Bunlar da tabiî ki Akpınar’ı, Gezen’i savunmayacaklar… Çünkü devşirilmişlerdir ve Türkiye’ye düşmandırlar!

25.12.2018
1.357
A+
A-

Mustafa Kemal’e “Kefere Kemal” yaftası yapıştırmakla maruf, Sorosçu Kemal’in 2014’te CHP tepesine getirdiği, şu anda da milletvekili olan Ortaçağcı, Pontusçu Bekaroğlu Mehmet Hafız, “Metin Akpınar’ı kınıyorum” buyurmuş, Meclisteki bir komisyonda.

Bizse, Bekaroğlu gibilerini kınamaya bile değer bulmuyoruz artık. Çünkü bunlar, dergâhlarda, tarikatlarda, Ensar’larda, İmam Hatiplerde, Kur’an Kurslarında, Muaviye-Yezid Dincisi vakıflarda tezgâhtan geçirilmiş ve bir daha ayar tutmamacasına zihin hasarına uğratılmış tiplerdir.

Bunlar, ömürleri boyunca Laiklik düşmanı olurlar, Mustafa Kemal ve Kuvayimilliye düşmanı olurlar, Komünizm düşmanı olurlar.

Bunlar iflah olmaz…

Acımasızdır her biri. Bunlarda ilk çocukluk yaşlarından itibaren vicdan oluşmasına izin verilmez.

Ortaçağcı güruhun eline 10-15 yaşlarında düşenlerin ise, şayet oluşmuş ise vicdanları, o da tahribata uğratılır, imha edilir.

Dolayısıyla da bunların ruhiyatlarının IŞİD, El Kaide, El Nusra meczuplarının ruhiyatlarından zerrece farkları olmaz…

Ne yapmış Metin Akpınar da, kınıyormuş bu iflah olmaz Ortaçağcı?

Tüm dünya insanlığının vicdan sahibi, mantık sahibi olanlarının altına imza atacağı Faşizm karşıtı bir söylemde bulunmuş ve demokrasiyi savunmuş.

Nihayetinde de düşüncesini ortaya koymuş. Yani düşünce açıklama özgürlüğü hakkını kullanmış. Bütün yapıp ettiği bundan ibaret.

Nesini kınıyorsun bunun!..

Ama işte kınayacak…

Çünkü adam, istese bile asla laik ve demokrat olamaz. Ruhen ve zihnen hasarlı çünkü…

İşte bu sebepten dedik biz; Bekaroğlu gibilerini kınamaya bile değer bulmayız, diye. Bunları sadece toprak ıslah eder.

Biz, bunları alıp CHP tepesine getirten, milletvekili seçtirten Sorosçu Kemal Efendi gibileri de kınamaya değer bulmayız. Çünkü o da CIA-MOSSAD ve Fethullah organizasyonu olan bir kaset operasyonuyla CHP’nin tepesine oturtulmuştur.

Adam açıktan TESEV’ci, Sorosçu’dur…

Tayyip ve onun AKP’giller’i Laik Cumhuriyet’e, Mustafa Kemal, İnönü ve silah arkadaşlarına, Birinci Kuvayimilliye’ye ve Türkiye Cumhuriyeti Vatanına ne kadar düşman ise, Sorosçu Kemal Efendi ve onun oluşturduğu CHP’nin başını tuttuğu ekip de o kadar düşmandır.

ABD ve onun casus örgütü CIA, AKP’giller’e iktidar rolü oynamayı vermiştir; Sorosçu Kemal ve avanesine de Anamuhalefet rolünü oynamayı. Bunlar bir ihanet oyununun farklı rollerini oynayan karanlık aktörleridir. Bunların rejisörü de, senaritsti de CIA’dır, Pentagon’dur, Washington’dur.

Adam tescilli CIA ajanı “TR 705”i bulup getirtiyor CHP tepesine ve milletvekilliğine. Wikileaks Belgeleri, namuslu olmak kaydıyla her aydının netçe görüp anlayabileceği kesinlikte ortaya koymaktadır bunu.

Türkiye’yi, Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını Ermeni ve Dersim Soykırımcılığıyla suçlayan Canan Kaftancıoğlu gibi bir karanlık aktristi, İstanbul gibi Türkiye’nin hem sanayi hem de en büyük şehri olan bir yere il başkanı atıyor.

Kanımız odur ki Tayyip ve avanesi, Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarına ne kadar düşmansa, Sorosçu ve avanesi de o kadar düşmandır…

Elbirliğiyle Meclisteki Beşli Amerikancı Çete’nin tüm üyeleri Türkiye’yi Yeni Sevr’e yani BOP Haritası’nın hayat bulduğu bir cehenneme doğru sürükleyip götürmektedirler.

Adamlar görev yapıyor; CIA’nın, Pentagon’un, Washington’un, Brüksel’in, Tel Aviv’in kendilerine vermiş olduğu görevi…

Nesini kınayacaksınız bu hainlerin… Kınanacak tarafları mı kalmış? Her biri boylu boyunca batmış ihanete.

Ha, biz kimi mi kınarız?

Şunları:

CHP’nin başına ABD ve müttefikleri tarafından bela edilmiş olan Sorosdaroğlu Kemal’in, avanesinin gerçek kimliğini yani siyasi içyüzlerini görüp, anlayıp kavramamakta ayak direyen vurdumduymaz, umursamaz, neme lazımcı; samimi olmakla birlikte okuyup araştırmadığı için boş ve kof bir kafa yapısına sahip olan, burjuva dünya görüşüne sahip Kemalistleri kınarız…

Eğer onlarda Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının kurduğu CHP’nin Kuvayimilliyeci üyelerinin sahip olduğu ruhun onda biri olsaydı, Sorosdaroğlu ve ekibi CHP tepesinde birkaç ay bile kalamazdı.

Ne yazık ki şu anda böyle bir CHP tabanı da yok gibi bir şeydir artık…

Bunlara göre yapılacak tüm siyasi eylem, dört beş yılda bir sandığa gidip CHP’ye oy vermekten ibarettir.

Sorsanız kendilerine “Neden böylesiniz?” diye; “Ya, ne yapalım? Başka ne yapabiliriz ki? Bize düşen, gidip seçim zamanı oyumuzu partimize vermekten ibarettir.”, derler.

CHP tepesinde kimin bulunduğu ve bu ekibin hangi politikaları savunduğu bunların hiç umurlarında olmaz. İlgi alanları dışındadır böyle şeyler.

Güya siyasi sohbetlerine tanık olsanız üzülürsünüz. Çünkü halkımızın; “Leyleğin ömrü laklakla geçer”, diye tarif ettiği türden bir hayat sürer bunlar.

Gazetelerin haber başlıklarını okumakla yetinirler, belki pek azı bir iki köşe yazarını da okur. Medya haberlerini de işte öylesine izlerler. Kendilerini geliştirmek için, bilgilerini ve kavrayışlarını derinleştirmek için ciddi bilimsel kitaplar okuyanı neredeyse yok gibidir.

İşte bütün bu sebeplerden bizlerin, ilk geldiği günden itibaren Sorosçu ve ekibine karşı yönelttiğimiz eleştirileri okuyup anlamak bir yana, hep tepkiyle karşılarlar. “İktidarla uğraşacağınıza muhalefetle uğraşıyorsunuz”, gibisinden ucuz, zırva, yakıştırma suçlamalarda bulunurlar.

İsterler ki herkes kendileri gibi Sorosdaroğlu’nu ve avanesini alkışlasın. Ya da CHP tepesine kim gelirse gelsin onu alkışlasın…

Sağlıklı düşünme yetisini ne yazık ki Ortaçağcılar gibi kaybetmişlerdir bizim bu burjuva Kemalistler de. Olayları dikkatle izleyelim, tüm sebep ve sonuçlarıyla ve bağlantılarıyla birlikte kavrayalım, değerlendirelim diye bir dertleri asla olmaz. Yani bakarlar ama görmezler. Dinlerler ama anlamazlar.

İşte o sebeple de ABD-AB Emperyalist Çakalları, onların Ortadoğu’daki stratejik müttefikleri Siyonist İsrail, Türkiye’de istediği gibi at oynatır ve Türkiye’yi adım adım Yeni Sevr bataklığına doğru çekip götürür…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

25 Aralık 2018

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz