Türk Ordusu’nun Ortadoğu cehennemine gönderilmek istenmesini protesto ettik

02.10.2014
480
A+
A-

Maşa olarak kullanmak istiyorlar Türk Ordusu’nu. Kendi ellerini yakmak istemiyor AB-D Emperyalistleri. Müslümanı Müslümana kırdırıp, kendi aşağılık emellerine ulaşmak istiyorlar. Bin ülkeli bir dünya AB-D Emperyalistlerinin hedefi. Yugoslavya’da, Afganistan’da, Libya’da, Irak’ta ve Suriye’de bu aşağılık hedeflerine ulaştılar. Emperyalistler sıraya şimdi Türkiye’yi ve İran’ı koydular. Kendi yarattıkları canavar IŞİD bahanesiyle, adım adım, haritasını yayımladıkları Türkiye’yi en az üçe bölme hedeflerine doğru ilerliyorlar. İşte efendileri AB-D Emperyalistlerinin emirleri doğrultusunda, fırdöndü Tayyipgiller’in Meclisten geçireceği tezkere emperyalistleri hedeflerine bir adım daha yaklaştıracak, halklar arasındaki binlerce yıllık kardeşlik düşmanlığa dönüşecektir.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak Türk Ordusu’nun Ortadoğu cehennemine sürülmek istenmesini Ankara’nın kalbi Kızılay’da Güvenpark’ta bir basın açıklamasıyla protesto ettik. “Türk Ordusu’nu Suriye’de Savaşa Göndermek Halklara, Vatana ve Tarihe İhanettir!” ozalitimizle, Parti bayraklarımızla, “Katil IŞİD İşbirlikçi AKP”, Katil ABD Ortadoğu’dan Defol”, “Emperyalistler İşbirlikçiler,  Geldikleri Gibi Gidecekler”, “Kahrolsun ABD, AB Emperyalizmi”, “Kahrolsun Emperyalizm Yaşasın Halkların Kardeşliği”, “Kahrolsun ABD Uşakları” sloganlarımızla AB-D Emperyalistlerine, yerli satılmışlara, Ortaçağcılara olan kinimizi haykırdık.

Ankara İl Başkanımız Av. Sait Kıran tarafından okunan basın açıklamasında, tezkerenin bölünmeye hizmet edeceğini, AB-D Emperyalistleri ve onların kuklası Tayyipgiller’in içyüzünü sergiledik. Ve eninde sonunda, er veya geç gerçekleşeceğine kesinlikle inandığımız bir sloganla eylemimizi sonlandırdık: Halkız Haklıyız Kazanacağız! 01.10.2014

 Ankara’dan Kurtuluş Partililer

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz