“Ergenekon” Maskeli CIA Operasyonunda Nemrut Mustafa Paşa Divanı kararını verdi: Sanmayın ki Yurtseverleri teslim alacaksınız!

05.08.2013
470
A+
A-

Beş yılı aşkın süredir devam eden “Ergenekon” maskeli CIA Operasyonunda bugün karar duruşması yapıldı. Baştan beri söylediğimiz gibi bu operasyon, ABD-Fethullah-Tayyipgiller üçlüsünün, Antiemperyalist, Laik, Mustafa Kemalci unsurlara yönelik tezgâhladığı alçakça bir saldırıdır. Dolayısıyla sürecin başından beri ne bir dava, ne o davayı yürütecek bir mahkeme vardı. Durum bu olunca bu hainler güruhunun “dava” olarak Türkiye Halklarına yutturmaya çalıştıkları operasyondan çıkacak “karar”lar zaten belliydi. Ve bugün açıklanan “karar”lar da malumun ilamından başka bir şey değildi. Yıllardır Silivri’de tutsak edilen yurtseverlerin kimileri ağırlaştırılmış müebbet, kimileri müebbet hapse mahkûm edildi. Kimilerine onlarca yıl, kimilerine yüz yılın üzerinde hapis cezaları verildi.

Gezi Direnişi’mizin korkusunu ensesinde hisseden Tayyipgiller karar duruşmasının yapıldığı bugün de Türkiye çapında bir sıkıyönetim uyguladılar. Şehirlerden Silivri’ye gitmek için hareket eden insanlarımızın araçlarına el koydular, Silivri sınırları içerisinde gerçek anlamda bir abluka uyguladılar. Silivri’deki Nemrut Mustafa Paşa Divanı’na giden bütün yolları kapattılar. Yurtseverlere destek vermek için ulaşabildikleri yere kadar giden Yurtseverlere yine çocuk, yaşlı, engelli demeden vahşice saldırdılar. Attıkları biber gazlarından dolayı birçok yerde yangın çıkardılar.

Tayyipgiller’in, bu CIA Operasyonunu başlattıkları günden bu yana, bu “dava”nın gerçek niteliğini görüp Yurtseverlere yönelik bu halk düşmanı saldırılara karşı en ön saflarda mücadele eden Kurtuluş Partililere saldırıları da devam etti. İllerden hareket etmek isteyen Yoldaşlarımızın araçları engellendi. Anlaştığımız taşımacılık firmaları valilik tarafından tehdit edilerek Silivri’ye ulaşmamız engellenmeye çalışıldı. Bu saldırıların hiçbiri Silivri’ye ulaşmamızı engelleyemedi. Silivri’de de polis barikatlarının önüne kadar geldik. Burada coşkulu sloganlarımızla Yurtseverlere yönelik desteğimizi haykırdık. Tayyipgiller’in polisi bir Yoldaşımızı keyfi biçimde tartaklayarak gözaltına aldı.

Bunların hepsi Tayiypgiller’in yaşadığı korkunun belirtileridir. Ama her zaman söylediğimiz gibi korkunun ecele faydası yoktur. Türkiye Halkları eninde sonunda bu halk düşmanlarına korktukları sonu yaşatacaktır! 05.08.2013

Silivri Zindanları yıkılacak!

Kahrolsun AB-D Emperyalizmi

Yaşasın İkinci Kurtuluş Savaşı’mız! 

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz