Bu ABD devşirmelerinin hiçbiri Türkiye’ye çalışmıyor; Amerikan ve Avrupa Emperyalist Haydutlarıyla Siyonist İsrail’e çalışıyor…

02.01.2023
281
A+
A-

Ülen TESEV’ci, Sorosçu Hacı Kemal!

Açıkça konuşsana ülen!

“Ben FETÖ’nün Ergenekon, Balyoz davalarını savunuyorum. O davalarda FETÖ’nün savcıları olan Zekeriya’lar, Cihan Kansız’lar, Fikret Seçen’ler çok doğru ve haklı iddianameler hazırlamışlardı. O iddianameler sonunda verilen kararlar da çok yerindeydi. Birçok general ve amiral ağırlaştırılmış müebbeti fazlasıyla hak etmişlerdi”, desene, yılan gibi sinsi, kalleş, İbiş adam…

Ama diyemezsin, değil mi?

O namus, o dürüstlük, o yürek yok ki sende. Ancak yılan gibi sinsice arkadan saldırırsın, antiemperyalist tutum alan Kuvayimilliyeci, Mustafa Kemal gelenekli askerlerimize, değil mi?

Kendin konuşmazsın. Ama kendin yerine “Başdanışman” ya da milletvekili yaptığın satılmış, Amerikan uşağı Türkiye düşmanlarını konuşturursun. Ne düzenbaz insanlarsınız siz yahu…

Bak, şu günlerde Başdanışman yaptığın Nuşirevan Elçi ne diyor bu konuda:

“Kılıçdaroğlu’na danışman olan kumpas destekçisi Nuşirevan Elçi: Geçmişte doğruları söyledim

“CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na danışman olan kumpas ve açılım destekçisi Nuşirevan Elçi, ‘Ben geçmişte doğru şeyleri söylemiş biriyim bundan sonra da doğru şeyleri söyleyeceğim.’ dedi.

“(…)

“2009 yılında DTP’li bölge belediye başkanları ile buluşan Elçi, FETÖ’nün kumpasını şu sözlerle savunmuştu:

“Ergenekon davası benim kanaatime ve sanırım buradaki pek çok kişinin inancına göre asrın davasıdır. Türkiye’nin geçmişiyle yüzleştiğini ilk kez bu kadar net görüyoruz. Bu süreçte biz de Baro [Şırnak Barosu] olarak elimizden geldiğince olayların karanlık yüzünün ortaya çıkması için çabalamaktayız.”[1]

İşte bu insan sefaletini, ondan daha çukurda olan, Amerika tarafından 2008’den itibaren CHP’nin başına çöktürtmek için çalışılan ve 2010’da da çöktürtülen Sorosdaroğlu Kemal, Başdanışman olarak alıyor yanına. Kendisinin bir veledi zina gibi karnında taşıdığı, Türk Ordusu’na, Kuvayimilliye’ye ve Mustafa Kemal Geleneklerine düşmanlığını, kinini ve nefretini bu Nuşirevan’a söyletiyor. Yani onun ağzından konuşmuş oluyor, arkadaşlar…

Bu Sorosdaroğlu’nun bütün değerlerini tersyüz ederek tanınmaz hale getirdiği ya da TESEV’ci, Sorosçu, FETÖ’cü bir parti haline dönüştürdüğü Yeni CHP yönetimi, inanın arkadaşlar, FETÖ’yle de herhangi bir ayrılık gayrılık taşımamaktadır, ulusal kimliğini Türk ve Türkiye düşmanlığı üzerine inşa etmiş Burjuva Ermenistan’la da bir farklılık taşımamaktadır, Kuvayimilliye ve Mustafa Kemal’lerin, İnönü’lerin ve Silah Arkadaşlarının en ağulu düşmanları olan Tayyipgiller’le de ideolojik bazda bir farklılık taşımamaktadır.

Bu Sorosçu Kemal ve avanesi, tıpkı Batılı Emperyalist Haydutlar gibi yani ABD ve AB Emperyalist Devletleri gibi Türkiye’yi Ermeni Soykırımı yapmakla da suçlamaktadırlar, Pontus, Süryani Soykırımı yapmakla da suçlamaktadırlar, Dersim’de soykırım yapmakla da suçlamaktadırlar.

Sorosçu Kemal, “Ermeni Soykırımı” savunusunu, yine Türk düşmanlığıyla kafayı bozmuş Selina Doğan’ı milletvekili seçtirmekle açık etmiş oldu. Sorosçu Kemal, kendi kategorisindeki bir grup milletvekilini, 24 Nisan 2015’te İstiklal Caddesi’nde tüm vatansız Amerikan kuklası Sevrci Türkiye düşmanlarının yaptığı eyleme gönderiyor. Bunların taşıdıkları pankartta “Yüzleşin Hrant’la, Soykırımla!” ibaresi yazıyor. Sorosçu’nun Yeni CHP’sinin bu hainane eyleme katılan milletvekilleri, fotoğrafta görüldüğü gibi şunlardır:

Yürüyüşe katılan CHP milletvekilleri: Sezgin Tanrıkulu, Şafak Pavey, Umut Oran, Süleyman Çelebi, Kadir Gökmen Öğüt ve Hüseyin Aygün

Namussuz satılmışlar!

Hrant’ı, “Ergenekoncular” dediği vatansever askerlerin üzerine suç atmak için FETÖ’nün katlettirdiği kanıtlandı. Yani Hrant, CIA’nın oynattığı FETÖ’nün cellatları tarafından katledildi, Rahip Santaro vb. gibi…

Fakat siz, o kadar namussuz ve haysiyetsizsiniz ki bugün bile FETÖ’nün Ergenekon-Balyoz Kumpaslarını savunuyorsunuz.

Hatırlayacaktır bazı arkadaşlar; bu Sorosçu’nun Ermenici milletvekilleri, Ermeni Soykırımı yapmış olmakla Mustafa Kemal, İnönü ve Silah Arkadaşlarını da suçlarlar. Onların jargonu şöyledir: “1915’le 1923 arasında Türkler 1,5 milyon Ermeniyi katletti.”

Ey Sorosçu Kemal denen insan sefaleti!

Mustafa Kemal, İnönü ve Silah Arkadaşlarını soykırımcılıkla suçlayacaksın, ondan sonra da gelip onların kurduğu CHP’nin başına çökeceksin, öyle mi?

Hiç mi utanma arlanma, ar namus yok sizde yahu…

Bu Sorosçu Kemal’in avanesi, Mustafa Kemal, İnönü ve Silah Arkadaşlarını, Pontus, Süryani ve Dersim Katliamcılığıyla da suçlar, yukarıda da belirttiğimiz gibi. Sizin Dürrizade Abdullah’tan, Sait Molla’dan, Fesli Deli Kadir’den ve Tayyipgiller avanesinden ne farkınız var ülen!

Hatırlayacağımız gibi, arkadaşlar; Amerikancı Burjuva Kürt Hareketi’nin önderlerinden Ahmet Türk, Sebahat Tuncel, Osman Baydemir de FETÖ’nün Ergenekon Kumpasının en heveskâr savunucularındandı.

“Ergenekon davası pazartesi günü başlayacak. İddianamede haklarında suikast planı yapıldığı öne sürülen, DTP lideri Ahmet Türk ile DTP’li milletvekili Sebahat Tuncel ve Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir, ilk duruşmada müdahil olmak için başvuracaklar.

“Ergenekon örgütünden mağdur olduklarını öne süren 40 kişilik temsili bir DTP heyeti, 20 Ekim Pazartesi günü davanın görüleceği Silivri cezaevinin önünde olacak.

“DTP’liler basın açıklaması yapıp müdahil olmak için dilekçe verecekler.

“DTP lideri Ahmet Türk ile milletvekili Sebahat Tuncel ve Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir de ayrı bir dilekçeyle müdahil olmak için başvuracaklar.

“Ergenekon iddianamesinde, örgütün bu 3 DTP’li için suikast planı yaptığı öne sürülüyor. DTP hafta sonunda 5 ayrı ilde miting düzenleyecek.”[2]

Daha önce de birkaç kez yazıp söylemiştik arkadaşlar. Demiştik ki; nasıl Ermenistan ve Yunanistan ulusal kimliklerini Türk düşmanlığı üzerine inşa etmişlerse, bu Amerikancı Burjuva Kürt Hareketi PKK-HDP de siyasi ideolojisini Türk düşmanlığı üzerine inşa etmiştir. Yine söylemiştik birkaç sene önce: Bunlar İsviçre’de Sevr’in yıldönümünü kutlamışlardı.

Kaçak Saray’da merkez üssü bulunan Tayyipgiller zaten tüm avaneleriyle birlikte Kuvayimilliye, Mustafa Kemal, İnönü ve Laik Cumhuriyet düşmanıdırlar. Sanırız herkes biliyor Tayyip’in Mustafa Kemal ve İnönü’ye “İki Ayyaş” diyerek saldırdığını. Bunlar; “Keşke Yunan galip gelseydi”, diyen Fesli Deli Kadir’in müritleridir. Yine Tayyip, Ayasofya’da Diyanet Başkanı Ali Erbaş’la birlikte saldırmıştı “hain” diyerek Mustafa Kemal, İnönü ve Silah Arkadaşlarına.

FETÖ, Ergenekon ve Balyoz Kumpaslarını, bildiğimiz gibi, Tayyipgiller’in siyasi desteğini arkasına alarak gerçekleştirmişti. Ve tabiî bunların her ikisinin de oynatıcısı, hep söyleyegeldiğimiz gibi, ABD Emperyalist Çakalıdır. Ergenekon-Balyoz Kumpaslarının da projecisi ve yöneticisi ABD’dir, onun casus örgütleridir.

Tayyip’in bir zamanlarki Meclis Başkanı ve Başbakanı da olmuş olan Milyar Ali Yıldırım, bilindiği gibi, birkaç sene önce, 2016’da aynen şu cümleyi ifade etmişti:

“Balyoz, Ergenekon da sapına kadar vardı.”[3]

Tam 2 yıl önce, 2021 Ocak’ında da yine aynı düşüncesini şu cümlelerle dile getirmişti:

“Hatırlayın, Balyozlar, Ergenekonlar… Bunlar yalan mıydı, elbette bunlar vardı.”[4]

Yine Tayyip’in bakanlarından, ekonomi danışmanlarından Ali Bebecan ne diyor?

“Türkiye’de maalesef yakın tarihimizde, ordumuz içerisinde bu tür eğilimler, ‘Siyaset bazen ülkeyi yoldan çıkarır, biz buradayız, ordu olarak el koyarız, şekle sokarız’ diyen bir zihniyet olmuştur. Bu tür hazırlıklar içinde olanlarla ilgili devlet mücadele etmelidir. Dolayısıyla tüm bu süreçlerin Ergenekon, Balyoz, adı ne olursa olsun bunların bağımsız ve tarafsız yargı süreçlerinden geçtikten sonra ancak şöyledir ya da böyledir diyebiliriz.”[5]

Gördüğümüz gibi, arkadaşlar, bu insan sefaletleri, namuslu, Kuvayimilliyeci, Mustafa Kemalci askerlerimizi yeniden yargılamayı düşünüyorlar. Oysa vatan satıcılıktan, Laik Cumhuriyet yıkıcılığından, trilyonlarca dolarlık kamu malı aşırıcılığından, mafyatik bir suç örgütü olan AKP’giller yöneticiliğinden asıl bunların yargılanmaları, ağır cezalara çarptırılmaları gerekir. Nitekim Tarih ve Halk önünde muhakkak yargılanacaktır bunlar. Yaptıklarının yanlarında kalacağını sanmasın hiçbiri.

Evet, arkadaşlar…

Bu Amerikan devşirmesi Amerikan kuklaları Kuvayimilliye’ye, Antiemperyalist Birinci Ulusal Kurtuluş Savaşı’na, o savaşı yürüten Türk Silahlı Kuvvetlerine, Mustafa Kemal’e, İnönü’ye ve Laik Cumhuriyet’e onulmaz biçimde düşmandırlar. Bunların tamamı zaten Türkiye’ye değil, ABD’ye, Avrupa Birliği Emperyalist Haydutlarına, Siyonist İsrail’e çalışmaktadırlar.

Ve Türkiye Irak gibi, Libya gibi, Suriye gibi parça parça edilip işgallere uğrasa, bu ABD devşirmelerinin bu Meclisteki Amerikancı Beşli Çete’nin ve kendilerini “Altılı Masa” diye adlandıran sahte muhalefetin ve onların tüm takım taklavatlarının hoşuna gider bu. Sevinçten zıp zıp zıplarlar, bayram ederler.

Bunların hiçbirini halkımız seçmiyor aslında. ABD Emperyalist Çakalı, yıllar öncesinden bunları devşirip doktrine edip projelendirip partileştirip milletin önüne koyuyor. Millet de kendisinin seçtiğini sanarak dolduruyor bunları Meclise. Cahil, bilinçsiz halkımız cellatlarını kurtarıcı sanıyor. Umut bağlıyor onlara. Boş hayallere dalıyor geleceği hakkında. Her seferinde de hüsrana uğruyor.

Ama ne yapsın… Elinden bir şey gelmiyor ve gücü yetmiyor ki…

Halkımızı gerçekleri somut kanıtlarıyla göstererek uyandırmaya, bilinçlendirmeye, örgütlendirmeye çalışan bizler ise bütün Amerikancı satılmışlar tarafından “Susuş Suikastı”na uğratılıyoruz. Bir zindanda yaşıyormuşuz gibi görülmez, duyulmaz, bilinmez kılınıyoruz. Bütün çığlıklarımız, bütün eylemlerimiz, bütün mücadelemiz yok sayılıyor, olmamış sayılıyor. Bu iletişim çağında bu Amerikancı halk düşmanı siyasilerin ve onların emrindeki, yandaşlığındaki medyanın tamamı bize düşman. Bizim adımız anılmaz oralarda. Bizim feryatlarımıza, mücadele naralarımıza, sloganlarımıza yer verilmez.

Ne yapalım, olsun bakalım. Kader utansın…

Mücadeleye devam, savaşa devam!

Bu Amerikan kuklası hainler güruhu eninde sonunda yenilecek. CIA’nın Avrupa ve Asya Sorumlusu Nelson Ledsky övünedursun, “Biz Türkiye’de Meclisin her yerindeyiz. Meclistekilerin tamamını biz oynatıyoruz” diye. Övünsünler bakalım…

Bunların alayı, arkalarındaki kuzguni karanlık güç, kötülükler imparatorluğunun, insan soyunun başdüşmanı ABD Çakalının temsilcileri sevinsinler…

Fakat sevinçleri uzun sürmeyecek. Birinci Kuvayimilliye’de olduğu gibi İkinci Kuvayimillye’de de biz kazanacağız. Ve bunlar, yerli hain işbirlikçileriyle birlikte yine “Geldikleri gibi gidecekler.”

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

2 Ocak 2023

Nurullah Efe Ankut

HKP Genel Başkanı

[1] https://www.veryansintv.com/kilicdarogluna-danisman-olan-kumpas-destekcisi-nusirevan-elci-gecmiste-dogrulari-soyledim/.

[2] 2008, https://www.cnnturk.com/turkiye/dtpliler-mudahil-olmak-icin-basvuracak.

[3] https://www.yenicaggazetesi.com.tr/-147787h.htm.

[4] https://www.gazeteduvar.com.tr/binali-yildirim-balyozlar-ergenekonlar-bunlar-yalan-miydi-elbette-vardi-haber-1510879.

[5] https://www.cumhuriyet.com.tr/siyaset/ali-babacan-devam-ediyor-fetonun-bulandirdigi-suda-temizlenemezler-1917944.

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz