Biz, “Yunan’ın işgal ettiği 18 Ada ve denizimiz” diyoruz, Tayyip’se “Metin Akpınar, Müjdat Gezen” diyor…

24.12.2018
1.134
A+
A-

Tayyip, ne yaptın yine böyle yahu?

Biz, Yunanistan’ın işgal ettiği 18 Ege Adamız ve Kuzey Ege’deki mülkiyeti bize ait olan deniz alanımız diyoruz;

İşgalci ve ilhakçı ABD-AB Emperyalistlerinin azgın çocuğu Yunan’ın Türkiye’ye dönük hakaret ve tehditleri diyoruz;

Bunlara karşı pısma, dilini yutma, arazi olma, ölü numarasına yatma, iki çift de olsa bir laf söyle diyoruz;

Sen yine fıtratın gereği ülkenin yüzakı sanatçılarına saldırıyorsun, hem de tüm takım taklavatınla, besleme, yandaş medyanla birlikte…

Ayıp ya… Gerçekten ayıp.

Ne yapmış bu değerli sanatçılar, namuslu sanatçılar?

Sadece düşüncelerini beyan etmişler. Demokrasiye vurgu yapmışlar. Ülkemizin demokratikleşmesini savunmuşlar.

İşte senin hazmedemediğin de bu olmuş…

Faşist diktatörlüklerin sonu-yıkılışları trajik olur, demişler. Sen buna pek alınmışsın. Adamlar nihayetinde evrensel, harcıâlem bir anlayış belirtmişler.

Ne var bunda alınacak?.. Öfkelenip küplere binecek…

Savcılarına emirler yağdırıp hakaret dolu buyruklarınla, adamlar sanki adli bir suç işlemişler gibi, kapılarına polis arabaları dayatacak… Polis gözetiminde adliyelere getirtecek…

Fakat senin niyetin başka. Sen tüm ülkeyi terörize edip, korkutup sindirmek istiyorsun. Sokaklar, caddeler, meydanlar sadece benimdir, benden olmayanlar oralarda toplanamaz, bir talepte bulunamaz, demekle kalmıyorsun; hiç kimse benim hoşlanmayacağım bir düşünce de açıklayamaz, demiş oluyorsun.

Her türlü hak arama yollarını tıkamakla kalmıyorsun; düşünceye de kilit vurmuş oluyorsun. Benim hoşuma gitmeyecek düşünce açıklayanın sonu zindan olur, diyorsun.

İşte bu zihniyetinin adına siyasi literatürde “Faşizm” denir…

Daha önce de belirttiğimiz gibi, insanları Allah’la aldatarak Faşist bir Din Devleti kurdun, Tayyip.

Fakat Tarih tanıktır; bütün faşist diktatörlükler çöker, yıkılır, yok olup gider. Tarihin akışı karşısında bir teki olsun bugüne kadar direnememiştir, bugün var olanlar da direnemeyecektir!

Krallıklardan, despotluklardan, şahlıklardan, sultanlıklardan, padişahlıklardan, imparatorluklardan eser kalmış mıdır bugüne hiç?

Fakat korkma Tayyip, korkma. Biz seni ne bacağından ne de başka bir yerinden asmayacağız. İzbe bodrumlarında kendini zehirleyerek intihar etmene de izin vermeyeceğiz. Malumdur; bizim Programımızda ölüm cezası yalnızca cinsel suçlar için öngörülür.

Biz seni Tayyip, bugünkü Türk Ceza Kanununun maddeleri kapsamında, işlemiş olduğun suçlardan dolayı bağımsız ve tarafsız bir mahkemede yargılatacağız. Yani emri hukuktan, yasalardan ve vicdanından alan savcı ve yargıçlardan oluşan gerçek bir Cumhuriyet Mahkemesi huzuruna çıkaracağız seni.

Tabiî sadece seni değil, tüm avaneni de, AKP’giller’ini de…

Daha önce de belirttiğimiz gibi birçok kez, sizler tepenizden tırnağınıza kadar binbir suça batmış bulunmaktasınız. İşte birkaç eşantiyon:

Ege’deki 18 Adamızı bile isteye Yunanistan’a peşkeş çekmek. Yani Vatan Topraklarından bir bölümünü başka bir devletin egemenliğine terk etmek. Şahitli, ispatlıdır bu suçunuz. İşte Milli Savunma Bakanlığı Eski Genel Sekreteri Emekli Albay Ümit Yalım. İşte Dışişleri Bakanlığı Görevlisi Basat Öztürk. Ve daha başkaları…

Ne diyor bu suçunuz için TCK Madde 302?

“Devlet topraklarının tamamını veya bir kısmını yabancı bir devletin egemenliği altına koymaya veya Devletin bağımsızlığını zayıflatmaya veya birliğini bozmaya veya Devletin egemenliği altında bulunan topraklardan bir kısmını Devlet idaresinden ayırmaya yönelik bir fiil işleyen kimse, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılır.”

AKP kurucularından, Partinizin Programının yazarlarından, bir zamanki bakanınız, Ekonomi Profesörü Abdüllatif Şener’in iddiasına göre 100 ila 120 milyar dolar civarındaki kamu malını sen ve ailen aşırıp zimmetine geçirmiş. Bundan dolayı da yargılanacaksınız…

Milletin “a.sına koyan” insan sefaleti, yandaş Parababası sözde işadamlarına lüplettiğiniz kamu mallarının hesabını vermek için de yargılanacaksınız…

“Kupon arsalar benden habersiz el değiştirmesin.” buyruğundan dolayı da yargılanacaksın.

“Sıfırlayabildin mi oğlum? Sıfırlayamadım babacım. 30 milyon Avro kaldı.”, muhabbetinizden dolayı da yargılanacaksın.

Emrine girip hizmetkârlığını yaptığın ABD ve AB Emperyalist Çakallarının Ortadoğu’da katlettiği 10 milyon masum Müslümanın kanına, onlara taşeronluk ederek, ellerini buladığın için de yani suç ortaklığı ettiğin için de yargılanacaksınız.

Şehit Muammer Kaddafi’nin ABD ve AB Emperyalist Haydutlarıyla birlikte canını aldığınız için de yargılanacaksınız.

Irak’ta camileri bombalayan, oralarda ibadet eden masum Müslümanları yaylım ateşine tutarak katleden, 10 binlerce masum Müslüman kadının ırzına geçen, sapık, işgalci ABD askerleri için; “Evlerine sağ salim dönmeleri için Allah’ıma dua ediyorum.”, diyerek onların yaptığı her kötülüğü övdüğün ve meşrulaştırdığın ve hatta kutsallaştırdığından dolayı da yargılanacaksın.

Irak gibi, Suriye gibi, Libya gibi dost ve kardeş Müslüman ülkelere ABD ve AB Haydut Devletlerinin emirleri doğrultusunda savaş açtığın, onlarla birlikte savaş suçu işlediğin ve bu ülkeleri ölüm tarlalarına çevirdiğin için de yargılanacaksın. Tabiî hep söyleyegeldiğimiz gibi avanenle birlikte…

Daha pek çok suçunuz var da, bunlar ilk akla geliverenler işte…

Bunlardan yargılanacaksınız ve TCK’nin şu anki ceza maddeleri hükmünce mahkûm edileceksiniz!

Tabiî yine hep söyleyegeldiğimiz gibi, buna bağımsız, tarafsız, gerçek mahkemeler karar verecektir.

İşte bunlardan kaçışın yok, Tayyip!

Ömrü vefa edenleriniz vicahen, etmeyenleriniz gıyaben bu mahkemelerin huzuruna çıkarılacaksınız!

Adınızdan nasıl eminseniz, bundan da emin olun…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

24 Aralık 2018

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz