Yankiler ölmesin diye ölen Mehmetleri kanıksamayacağız, alışmayacağız!

21.01.2017
545
A+
A-

Yankiler ölmesin diye ölen Mehmetleri kanıksamayacağız, alışmayacağız!

Ve AB-D Emperyalistlerinin kara gücü olarak Türk Ordusu’nu Suriye’ye sokanlardan bu halk hesabını eninde sonunda soracaktır.

Türk Ordusu’nu ihraç malı yapanlardan, Türk Ordusu’na yapılan saldırılara, itibarsızlaştırmalara, onursuzlaştırmalara sessiz kalan tosun paşalardan, Ordunun başına çuval geçirenlerden, CIA Operasyonlarıyla ordunun başına çorap örenlerden hesap soracağız halkımızla birlikte.

Hiç kaçarları yok, nereye giderlerse gitsinler, Cehennemin 7 kat dibi de olsa oradan çıkartıp, Halk Mahkemelerinin, erkini hukuktan alan savcıların, hâkimlerin önüne çıkartacağız. “Fırat Kalkanı” adını verdikleri bizim savaşımız olmayan savaşta ölen ve bundan sonrada maalesef ölmeye devam edecek bütün Mehmetçiklerin hesabını da soracağız.

Besledikleri IŞİD canavarlarıyla Ortadoğu Halklarının kanını akıtanlardan, Dostumuz Kaddafi’nin katlinde parmağı olanlardan, her daim Türk Halkının dostu olan, Siyonist İsrail’in en büyük düşmanı olan Beşşar Esad’ı AB-D Emperyalistlerine satanlardan, arkadan vuranlardan soracağız hesabı.

Her Mehmet’in aramızdan alınmasıyla canımızı acıtanlardan, aile ocaklarına karabasanları çökertenlerden, sorulacak bu hesap. Hiç divana bırakmadan, başka dünyalara havale etmeden, geciktirmeden soracağız hesabı.

Hep birlikte, bu topraklarda binlerce yıldan beri kardeşçe yaşayan tüm Halklarla birlikte soracağız hesabı, halklar arasına düşmanlık tohumları ekenlerden, kardeşliği bozanlardan.

Bizleri alıştırmaya çalışıyorlar, kanıksattırmaya çalışıyorlar bu kirli savaşa, Mehmetlerin ölümüne ama alışmayacağız, kanıksamayacağız!

Her Mehmet’in ölümüyle daha da bilenecek kinimiz, daha da artacak hıncımız, bizlere bu acıları yaşatan AB-D Emperyalistlerine ve yerli satılmışlara. Onları bu topraklardan defedinceye kadar dinmeyecek bu kinimiz, bu hıncımız. Ne zamanki bu insan müsveddelerini Tarihin karanlık sayfalarına gönderdik işte o zaman soğuyacak yüreğimiz. İşte o zaman kor gibi yanan Halkımızın yüreklerine su serpilmiş olacak. O günler mutlaka gelecek.

Bugün geldi 5 Mehmet’in ölüm haberi. Yine ocaklara ateşler düştü. Yine annelerin, babaların, eşlerin, evlatların, kardeşlerin gözyaşları suladı toprakları. Daha geçen günlerde öğrenmiştik, 14 Mehmet’in toprağa düştüğünü. Bugünkü kayıplarla birlikte 151 günde 46 vatan evladımızı verdik toprağa.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak şehitlerin acılı ailelerine ve yakınlarına, halkımıza başsağlığı, yaralanan askerlerimize acil şifalar dileklerimizi iletiyoruz.

 

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

20.01.2017

HKP

Genel Merkezi

 

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz