Halil Serkan Öz Öğretmen’i öldüren Yalova Valisi istifa!

08.04.2015
540
A+
A-

Giderek Beyaz Adama Özenen Tayyipgiller’in Son Saldırısı

Tayyipgiller’in vekilleri , atadıkları bürokratları özellikle “ustalık” dönemlerinde halkımıza sözlü ve fiili saldırılarını artırdılar. Bu, son olarak Yalova Valisinin öğretmen Halil Serkan Öz’e hakaret ederek sınıfından çıkarması biçiminde vücut buldu. Bu hakareti guruna yediremeyen öğretmenimiz, birkaç gün sonra katıldığı “öğretmene saygı yürüyüşü”nden sonra yaşadığı üzüntü ve strese daha fazla dayanamayarak kalp krizi geçirdi ve bedence aramızdan ayrıldı. Bu katliamın sorumlusu kuşkusuz Tayyipgiller iktidarı ve onların kurduğu zulüm düzenidir.

İnsanlığa duyulan nasıl bir kindir ki; Tayyipgiller’in emir eri konumundaki bürokratlar her fırsatta öç alırcasına, hükümetin adamı olmanın verdiği rahatlıkla kusmaktalar. Ortalığı lağım kokularına boğmaktalar.

Tayyipgiller’in iktidarları süresince yaptıkları, beyaz adamın Amerika kıtasını keşfettikten   sonra Amerika coğrafyasına ve yerli ırk olan Kızılderililere yaptıklarını hatırlatmakta insana. Ağaca suya kuşa toprağa, havaya, börtüye böceğe ve insana bu kadar hunharca saldırıları, sahipleri ABD’yi kuran, kurarken de önce kıtayı, ilerleyen yüzyıllarda da dünyayı kan gölüne çeviren beyaz adamı model aldıklarını gösteriyor bize.

Halil Serkan Öz Öğretmen’in uğradığı hakaret ve ardından kalp krizi geçirerek yaşamını yitirmesi Tayyipgiller’in katliamlarının sadece bir örneğidir, ama bu tek örnek değildir elbette. Günübirlik yaşanan iş cinayetlerinin de, kadın cinayetlerinin de sorumlusu Tayyipgiller iktidarıdır.

Ancak Vatanımızı babalarının çiftlikleri gibi gören Tayyipgiller erken bayram etmektedirler.

Gezi Direnişi’mizde halkımız örgütlü olmadığı için Tayyipgiller’in hevesleri,
helal lokma geçmeyen o pis kursaklarında kalamamıştır. Ancak o büyük Direnişte de dillerimize pelesenk ettiğimiz gibi “bu daha başlangıç”tır. Halkımız bu mücadeleyi eninde sonunda kazanacaktır.

Tayyipgiller’in canına kastettiği tüm insanlarımızın ve Halil Serkan Öz Öğretmen’in hesabı da er geç halk mahkemelerinde sorulacaktır. Bunu tarihe not düşelim, soramazsak eğer tarih bizden hesap sorsun!

Halkçı Eğitim Emekçileri olarak Serkan Öğretmen’in ailesine, sevenlerine ve tüm halkımıza başsağlığı diliyoruz. Işıklar içinde yat öğretmenim, katillerinin hesabını eninde sonunda soracağız.

Serkan Öğretmen ölümsüzdür!

Katil Yalova Valisi istifa!

Gün gelecek, devran dönecek, Tayyipgiller halka hesap verecek!

07.04.2015

Halkçı Eğitim Emekçileri

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz