Tayyipgiller’in AKP’si HKP’li Dayı’yı en büyük düşman ilan ederek hedef gösterdi

18.11.2015
488
A+
A-

Tayyipgiller’in AKP’si HKP’li Dayı’yı en büyük düşman ilan ederek hedef gösterdi

Bildiğimiz gibi Tayyipgiller, devletin her kademesini ele geçirip kendi yandaşlarıyla doldurmakla yetinmemiş, sosyal medyayı da kuşatmak için “Aktroller” adlı maaşlı satılmışlar kiralamıştı. Tayyipgiller’in yaptıkları pisliklerin üzerini internet ortamında örtmekle ve AKP propagandası yapmakla görevlendirilen bu satılmışların 800 ila 4000 TL maaşa bağlandıkları, hatta aralarından bu işi en iyi yapanların devlet kadrolarına bile yerleştirildiği basına yansıyan haberler arasındaydı.

Aktroller son olarak TRT’de yaptığı Seçim Konuşmaları sonrasında sosyal medyada HKP’li Dayı olarak tanınan ve büyük ilgi gören, takdir toplayan Genel Başkan’ımız Nurullah Ankut’u en büyük düşman ilan ederek hedef gösterdi.

Aktroller, “AK GENÇLİK” isimli facebook sayfasında Genel Başkan’ımızın fotoğrafıyla birlikte paylaştıkları bir gönderinin üzerine; “Ne Ergenekon, ne HDP, ne Paralelciler. İşte en büyük düşmanımız, HKP denen partinin komünist başkanı. Sayın Cumhurbaşkanımız ve başbakanımız hakkında Uluslararası Ceza Mahkemesine suç duyurusunda bulunan partinin başkanı…” yazarak genel başkanımızı hedef gösterdiler.

AK GençlikGönderiden de anlaşıldığı gibi Aktroller Genel Başkan’ımızı en büyük düşman ilan ediyor.

Bu konuda haklıdırlar. Nitekim bu konudaki haklılıklarını Genel Başkan’ımızın bizzat kendisi ve O’nun öncülüğünde Partimiz süreç içerisinde dosta da düşmana da göstermiştir.

Haklıdırlar çünkü Genel Başkan’ımız ve Partimiz HKP, AB-D Emperyalistlerinin ve onların Türkiye’deki yerli işbirlikçilerinin başında gelen Tayyipgiller’in en büyük düşmanıdır.

Haklıdırlar çünkü Genel Başkan’ımız öncülüğünde Partimiz, kendine siyasi parti süsü vererek 13 yıldır bir organize suç örgütü gibi çalışan, insanlarımızı katleden, savaş suçu işleyen, kamu malı namına ne varsa Parababalarına peşkeş çeken, doğayı ve hayvanı katleden halk düşmanı AKP’nin tüm suçlarını bir bir teşhir etmiş, yargı da dahil olmak üzere bunlarla her alanda mücadele etmiş, halkımıza doğruları göstermiştir.

Haklıdırlar çünkü bu ABD uşaklarına karşı Partimiz tüm imkansızlıklarına rağmen Meclisteki Dört Amerikancı Partiden de daha kararlı, daha net ve daha yoğun bir mücadele yürütmektedir. Ve yürüttüğümüz bu mücadele her geçen gün daha fazla insan tarafından görülmekte, desteklenmektedir.

Haklıdırlar çünkü Partimiz, son iki seçim sonucunun da netçe kanıtladığı gibi güçlenmektedir, daha fazla taraftar kazanmaktadır. Aktrol adıyla maruf satılmışların korkuları da bundandır.

Ama ne yaparlarsa yapsınlar nafile!

Genel Başkan’ımız tüm ömrünü AB-D Emperyalistleri ve yerli işbirlikçilerine karşı kelle koltukta devrimci mücadele vererek geçirmiştir. Onun önderlik ettiği Parti, bugünün Türkiyesi’nde Türkiye Devrimi’ni hedefleyen, buna giden yolu ilmik ilmik ören, hayatını bu yolda adamış olan kadrolardan oluşmaktadır.

Menfaat ilişkilerinin bir arada tuttuğu bir organize suç örgütünün bu tür hedef göstermeleri mücadelemizde bizlere asla geri adım attıramayacak, bizleri yıldıramayacaktır. Aksine daha da güçlenip, bu suç örgütünü korktukları sonla eninde sonunda buluşturacağız.

Genel Başkan’ımızın ifadesiyle nereye giderlerse gitsinler, nereye çıkarlarsa çıksınlar eninde sonunda bu satılmışları çelik bilezikle tanıştıracağız. 18.11.2015

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

HKP Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz