Halklara zulmedenlerin kalpleri olamaz

22.07.2014
536
A+
A-

Gazze’deki Şifa Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde gönüllü görev yapan 67 yaşındaki Norveçli cerrah Mads Frederick Gilbert, Filistin’de yaşananlarla ilgili yazdığı mektupla sesleniyor Katil Obama’ya:

“Bay Obama – Senin bir kalbin var mı?

“Seni bizimle beraber Şifa’da bir gece geçirmeye davet ediyorum. Sadece bir gece! Belki bir temizlikçi kılığına bürünebilirsin. %100 inanıyorum ki, Şifa’da geçireceğin bir gece tarihin akışını değiştirirdi.

“Kalbi ve gücü olan hiç kimse Şifa’da bir gece geçirdikten sonra Filistin Halkının yaşadığı kıyıma son vermeye gönül vermeden yürüyüp uzaklaşamaz buradan.”

Namuslu, insansever doktor yanılıyor. İnsan soyuna en büyük zararı veren AB-D Emperyalistlerinin başındaki bir yaratıkta kalp olmaz, olamaz. Son 60 yılda dünyada yapılan bütün katliamların sorumlularının, halkların kanını içerek semiren yaratıkların, değil bir gece bin gece de geçirseler hastanelerde, onların zulümleri sona ermez. Çünkü onlar kendilerini halklara çektirdikleri acılarla, yaptıkları zalimliklerle var edebiliyorlar.

Onlar, insanların yürek burkan görüntülerinden acı duymazlar, tam tersine zevk alırlar. İnsanların acıdan çıkardıkları sesler onlar için kulağa hoş gelen seslerdir. Çünkü onlar insanlıktan çıkmış nükleer atıklardır. Bu nükleer atıklar yeryüzünden temizlenmediği sürece insanlık rahat nefes alamayacaktır. Acılar son bulmayacak, gözyaşları dinmeyecektir.

Bu kalpsizliği, bu insanlıktan çıkmışlığı, bu katliamları protesto etmek için Kurtuluş Partisi Ankara İl Örgütü olarak bir kez daha Siyonist İsrail Büyükelçiliği önündeydik. Filistin ve Parti Bayraklarımızla, katliamı teşhir eden dövizlerimizle, sloganlarımızla AB-D Emperyalistlerini, Bekçi Köpeği İsrail’i, el altından bu katliama destek veren ikiyüzlü Tayyipgiller’i protesto ettik.

Ankara İl Başkanı’mız Av. Sait Kıran tarafından okunan basın açıklamamızda, ölümü göze alan Filistin Halkının eninde sonunda zafere ulaşacağı, AB-D Emperyalistlerinin ve Bekçi Köpeği İsrail’in ölümlerin en şerefsizini tattıkları gün Halkların bayram günü olacağı vurgulandı.

Halkların Kurtuluş Mücadelesi büyüyerek devam edecektir. İnsanlık bu hayvanlık konağındaki zalimlikleri daha fazla kaldıramaz. Eninde sonunda isyan bayrağını açacaktır insanlık. Ve bütün bu zalimliklere artık yeter deyip insanlığı sürekli hayvanlık konağında tutmak isteyen zalimlerin zulmüne son verecek, insanlık konağına ulaştıracaktır. Buna inancımız tam. 20.07.2014

 

Ankara’dan Kurtuluş Partililer

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz