“Nihai Çözüm”cüler…

28.11.2022
287
A+
A-

E, tabiî ki övgü düzecek Konya Hayvan Barınağına. Çünkü sokak hayvanları sorununun “Nihai Çözümü”nün en başta gelen savunucusu kendisi. Kediden, köpekten, kuştan nefret edenlerin en önde geleni kendisi…

Ne demişti sene başında, Antep’te sahipli bir Pittbull köpeğinin evin çocuğunu ısırması üzerine?

Hatırlayacaksınızdır, aynen şunları:

“Asiye yavrumuzun başına gelen hadiseyi gördünüz. Beyaz Türkler, sahip çıkın hayvanlarınıza. Hayvanlarınıza sahip çıkın.”

“Belediyeleri sahipsiz hayvanları sokaktan alacak adımları atmaya çağırıyorum.”

“Bu nedenle ‘tehlike arz eden’ tüm köpeklerin toplanmasını istiyorum.”

Yine bu ay içinde ne buyruklar yağdırmıştı, arkadaşlar, bu Kaçak Saraylı Hafız?

“Sahipsiz hayvanların yeri sokaklar değil, barınaklardır. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığına gerekli talimatları verdim. Bakanlarım çalışıyor. Bu işi boş bırakmamalıyız. Konuyla ilgili atılacak adımlar neyse, ne tedbir gerekiyorsa yerine getirilecek.

“Bu konuda öncelikli olarak belediyeler, barınaklar inşa ederek sahipsiz, başıboş sokak hayvanlarını toplamalı. Mesela bizim Konya Büyükşehir Belediyemizin gerçekten çok örnek bir çalışması var. İstanbul’da Beykoz Belediyemizin de gerçekten çok örnek bir çalışması var.” (https://www.ensonhaber.com/gundem/cumhurbaskani-erdogan-belediyeler-basibos-sokak-hayvanlarini-toplamali)

Reisleri böyle ferman buyurur da kulları farklı mı davranır?

Aynen uyguluyorlar söyleneni. İşte methiye düzdüğü Beykoz Belediyesinin hayvanlara karşı tutumu:

“Beykoz Belediyesi ekiplerinin Sarıyer Uskumruköy’deki ormanlık alana bir kamyon dolusu köpek getirdiği görüntülendi. Bazı köpeklerin kulaklarındaki küpelerin kesildiği görülürken, belediye ekipleri hayvanseverlerin sorularını yanıtsız bıraktı.

“Kamyondan şüphelenen bir hayvansever, kamyonun içindeki köpekleri kayıt altına aldı. Hayvanseverin ‘Bu köpekleri nereye getiriyorsunuz?’ soruları belediye ekipleri tarafından yanıtsız bırakıldı.

“Kameraların kayıtta olduğu sırada ekiplerin, ormanlık alanın kenarında park halinde bekleyen kamyonun kapısını kapattığı görüntüye yansıdı.

“Kamyonun içerisindeki bazı köpeklerin kulaklarında küpelerin de kesildiği görüntülendi.” (https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem/beykoz-belediyesi-ormanlik-alana-bir-kamyon-dolusu-kopek-goturdu-6957085/?utm_source=dahafazla_haber&utm_medium=free&utm_campaign=dahafazlahaber)

Gelelim Konya Belediyesinin tutumuna. Bunu artık herhalde hepimiz biliyoruz. Fakat biz yine de kayıt altına almış olmak için şu saygıdeğer hayvanseverin söylediklerini izleyelim bir, ya da tapesini okuyalım:

***

Videonun Tapesi

Şimdi hızlıca anlatmak istiyorum. Devasa büyüklükteki, Türkiye’nin en büyüğü Konya Bakımevindeyiz. Şu gördüğünüz arka alandan kilometrelerce, belki kilometrelerce yürüyerek şuraya geldim. Bir baktım, arkada kapı açık. Ön taraftan insanları ziyaret yasak, diye almıyorlar. Arkada “Hayvan Mezarlığı” diye bir kapı var.

Ama ne mezarlık, ama ne mezarlık. Her yer, her yer, her yer…

İçeride 5-6-7 bin köpek olduğunu düşünüyoruz. Her yer mezarlık. Bir tane yetmemiş, bir tane daha açmışlar. Bir tanesini kapatamadan onlarcasını açmışlar. Her yer mezarlık, her yer mezarlık. Anlatamam size ya, soykırım gibi ya…

Arkadaşlar şuraya bakın ya. Şuraya bakın ya. Siz ne yaptınız ya? Siz ne yaptınız burada ya?..

Arkadaşlar sayın cumhurbaşkanına bu görüntüleri iletin. Bunun hesabını sorsun. “Ben sizi örnek gösterdim, sen beni rezil rüsva ettin”, diye bunun hesabını sorsun.

Devam ediyoruz. Bak, bunların hepsi, üstü kapatılmış yerler çoğu. Çoğu üstü kapatılmış yerler. Şimdi oraya kadar gitmeyeceğim. Şuralar hep çukur çukur çukur mezar…

Asıl olay burada. Bak orada her yerde çukur var, mezar var; asıl olay burada. Sen istediğin kadar burası benim resmi alanım de. Örtmemişsin hemşerim hayvanların üstünü.

***

Eee, Tayyip bu belediyeleri övmeyip de nereleri övecek?..

Bunların yapıp ettiklerini örnek göstermeyip de kimi örnek gösterecek?

Çünkü bu belediyedeki damardan Tayyipçi, çıkar amaçlı suç örgütünün elemanları, sahipsiz ve hatta sahipli kedi köpek sorununun “Nihai Çözüm”ünü uyguluyorlar. Tayyip’in de tam aslında emrettiği budur.

Azıcık Tarih bilenler hatırlayacaktır sanırız. Alman Nazi Lideri Hitler de “Yahudi Sorununun Nihai Çözümü” diye özetliyordu ve adlandırıyordu, “Holokost” adıyla bilinen Yahudi Soykırımını…

6 milyon Yahudi’yi katletmişti, Toplama Kamplarında oluşturduğu gaz odalarında. Tayyip’in emrindeki belediyeleri de aynen Hitler’in Yahudilere yaptığı gibi “Barınak” adlı soykırım kamplarında topluyor öncelikle köpekleri. Hitler de “Toplama Kampı” diyordu bu katliam merkezlerine. Ve yaptığı katliamı yüceltip estetize de ediyordu, bu ölüm kamplarının kapılarının girişlerine yazdığı özdeyişlerinde.

(Auschwitz-Birkenau kampının girişi. Kapının üstünde “Çalışmak özgürleştirir” yazıyor.)

Kurbanlarını gaz odalarına alıp yukarıdan üstlerine zehirli gazlar püskürtüyordu. Ve böylece zehirleyerek ölüme gönderiyordu onları…

Aslında Hitler’in daha akıllısı olan ABD, İngiliz Emperyalist Haydutları da aynı ruhiyata ve zihniyete sahiptirler. Daha önce de birkaç kez yazmıştık: Amerika’da her yıl 11 milyon köpek, bacaklarındaki damardan zehir enjekte edilerek katlediliyor. Ve zavallı hayvanların cesetleri, itinayla diziliyor çimento ya da benzeri şeylerin torbaları gibi üst üste. İngiliz Emperyalistleri, 5 milyon civarında köpeği katlediyor aynı şekilde.

Bizdeki bazı cahil, Batı hayranı zavallı aydın geçinenler hep örnek gösterirler o ülkeleri. Almanya’da, İngiltere’de, Amerika’da sokaklarda başıboş tek hayvan göremezsiniz, diye.

E, göremezsiniz tabiî. Görüldüğü anda emperyalist çakalların görevlileri hemen onu sokaktan alıp ölüm kampına gönderiveriyor…

Tayyip’in belediyeleri ise kendileri açısından bu hayvan soykırımını daha tasarruflu şekilde yapıyorlar. Zehirli gazlarla öldürmeyi bile gereksiz israf sayıyorlar.

Beykoz Belediyesi ne yapıyor?

Alıp, toplayıp, götürüp ormana atıp açlığa, ölüme, yok oluşa gönderiyor.

Konya’da orman yok…

Aynı şeyi yapsa salınan hayvanlar ya geri gelecekler ya da hayatta kalabilmek için gıda bulma amacıyla çevre köylere gidecekler. Bu sebeple, o zaman da sıkıntı oluşmuş olacak kendileri açısından tabiî.

İşte bu sebepten, hem daha tasarruflu hem de daha gizli bir yöntem uyguluyor.

Ne yapıyor?

Yüzde yüz oranında yandaşlarından oluşturduğu yani AKP’giller’den devşirdiği, “barınak” adlı ölüm kampı görevlilerine kürekler vererek köpekleri katlettiriyor. Biri tutuyor sıkıca bağlanmış köpeği, öbürü de defalarca vuruyor hayvanın kafasına. Ve bu canavarlık, hayvan hareketsiz yani cansız kalıncaya kadar sürüyor…

Zehir denen şey de parayla alınıyor, diye düşünüyor bu soykırımcılar. Oysa bir kürekle on binlerce köpeği katledebiliriz, diyorlar. Ve öyle de yapıyorlar…

İşte Tayyip başta gelmek üzere bu belediye başkanları, onların “barınak” adlı kamp görevlileri ve orada bizzat katliamı uygulayan cellatlar, dıştan baktığınızda hepsi de dini bütün Müslüman olarak görünürler. Tamamının eşlerinin başları bohçalıdır. Ve tamamı namazında niyazındadır. Oruçlarını tutarlar, namazlarını kılarlar, imkân bulurlarsa haclarını da yaparlar.

Bizim hep söyleyegeldiğimiz gibi, bunların alayının aslında bir tek tanrısı vardır, o da Para Tanrısı…

Başka hiçbir Tanrıya inanmaz bunlar. Menfaatleri olmadığı anda, yerde ve zamanda parmaklarını bile oynatmazlar. Hayatları kişicil çıkar üzerine kurulmuştur. Vicdan, merhamet, acıma hissi, herhangi bir insani değer zerre miktarda olsun bulamazsınız bunlarda.

Ve dolayısıyla da arkadaşlar; bunlarda insancıl bir ahlâka rastlamak da olası değildir…

Bunların “barınak” dedikleri nasıl sahte bir şeyse, bunların insan görünümleri de aynen o sahteliktedir.

Ne yazık ve ne acıdır ki Türkiye 21 yıldan bu yana bunların elinde esaret hayatı yaşamaktadır. ABD Emperyalist Haydudu, İngiltere ve Siyonist İsrail eliyle Türkiye Cumhuriyeti’nin tepesine çöktürülmüştür bunlar. Türkiye’nin insanına düşmandır, hayvanına düşmandır, doğasına düşmandır, insani olan ne varsa hepsine düşmandır bunlar.

Şu surata bakın bir ya…

Yeryüzündeki hangi canlı bu kadar çirkin, itici görünebilir?..

Ve hangi canlı bu kadar kin, nefret, zalimlik ve acımasızlıkla yüklü olabilir?..

Demek ki arkadaşlar; Türkiye’nin namuslu, yurtsever ve halksever insanlarının birinci vazifesi, bu ABD yapımı, halk, vatan, millet, insan ve hayvan düşmanı hain vatan satıcı suç çetesinden kurtulmak için mücadele etmektir.

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

28 Kasım 2022

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz