Tekirdağ’da Gezi Parki Eylemlerinden dolayı Parti Yönetici ve Üyelerimize Soruşturma Açıldı!

26.06.2013
441
A+
A-

31 Mayıs Ayaklanması ile tüm Türkiye’de milyonlarca insan ayaklandı, sokaklara döküldü bildiğimiz gibi. Resmi açıklamalara göre Türkiye’nin sadece 2 ilinde gösteri olmadığı açıklandı. Ayaklanan illerden biri de Tekirdağ’dı. Orada da binlerce insan günlerdir sokaklara dökülüyor, yürüyor, sloganlar atıyor.

Tekirdağ’da hiçbir gerginlik yaşanmazken, barışçıl bir biçimde süren eylemler nedeni ile Tayyipgillerden aldığı talimat gereği polis soruşturma açmıştır. Bu soruşturma kapsamında içlerinde Parti yönetici ve üyelerimizin de bulunduğu özellikle de gençlere soruşturma açılmıştır ve gençler şu anda ifade için tek tek çağırılmaktadırlar.

 Bu soruşturmaların amacı bellidir: Yaşanan büyük halk ayaklanması nedeniyle sonlarının yaklaştığını gören Tayyipgiller insanları terörize etmek, yıldırmak istemektedirler. Ama yanılıyorlar. Yaşadığımız büyük halk ayaklanması da göstermiştir ki ne bu ülkenin gençleri ne de emekçi halkları koyun değildir. Bu devran böyle sürmez. Eninde sonunda AB-D Emperyalistleri ve Tayyipgiller yıkılacak, Emekçi Halklarımız Kazanacak!

 

Tekirdağ’dan Kurtuluş Partililer

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz