Görelim bakalım kim kimi yargılayacak!

21.03.2014
551
A+
A-

kartalpankart 

 

8 Şubat 2014 günü, Tayyipgiller’in, yol ve kavşak açılışı için düzenlendiğini söylediği bir mitingi oldu. Duyduk ki, bu mitinge “Hırsızlar İmparatoru” Tayyip Efendi de gelecekmiş. Yaptıkları onca hırsızlık, lağım çukurunun patlamasıyla ortaya dökülen geriz gibi tape tape ortaya dökülen Tayyip, hiç utanmaz, arlanmazmış. Seçim çalışması adı altında halkımızın gözünün içine baka baka yalan söylemeye, insan içine çıkmaya devam edermiş.

Halkın Kurtuluş Partisi Kartal İlçe Örgütü’nün yeri, Tayyip’in geldiği ve kürsüye çıktığı alanın tam karşısındadır. Biz de “Hırsızlar İmparatoru”nun sokaklarımızı, meydanlarımızı varlığıyla kirletmesini ve yaptığı hırsızlıkları protesto ettik o gün.

Tayyip’in konuşması sırasında, HKP’li Yoldaşlarımız 736-797 (Hicri 118-181) yılları arasında yaşamış olan Abdullah Bin Mübarek’e ait “İnsanların en alçağı, din kisvesi altında dünya menfaati sağlayandır” özdeyişini taşıyan pankartı astılar. Aynı anda “Hırsız vurguncu din tüccarı AKP”, “Hırsız var” sloganlarıyla yaşanan yolsuzluk olaylarını protesto ettiler.

Bunun üzerine bizzat İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Parti binamıza gelerek savcının “gerekirse kapıyı kırarak içeri girin ve protesto edenleri getirin” talimatını tebliğ etmişti. Arkadaşlarımız, “devlet büyüklerine hakaret”ten ifadeleri alınmak üzere karakola götürülmüştü. İfadelerden sonra gözaltındaki arkadaşlarımız serbest bırakılmıştı.

Cumhuriyet Başsavcısı, Recep Tayyip Erdoğan hakkında dinen kutsal sayılan değerlerden bahisle aşağılama kastıyla hareket ederek aleni hakaret suçunu işledikleri kanısına varılmıştır, diyor ve hakkımızda dava açıyor.

Tayyip, bil ki, korkunun ecele faydası yok. Gezi İsyanı’yla ilk yenilgini aldın. Bunu bizim kadar sen de görüyorsun. O yüzden bu kadar saldırın. Ama davaların bizleri yıldıramayacak.

“Mağdur” kim?

En büyük hak yiyici, evinde bir milyar dolar saklayan ve oğluna sıfırlatmaya çalışan, ne yazık ki bu ülkenin başbakanı-başçalanı olan: Recep Tayyip Erdoğan

Tayyip’in başsavcısını yani Tayyip’i niye rahatsız ediyor bu pankart, bu söz? Çünkü aynada kendini görüyor. Evet din kisvesi altında küplerini doldurdular, öyle ki paraları saklayacak yer bulamadılar, ayakkabı kutularına yeni bir görev yüklediler.

Tape’ler ortaya çıktıkça gördük ki, Partimizin yıllardır söylediği gibi, Hz Muhammed’in değil, Amerikan İslamı’nın, CIA İslamı’nın mürididir Tayyipgiller.

O halde sormak lazım Cumhuriyet Savcısına-Savcılarına:

Hırsızlıkları her türlü belgeli olan Tayyipgiller’in yargılanması için ne yaptınız? HKP’nin tutuklama talebine ne cevap verdiniz?

Tayyipgiller’in zengin ettiği Cengiz İnşaat’ın sahibi Mehmet Cengiz’in Celal Koloğlu’yla yaptığı telefon görüşmesinde “milletin a.. koyacağız” diyerek halka hakaret ettiği için yargılanması konusunda harekete geçtiniz mi? HKP’nin halka hakaret eden bu iki zat için yaptığı suç duyurusuna ne cevap verdiniz?

Tayyip’in başörtülü bacıma saldırdılar, camide içki içtiler yalanıyla halkı düşmanlığa sevk ettiği için yargılanması gerekirken siz ne yaptınız?

BakaraMakaraEgemen’in Metehan Demir’le yaptığı telefon konuşmasında, her Cuma Google’dan bulduğu bir Kur’an ayetini twitter’da “çak”tığını söylemesi ve ikilinin Bakara suresiyle dalga geçmesi, dinen kutsal sayılan değerleri aşağılamak değil midir?

Tape’lerde duyduk ki, Tayyipgiller hırsızlık yaparken bile, inşallah maşallah’ı, Allah’a emanet ol’u ağızlarından düşürmüyorlar. Allah’ı hırsızlıklarına alet ederek, halkımızın kutsal değerlerine en büyük aşağılamayı yapmıyorlar mı? Bunların yargılanması için ne yaptınız?

Siz bir hukuk devletinin değil, Tayyipgiller’in savcısısınız. O yüzden tüm bu suçları halkımız yargılayacak. Hesabını halkımızla birlikte soracağız.

Ve bizi yargılayacağınız davada göreceğiz bakalım kim kimi yargılayacak. 21.03.2014

 

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ

GENEL MERKEZİ

 

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz