Ey AB-D Emperyalistleri, Tayyipgiller ve onların eli kanlı polisi! Dünyanın bütün okyanuslarının suyu elinizdeki kanı temizlemeye yetmez!

10.09.2013
501
A+
A-

     Gece yarısı geldi haber: Hatay/Armutlu’da bir gök ekin daha Tayyipgiller’in eli kanlı polisi tarafından biçildi! Daha 22 yaşındaydı Ahmet Atakan. Tayyipgiller’in eli kanlı polisi tarafından gaz kapsülü ile başından vuruldu. Tekrar hayata dönmek için de mücadele etti. Kalbi durdu önce. Tekrar çalıştırıldı ama ne yazık ki şehit verdik Ahmet’i de bu şanlı mücadelede.

Hani Sivas’ta “Madımak önündeki kalabalık yangını söndüremeyince yanmıştı; Festus Okey kendini vurmuştu; Metin Göktepe sandalyeye çarpmıştı, Ali İsmail’i arkadaşları öldürmüştü, Ethem’in başına taş gelmişti” ya “Ahmet Atakan da çatıdan düştü” dediler. Her zamanki yalanlarına başvurdular. Oysa olay çok açık: 5 metreden, doğrudan hedef alınarak vuruldu Ahmet. Otopsi raporu da ölüm nedeninin düşme değil, kafadaki çökmeden meydana geldiğini kanıtladı. Ama  diyoruz ya bunlar dördüncü tür: Vicdanları alınmış insan suretli yaratıklar diye. Bu olay da bir kez daha kanıtladı bu kategoride olduğunuzu. Hani o rengârenk boyanan merdivenleri griye boyuyordunuz ya! Hadi boyayın kanlı ellerinizi de griye! Bakalım kapatabilecek misiniz kızıl kanını bir yigidin, o pis boyanızla…

Ahmet…. “Hayallerini Satmayan” Çocuk… Böyle yazan bir duvar yazısının önünde son resmi…

Öyle güzel anlatmıştı ki kendisini ve mücadelesini… Fazla söze gerek yok:

“Haksızlık karşısında eğilme. Eğilirsen hem hakkını hem de şerefini kaybedersin..” demiş “HZ. ALİ”, Biz eğilmedik dimdik ayaktayız, eğilenler utansın….!!!!

“Kürtleri katlettiler, Alevileri yaktılar, aydınlara ceza yağdırdılar, dağlarımızı yakanlar evlerimizden bizi alanlara karşı sessiz kalan şerefsizdir ötesi yok…”

“Lazkiye’de tecavüze uğrayan analar, kadınlar bizim analarımız bacılarımız… Öldürülen çocuklar kardeşimiz oğlumuz… Ölüm bizi çağırıyor, hoş geldi safa geldi…..”

“Özgürlük şafak vakti gibidir. Kimileri gelmesini beklerken uyur. Ama kimileri de uyanık kalır ve ona ulaşmak için gecenin içinden yürür…!”

Ahmet uyanık kaldı, gecenin içinden özgürlüğe yürüdü.

Bu yürüyüş bitmeyecek, Ahmet bitmeyecek! Taa ki eli kanlı emperyalistler ve yerli uşakları tarihin çöplüğüne gömülüp tüm dünya halkları tek bir aile oluncaya dek! Sana yemin! Sana söz!

Halkın Kurtuluş Partisi olarak Ahmet Atakan’ın yakınlarına ve mücadele arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz. Tüm halkımızın başı sağ olsun. Tayyipgiller’in bu katliamını protesto etmek için bugün gün boyunca Türkiye çapında yapılacak eylemlerde yer alacağız, bu alçakça katliamın hesabını soracağız!

Ahmet Atakan ölümsüzdür!

 

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz