tırnak gibi kaynaşmışlardır. İşte bu yüzden mazlum Filistin Halkının düşmanı AKP’giller Siyonist İsrail’le “Normalleşme” adımlarına hız vermektedir bugünlerde. Ve ortak amaçları, başta da belirttiğimiz gibi AB-D Emperyalizminin çıkarlarının Türkiye’de ve Ortadoğu’da bekçiliğini yapmaktır. Zaten AKP’nin projelendirilme ve iktidara getirilme sürecinde AB-D Emperyalistlerinin öne sürdüğü şartlardan birinin Siyonist İsrail’in bölgedeki güvenliğinin sağlanması olduğunu artık herkes bilmektedir. Kısacası tüm Ortaçağcı gericiler gibi AKP’giller iktidarının da mazlum Müslüman Filistin halkını düşündüğü yoktur. Eğer ağızlarından Filistin hakkında olumlu, Siyonist İsrail hakkında kötü bir tek cümle çıkarsa, bilelim ki o sözler sadece ve sadece yalandır.

Unutulmasın ki, hem Filistin tarihinde hem de 20’nci Yüzyıl dünya tarihinde ezilen halkların, emekçi kitlelerin çıkarları dışında hiçbir şey gözetmeksizin, en insani, en samimi duygu ve düşüncelerle mazlum Filistin Halkının haklı davasını savunanlar yalnızca Gerçek Devrimciler olmuştur. Bugüne kadar böyle olduğu gibi bundan sonra da böyle olacaktır.

Ve eninde sonunda Filistin toprakları “Nehir’den Denize Özgür Olacaktır!” Hem Siyonist katil İsrail hem de onun patronu katil AB-D Emperyalistleri, tüm işbirlikçileri ile beraber Filistin topraklarında da, Ortadoğu topraklarında da, tüm dünyada da bir daha ayağa kalkamayacak şekilde yenilgiye uğratılacak ve tüm ezilen halklar eşit ve kardeşçe bir düzende savaşsız ve sömürüsüz yaşayacaktır. Buna inancımız tamdır!

 

Nehirden Denize Filistin Özgür Olacak!

Kahrolsun Siyonist Katil İsrail!

Kahrolsun ABD-AB Emperyalizmi!

Katil AB-D Ortadoğu’dan Defol!

6 Ağustos 2022

HKP Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz