Ülkemizdeki hayvan katliamlarının birincil sorumlusu Kaçak Saray’da mukim hayvan düşmanı ve onun suç ortağı olan avanesidir!

26.11.2022
265
A+
A-

Türkiye kamuoyu son birkaç gündür, Konya’daki bir barınakta zavallı masum köpeklere en ağır şekilde işkence ederek onları katleden insan suretindeki yaratıkların kan dondurucu zalimliklerini ve sonrasında yaşananları ibretle takip ediyor.

Hatırlanacağı gibi birkaç gün önce, “Konya Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi”nde insanlıktan nasibini almamış bir alçağın zavallı bir köpeği kafasına kürekle defalarca vurarak katlettiği, orada bulunan diğer çalışanlarınsa duygusuz bir şekilde bu caniliği izlemekle yetindiği görüntüler sosyal medyaya düşmüş, bu görüntüler başta hayvanseverler olmak üzere yüreğinde insancıl duygular barındıran tüm insanlarımız arasında büyük bir tepki ve infiale yol açmıştı.

İnsanım diyenin kayıtsız kalamayacağı, tepki göstermekten kendini alamayacağı bu alçaklık üzerine hayvansever insanlarımız akın akın Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı sözde “Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi”ne girmeye çalıştılar. AKP’giller’in yönetimindeki Konya Büyükşehir Belediyesinin yaptığı ilk iş, kahpece işlenen bu suçun boyutlarını gizlemek, delillerini karartmak için insanların barınağa girmesini engellemek oldu. Çıkar amaçlı suç örgütü AKP’giller, her türlü kirli işlerinin ardından yaptıkları gibi bu kan donduran olaya ilişkin de yayın yasağı getirmekte gecikmediler.

Başta Konya’daki bu alçakça katliam olmak üzere özellikle son yıllarda artan hayvan katliamlarının ve hayvanlara yönelik şiddettin birincil sorumlusu; yüreğinde en ufak bir sevgi kırıntısı barındırmayan, sadece hayvana değil, insana ve bir bütün olarak doğaya da düşman olan AKP’giller’in Kaçak Saray’da mukim Reisi ve onun suç ortaklarından oluşan avanesidir. Hayvan düşmanlığının topluma pompalandığı merkez, Amerika’nın kucağında din alıp satarak insanlarımızı “Allah’la Aldatan”, temsil ettiği Antika Tefeci-Bezirgân Sermayenin insanlık dışı ahlâk anlayışını, daha doğrusu ahlâksızlığını topluma ölümcül bir zehir misali zerk eden RTE’nin ikamet ettiği Kaçak Saray’dan başka bir yer değildir.

Nitekim Kaçak Saray Saltanatının Sultanı, “Köpek Toplattırıcı” Tayyip Erdoğan’ın “Belediyeleri sahipsiz hayvanları sokaktan alacak adımları atmaya çağırıyorum”, “Bu nedenle ‘tehlike arz eden’ tüm köpeklerin toplanmasını istiyorum” şeklindeki talimatları, “Beyaz Türkler, hayvanlarınıza sahip çıkın” biçimindeki toplumun bir kesimini alenen aşağılayan açıklamaları hâlâ zihinlerdedir.

Konya’daki caniliğe imza atanlar da her gün sosyal medyada görüntülerini içimiz parçalanarak izlediğimiz hayvan katliamlarının failleri de hayvanlara eziyet eden tüm insan görünümündeki canavarlar da bu şerefsizce işleri yapma cesaretini Kaçak Saraylı Reis’in işte bu sözlerinden ve AKP’giller’in bu konudaki politikalarından almaktadır. Bilindiği gibi bu insanlıktan nasibini almamış alçakların yaptıkları yanlarına kalmakta, bu kişilere caydırıcı hiçbir ceza verilmemektedir. Böyle olunca da hayvan katliamları, hayvanlara yönelik şiddet günden güne artmakta, sıradan olaylar haline gelmektedir.

Partimiz, başta Genel Başkan’ımız Nurullah Efe Ankut olmak üzere çıkar amaçlı bir cürüm ve zulüm örgütü olan AKP’giller’in işledikleri binbir suça karşı mücadele ettiği gibi aynı zamanda bu çağdışı, insanlık dışı güruhun hayvan düşmanlığına karşı da en aktif mücadeleyi yürütmektedir. Genel Başkan’ımıza, militan düzeyde hayvansever olduğu için, hayvanların kılına dokunmaya cüret eden kişilere her seferinde anladığı dilden cevap verdiği için bugüne kadar beş dava açılmış, bir kısmı devam eden bu davalarda hapis cezaları verilmiştir. Genel Başkan’ımızın hayvanseverliğinden dolayı yargılandığı, daha doğrusu tıpkı hakkında açılan sayısız siyasi davada yaptığı gibi karşı tarafı yargıladığı davalar üzerine yazdığı “İnsan Kalmak Kolay Değil (Kedi Davaları Savunmaları)” isimli kitabında ülkemizdeki hayvan düşmanlığıyla AKP’giller’in cahil, yoksul kitleleri meczuplaştırması arasında ne kadar sıkı bir bağ olduğu açık bir biçimde görülmektedir. Bu kitabı okuyanlar görecektir ki savunmasız hayvanlara zulmeden insan müsveddeleri ezici çoğunlukla AKP’giller tarafından mamalanmış, manevi yönden çürütülmüş insan suretindeki Dördüncü Tür Yaratıklardan oluşmaktadır.

Partimiz, Türkiye’nin bütün önemli meselelerinde olduğu gibi AKP’giller’in insan, hayvan ve doğa düşmanlığına karşı mücadelesini de aralıksız bir şekilde sürdürecektir. Partimiz aynı zamanda Konya’daki bu insanlık dışı hayvan katliamının peşini özellikle bırakmayacaktır.

Sadece insana değil, Konya örneğinde ve sayısız başka örnekte görüldüğü gibi tüm canlı türlerine düşman olan AKP’giller, işledikleri binbir suçun yanı sıra hayvan düşmanlıklarından dolayı da eninde sonunda bağımsız mahkemelerde yargılanacak ve hak ettikleri cezalara çarptırılacaktır.

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

26 Kasım 2022

HKP Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz