Siyonist Canavar katliamlarına devam ediyor

10.07.2014
526
A+
A-

Kurulduğu günden bu yana mazlum Filistin Halkını katletmeyi kendisine en önemli misyon olarak belirleyen Siyonist İsrail, katliamlarına ara vermeksizin devam ediyor.

Akrebin sokması nasıl doğası gereğiyse, Ortadoğu’nun bağrında ABD Emperyalistlerinin alçakça çıkarlarına bekçilik yapan haydut İsrail için Filistinlileri öldürmek, kaçırmak, insanlık dışı işkence metotlarına tabi tutmak, tutuklamak, onların evlerini yıkmak da aynı şeydir. Onların tabiatlarında insancıl olan en ufak bir kırıntı dahi bulmak mümkün değildir.

Son günlerde insanlık, yine bu canavarların masum insanları katlettiği görüntüleri dehşetle izliyor. Bir süre önce kaybolup Batı Şeria’da ölü bulunan üç Yahudi’nin Filistinliler tarafından kaçırıldığı iddiasını alçakça saldırı planlarına dayanak yapan Siyonist İsrail, Filistin Halkına yine kan kusturuyor.

Bildiğimiz gibi ilk önce Filistinli masum bir genci yakarak katlettiler. Daha sonrasında ise adım adım alçakça senaryolarını hayata geçirmeye başladılar. Müslümanların kutsal ayı olan Ramazan ayında hafta başından beri Filistinlileri kan ve gözyaşına boğuyorlar. İki gün önce Siyonist Canavar, Gazze’ye yönelik gerçekleştirdiği saldırıda 3’ü çocuk olmak üzere en az 16 masum Filistinlinin canına kıydı. Bu saldırıda yine aralarında çok sayıda kadın ve çocuğun da bulunduğu 70 civarında masum Filistinli de yaralandı.

“Koruyucu Eşik Operasyonu” olarak adlandırdıkları, masum Filistin Halkına yönelik topyekun imha harekatını başlatmak için 40 bin civarındaki yedek askerini dahi orduya çağıran Siyonist İsrail, son yaptığı saldırılarda ne kadar acımasız, ne kadar gözü dönmüş olduğunu bir kez daha kanıtladı. Gazze Şeridi’nin güneyindeki Han Yunus’ta bir Hamas üyesinin evinin vurulacağının açıklanması üzerine evin çatısına canlı kalkan olarak çıkan Filistinlilere rağmen eve füzeler yağdırdılar ve çok sayıda masum sivili katlettiler. Canavarın havadan jetlerle, denizden füzelerle gerçekleştirdiği saldırılar devam ediyor. Filistin basınında yer alan haberlere göre ölü sayısı 75’i bulmuş durumda.

Siyonist İsrail’in bu canavarlıkları devam ederken, onları Ortadoğu’daki bekçi köpeği görevinde kullanan, gözü dönmüş canavarın gerçek sahibi ABD Emperyalistlerinden de Siyonistlerin imha harekâtını destekleyen açıklamalar geliyor. Başhaydut ABD’nin temsilcileri, “İsrail’e yönelik roket saldırılarının ve Gazze’deki terörist örgütlerce sivillerin ‘kasten’ hedef alınmasının kuvvetle kınandığını” belirtiyor.Beyaz Saray Sözcüsü Josh Earnest, ‘Hiçbir ülke, sivilleri hedef alan roket ateşini kabul edemez ve İsrail’in bu korkunç saldırılara karşı kendini savunma hakkını destekliyoruz”, diyor.

Gördüğümüz gibi ABD Emperyalistleri yaptıkları açıklamalarla, sahibi oldukları bekçi köpeklerinin masum Filistinlilere yönelik giriştiği katliam harekâtını meşru gördüklerini ifade ediyorlar.

Be hey şeref yoksunları, Gazze’den tamamıyla meşru müdafaa kapsamında atılan el yapımı roketleri “kuvvetle” kınıyorsunuz da yine sizin gibi emperyalistler tarafından Arap Halkının bağrına bir hançer gibi saplandığı günden bu yana masum sivilleri hunharca katleden, barışçıl gösterilere dahi en acımasızca saldıran, Filistinlilerin evlerinin yıkılmasını engellemek için buldozerin önüne yatan gencecik Amerikalı barışsever Rachel Corrie’yi bile buldozerin altında ezen bekçi köpeğinizi niye “kına”mıyorsunuz?

Kınamazsınız, değil mi? Çünkü on yıllardır söylediğimiz gibi Ortadoğu’da siz semirttiniz bu canavarı. Sizin ve sizin gibi emperyalist devletlerin hamiliği olmasa Arap Halkı tükürse boğardı bu katliamcıları.

Ya Ortadoğu’daki Amerikan işbirlikçisi devletlere ne demeli?

Dostlar alışverişte görsün kabilinden yapılan birkaç cılız açıklamanın ötesinde canavarın bu katliamlarını durduracak girişimlerde bulunuyor mu hiçbiri?

Ya bizim Davos Fatihi’ne ne demeli?

Cumhurbaşkanlığı seçimleri dolayısıyla yaptığı konuşmalarda mecburen höykürdüğü birkaç şey dışında bir adım atabiliyor mu?

Atamıyor, atamaz da.

“İsrail bir devlet değil, Müslümanları katletmek üzere Ortadoğu’ya emperyalistler tarafından yerleştirilmiş bir katliam makinesidir. Biz bu canavarı devlet olarak tanımıyoruz ve tüm ilişkilerimizi kesiyoruz”, diyemez. Çünkü Siyonist İsrail’in de Tayyipgiller’in de sahibi Başhaydut ABD Emperyalistleridir. Her ikisi de bölgede ABD Emperyalistlerinin çıkarlarını korumak üzere görevlendirilmiştir.

Bu katliamlara yönelik gerçek tepkiyi, yine böyle bir alçakça saldırıdan sonra İsrail büyükelçisini ülkesi Venezuela’dan def eden ve 2007 yılında gerçekleşen bu katliam üzerine “Eğer dünyanın biraz vicdanı varsa, İsrail Başbakanı ve Bush, uluslararası mahkemenin karşısına çıkarılmalıdır”, diyen Ölümsüz Devrimci Chavez gibi yiğit önderler gösterebilir.

ABD Emperyalistleri tarafından ne kadar korunurlarsa korunsunlar, ne kadar gelişmiş savaş araçlarına sahip olurlarsa olsunlar, Siyonist Canavar destansı intifadaların vatanı Filistin’i teslim alamayacak. tanklara karşı taşlarla savaşan “Taş Generaller” buna izin vermeyecek. Daha adil, daha yaşanılır bir dünya için mücadele eden dünya halkları, dünya devrimcileri buna izin vermeyecek. Ve zafer eninde sonunda mazlum dünya halklarının olacak. 10.07.2014

Katil İsrail Kanlı Ellerini Filistin’den Çek!

Kahrolsun AB-D Emperyalistleri!

Yaşasın Mazlum Filistin Halkının Direnişi!

Zafer Direnen Dünya Halklarının Olacak!

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz