Kurtuluş Partililer piknikte buluştu

23.06.2015
526
A+
A-

Kurtuluş Partililer piknikte buluştu

İstanbul İl Örgütü olarak, 7 Haziran seçimlerin ardından Milletvekili adaylarımızın ve yoldaşlarımızın katıldığı bir piknik düzenledik. Pikniğimiz Akpınar Ormanı’nda gerçekleşti. Düzenlediğimiz piknikte, yoğun ve yorucu geçen seçim çalışmalarının yorgunluğunu atmak ve mücadeleye kaldığımız yerden devam etmek için yoldaşlarımız ile bir araya geldik.

Pikniğimiz Sancaktepe İlçe Örgütü Başkanı Durmuş Pala arkadaşımızın yapmış olduğu açılış konuşması ile başladı.

Daha sonra yoldaşlarımızın hep birlikte hazırladığı yemekler yenildi.

Yemekler yenildikten sonra MYK Üyemiz ve İstanbul İl Örgütü Başkanımız Pınar Akbina Yoldaş’ımız seçimleri ve ülkemizin durumunu değerlendiren bir sunum gerçekleştirdi.

Yapmış olduğu sunumda, seçimlerde almış olduğumuz on binlerce oyun bizler için önemli olduğunu ve üzerimizde uygulanan her türlü ablukaya rağmen halkımızın bizleri desteklediklerinin göstergesi olduğunu söyledi.

Pınar Yoldaş’ımız konuşmasında, bizlerin seçimlerden sonra daha fazla mücadeleye sarılmamız gerektiğini, AB-D Emperyalistlerinin ve onların işbirlikçilerinin Ortadoğu ve ülkemiz üzerinde oynadıkları oyunları gün yüzüne çıkarmamız ve bunlarla mücadele etmemiz gerektiğini dile getirdi.

Yoldaş’ımızın sunumu soru cevap şeklinde devam etti.

Konuşmanın ardından pikniğe katılan arkadaşlarımız duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Bir arkadaşımız kendi yazdığı şiiri bizlerle paylaştı.

Etkinliğimiz düzenlenen bilgi yarışması ve çeşitli oyunlarla devam etti.  Daha sonra Partili arkadaşlarımızın hazırladığı müzik dinletisine geçildi. Yoldaşlarımız, her zaman dile getirdiğimiz halkların kardeşliğini yansıtan türkülerle, marşlarla müzik dinletisini bizlerle paylaştı. Pikniğimiz çekilen halaylarla son buldu.

Bizler Kurtuluş Partililer olarak mücadelemize devam edeceğiz ve ülkemizi cehenneme çevirmek isteyenlerin karşında olacağız. Eninde sonunda zafer kazanacağız! 22.06.2015

 

İstanbul’dan
Kurtuluş Partililer

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz