Recep Tayyip Erdoğan diplomasızdır, Cumhurbaşkanlığı meşru değildir! Kendine yapılan bütün ödemeler Halkın parasıdır, geri alınması gerekir! Eninde sonunda da alınacaktır!

05.01.2021
635
A+
A-

Partimiz diploma sahtekârı olduğu Türkiye Noterler Birliğinin kararıyla sabitlenen Tayyip için kendine yapılan bütün ödemelerin geri alınması talebiyle TBMM’ne başvurdu.

Yandaş, yalaka medya gündem yapmıyor, unutturmaya çalışıyorlar Yükseköğrenim Diploması olmayan birinin gayrimeşru olarak devletin en tepesinde oturuyor olmasını ama biz unutmayacağız, unutturmayacağız. Her fırsatta dile getireceğiz; korkmadan, bıkmadan, yılmadan!

Genel Başkan’ımızın her fırsatta söylediği gibi:

“İçinde zerre miktarda insanlık olan herkes, Vatan ve Halk Sevgisi olan herkes, bu Kaçak Saray’da mukim en büyük Diploma Sahtekârının, bu ‘Resmi Evrakta Sahtecilik’ ve ‘Nitelikli Dolandırıcılık’ suçları, (…) sabit olan Tayyip’in üzerine gitmelidir… Tüm meşru, yasal yol ve imkânları kullanarak… Gerekli olan tek şey cesaret ve namustur…”

Herkesin bildiğini ama cesaret yoksunluğundan, yüreksizliğinden, yandaşlığından, yalakalığından söyleyemediğini, cesareti bir vatan belleyen biz Halkın Kurtuluş Partililer haykırıyoruz:

“Tayyip’in diploma sahtekârı olduğu da Türkiye Noterler Birliğinin kararıyla sabittir.

“Tayyip sahte diplomalıdır. Ağır suç ve suçlar işlemiştir. Gayrimeşrudur. Bu nedenle de attığı bütün imzalar yok hükmündedir. Verdiği bütün fetvalar, çıkardığı bütün fermanlar hep yok hükmündedir.”

“Satışları, ihaleleri hep kanunsuzdur, iptaldir. Olmamış sayılır. Bunlar da tüm avaneleri ve takım taklavatlarıyla, vurguncu müteahhitleriyle birlikte organize bir suç örgütüdür. Tüm suç örgütleri gibi eninde sonunda yakayı ele verecekler ve çelik bilezikle tanışacaklardır. Ve şu anki TCK kapsamında, tarafsız ve bağımsız gerçek mahkemeler karşısında yargılanacaklar ve hak ettikleri cezalara çarptırılacaklardır…

“Sadece merkez yöneticilerinin değil; il, ilçe yöneticilerinin ve onların yakınlarının bile mal varlıkları gözden geçirilecek, haksız hukuksuz edindikleri tüm varlıkları kamuya iade edilecektir.” (https://www.hkp.org.tr/diploma-sahtekarlarinin-en-tepede-olanina-hepsi-de-sayin-diye-hitap-ediyor-hala/)

Bu devran hep böyle dönmeyecek. Elbet bir sonu var bu kötülüklerin, bu ihanetlerin, vurgunların, soygunları, talanların.

Yakındır. Ortaçağcı Hırsızlar İmparatorluğu yıkılacak. Bu azılı suç örgütünün tüm üye ve yöneticileri de yargı önüne çıkarılacak. Halkımıza ve Vatanımıza yapılan kötülüklerin, ihanetlerin hesabı sorulacak!

5 Ocak 2021

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz