Genel Başkan’ımız Nurullah Efe Ankut’un anlatımıyla “Diriliş Nesli”nin iğrenç içyüzü…

19.11.2023
72
A+
A-

Saygıdeğer Arkadaşlarım;

Daha önce de defalarca söylediğimiz gibi, bu Tayyipgiller’in bir tek biriminde, bir tek kişisinde Mustafa Kemal’e, Kuvayimilliye’ye, Laik Cumhuriyet’e dair olumlu bir düşünce, olumlu bir tavır bulamazsınız, göremezsiniz.

İşte yeni bir haber; Kocaeli AKP Belediye Başkanlığı bir yazıyla Valiliğe bağlı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne haber veriyor, birlikte “Uluslararası Sezai Karakoç Günleri”, tertipliyorlar.

Hem de ne zaman?

6-10 Kasım arasında bakın, tamamen 10 Kasım’a yönelik bir saldırı yani.

Ne yazıyor burada?

Bir kitap dağıtıyorlar… Bu Sezai Karakoç adlı meczup, Fesli Deli Kadir’in bir değişik versiyonu olan, Cübbeli Ahmet’in, İsmailağa’nın, tarikat yurtlarının şeyhlerinin bir benzeri olan bu Sezai Karakoç bir kitap yazmış. Deniyor ki kitabın adında, “Diriliş Neslinin Amentüsü”.

Bakın…

Bunlara göre İslam öldürülmüş, İslami düşünce öldürülmüş.

Peki siz nasıl kaldınız, siz nasıl yetiştiniz?

Onca tarikat, cemaat, onca yılan yuvası nasıl yetişti geldi?

Onu hiç düşünmüyorlar, arkadaşlar. Bunlarda mantık, akıl, fikir tümden iflas etmiş durumda. Deniyor ki, bu meczubun yazdığı kitapta; Sağcılar Allah yolunun takipçileri, Allah’ın ipine sımsıkı bağlı olanlar, hakikat yolunun temsilcileri; Solcularsa hakikate düşman, Allah yoluna düşman, şeytanın yandaşları.

Bakın, demagojiye bakın…

Bununla da yetinmiyor; solculuğa, komünizme saldırıyor. Bunlar diyor; barışın düşmanı, dostluğun düşmanı, dürüstlüğün düşmanı.

Yani antikomünizmin din ambalajıyla kamufle edilmiş hali bunun yazdığı sözde kitap.

Bu kitaptan 10 bin adedini, 38 okula dağıtıyor Milli Eğitim. Ücretsiz…

Çocuklarımızın zihinlerini nasıl zehirlemek istiyorlar düşünebiliyor musunuz?

Kitabın kapağına bakınca 124’üncü baskı ibaresini görüyorsunuz. Yani 124 bin basım yapılmış bu kitaptan. Besbelli ki, bu yazarı olacak meczuba da dünyanın parası kazandırıldı bu vesileyle.  “Diriliş Nesli”ymiş bunların nesli.

Evet, Tayyipgiller çıkar amaçlı Amerikan yapımı bir suç örgütü, işte “Diriliş Nesli” orada. Onların tamamı “Diriliş Nesli”…

Davidson Ahmet ne demişti?

“Bir şeffaflık yasası çıkaralım. Herkesin kazancı, geliri, gideri belli olsun. Bakınca görülsün.”

Bunun üzerine ne cevap veriyor Tayyip?

“Eğer böyle bir yasa çıkarırsak partimize ilçe başkanları bile bulamayız.”

Ne diyor bu cümleyle?

Biz şeffaflığın filan karşısındayız, biz bir çıkar örgütüyüz. Herkes imkânları ölçüsünde vurabildiği kadar vuracak, çalabildiği kadar çalacak, aşırabildiği kadar kamu malını aşırıp lüpleyecek ve hiç kimse de nereden buldun, nasıl buldun diye hesap soramayacak. Bunu Davidson Ahmet açıkça söylüyor, videosu da var internet ortamında.

İşte bu Karakoç’ların savunduğu “Diriliş Nesli” budur. Ensar’larda yüzlerce yavrumuza tecavüz eden “Diriliş Nesli” işte, bunlar. Uşaki Tarikatı’nda, Hiranur Vakfı’nda kız erkek ayrımı yapmadan yine yüzlerce evladımıza tecavüz eden, onların yetiştirdiği bu “Diriliş Nesli”dir.

En son yine Antalya’da, Süleymancıların Yurdunda yapılan bir alçaklık, bir saldırı haberi medyada yer aldı, izlemişsinizdir. Onlarca çocuğumuza, öğretmen diye tayin edilen bir kişi tecavüz ediyor, uzun süre tecavüz ediyor. Şikâyetçi oluyor aileler, yargıya başvuruluyor, yargı denetimli serbestlik kapsamında serbest bırakıyor bunu. Yani bir cezası falan yok…

Demek ki bu “Diriliş Nesli”, işte Tayyipgiller’in Amerikan yapımı Ortaçağcı Faşist Din Devleti’nin elemanlarından oluşuyor. “Diriliş Nesli” bu…

Utanın ya, bir de “Diriliş Nesli”ymiş, bilmem neymiş. Şunların dini alet ettikleri düzenbazlığa, ahlâksızlığa, rezilliğe bakın.

Bu meczuplara inananlara soruyorum, bu soruyu Tayyipgiller’in bizi yargılamaya yeltendikleri mahkemelerinde onların hâkimlerine, savcılarına, avukatlarına da sorduk:

“Varsayalım ki bir süreliğine bir yolculuğa çıkacaksınız ve küçük evladınız var. Onu götürme imkânınız yok yanınızda.

“Kime emanet edersiniz?

“Bu Tayyipgiller’den, Fesli Deli Kadir avenesinden, “Keşke Yunan galip gelseydi”, diyenlerin avanesinden birine mi emanet edersiniz yoksa benim gibi bir komüniste ve bizim Yoldaşlarımıza mı emanet edersiniz?

“Aynaya bakın, suretinize sorun bu soruyu, bakın bakalım suretiniz size ne cevap verecek.

“İşte sizin “Diriliş Nesli”niz bu. Zehir saçıyorsunuz, kötülük ediyorsunuz, halk düşmanısınız, vatan millet düşmanısınız, insanlık düşmanısınız.”

Bunlar nasıl at oynatabiliyorlar böyle?

Dediğimiz gibi, Tayyip, çetesiyle, suç örgütüyle birlikte, Laik Cumhuriyet’i yıktı. Onun yerine kendi devletini inşa etti, Ortaçağcı Tayyipgiller Faşist Din Devleti’ni.

İşte bütün bu valilikler, bu milli eğitim müdürlükleri, bu belediyeler hep bu Faşist Din Devleti’nin birer kurumudur. Bunlar, bu olaylar hep onu gösteriyor ve onu kanıtlıyor tekrar tekrar. Bunları eninde sonunda Birinci Kuvayimilliyeci Atalarımız gibi güvendikleri emperyalist ağababalarıyla birlikte, ABD Emperyalist Haydutlarıyla birlikte yenilgiye uğratıp bu memleketten defedeceğiz.

Kalın sağlıcakla…

19 Kasım 2023

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz