Genel Başkan’ımız Nurullah Efe: 15 Temmuz, ABD yapımı iki hain gücün Ganimet Paylaşım Savaşıdır

15.07.2023
114
A+
A-

Saygıdeğer Arkadaşlarım;

Bugün 15 Temmuz…

Medyada muhalifi olsun, yandaşı olsun hepsi bir ağızdan tutturmuşlar; “FETÖ’nün hain darbe girişimi teşebbüsü” diye, değil mi?

Alayı aynı ağzı kullanıyor.

Yahu, darbeler, anayasal, yasal, meşru bir hükümete karşı kanun dışı, illegal yapılanmaların, oluşumların devleti ele geçirmek amacıyla yaptıkları harekâtlardır. Burada yasal bir hükümet yok ki. Her iki taraf da aynı oranda suça batmış, aynı oranda gayrimeşru, yasadışı.

Bir defa Tayyip’in diploması yok. Anayasa 101’inci maddeye göre yüksekokul diploması olmayan biri cumhurbaşkanı olamaz, aday dahi gösterilemez.

Bu adam, sahte diploma örneğiyle, zorla, güçle dayatarak kendini, Amerika’yı da arkasına alarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin tepesine avanesiyle beraber çökmüş bir adamdır. ABD devşirmesi… Bunların nasıl devşirildiğini, nasıl partileştirildiğini, ABD tarafından nasıl iktidara getirildiğini defalarca yazdık, anlattık.

Ne yaptı bu?

FETÖ’yle devleti paylaştı, iktidara geldikten sonra.

Şimdi de Menzilcisiyle, İsmailağacısıyla, İskenderpaşacısıyla, Süleymancı’sıyla, Erenköy Cemaatçisiyle, Cüppelisiyle, cüppesiziyle ve benzerleriyle, hepsiyle beraber ne yapıyor?

Yine devleti paylaşıyor.

Biz hep ne diyoruz?

Bu Tayyipgiller iktidarı, bir tarikatlar cemaatler koalisyonudur. Tayyipgiller’in kendisi de bir tarikat.

Yahu, bunların bir meşruiyeti olabilir mi?

Ama bunu bizim dışımızda söyleyebilen yok.

15 Temmuz’da ne oldu?

FETÖ’yle Tayyipgiller el ele vererek, omuz omuza vererek el birliğiyle yıktıkları Laik Cumhuriyet’in ganimetini paylaşmak için bir savaşa tutuştular.

15 Temmuz nedir?

ABD yapımı iki gayrimeşru, kanunsuz gücün Ganimet Paylaşım Savaşıdır.

İşte biz bunu, bu gerçeği ilk günden gördük ve gösterdik. Sadece lafla değil; yazdığımız ders kitabı ebadındaki 3 ciltlik bu büyük boy kitaplarımızda.

Ne diyoruz?

“Kanunsuzlar…” “ABD yapımı iki hain gücün 15 Temmuz hesaplaşması üzerine.”

“Kanunsuzlar 2”, 2’nci cilt…

 “Kanunsuzlar 3”, 3’üncü cilt, arkadaşlar.

Kitap kapaklarını koyalım.

Demek ki her konuda olduğu gibi bu işin gerçeğini de sadece biz ortaya koymuşuz, bu kitaplarımızda.

Hep ne diyoruz?

Farklı olan yalnız biziz!

Bizim dışımızda muhalifi oynayan, acınası zavallılar, korkaklar hep Tayyipgiller’le aynı ağzı kullanıyorlar. Onlar daha Tayyip’in oturduğu saraya “Kaçak Saray”, diyemiyor yahu. “Beştepe” diyor, “Külliye” diyor, bilmem ne, diyor…

Yahu orası, Mustafa Kemal’in halkına vakfettiği Atatürk Orman Çiftliği… Orası 1’inci derecede koruma altında olan bir SİT alanı, orada yapılaşmaya izin verilemez. Danıştayın defalarca aldığı karar var bu konuda. En son Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulunun oy birliğiyle aldığı karar var. Hâlâ buna “Kaçak Saray” diyemiyor zavallı yüreksizler. Tayip’in diploması yok, hâlâ “cumhurbaşkanı”, diyorlar.

Ondan sonra da “biz muhalifiz”, diye ekranlarda dilli düdük gibi ötüyorlar, gazete köşelerinde herkese akıl verir pozda laf salatası yapıyorlar, laf ebeliği yapıyorlar.

Bize gelince de ekranlarını sayfalarını tümüyle kilitliyorlar. Çünkü biz onlardan değiliz, biz her konuda işin aslını, gerçeğini gösteririz ve bedeli ne olur, diye düşünmeyiz. Halkımız, ülkemiz, vatanımız söz konusu olduğunda hiç sonunu düşünmeden, gözümüzü kırpmadan, “belaya atlar gideriz” biz.

Bu kitaplarımızı da yazdık, bedelini de ödedik. Sadece bir davadan 4 yıl 8 ay ceza aldık. Daha başka cezalarda aldık da şimdi hepsinin sırası aklımda değil.

Ama onlarda yani Meclisteki Amerikancı satılmışlar güruhunda bir yürek yok.

Evet arkadaşlar, özetçe; 15 Temmuz, her iki taraftan 400 vatan evladının canına kıyıldığı, gencecik, fidan gibi, melek yüzlü Murat Tekin gibi Hava Harp Okulu Öğrencilerinin boğazı kesilerek canavarca katledildiği, vatani görevini yapmak için anası babası tarafından şenliklerle uğurlanan Mehmetçiklerin, yine aynı şekilde Ortaçağcı canavarlar, cellatlar tarafından boğazlarının kesilerek katledildiği bir kara gündür.

Ve onun gerçeğini de sadece biz ortaya koyduk. Ve gün gelecek, onlardan hesabı yine biz soracağız!

Kalın sağlıcakla…

15 Temmuz 2023

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz