“Nihat Genç’e 200 bin tazminat, Davidson Ahmet’e 10 vekil”

16.08.2023
157
A+
A-

Saygıdeğer Arkadaşlarım;

Bu TESEV’ci, Sorosçu Kılıçdaroğlu; yazar Nihat Genç’e 200 bin TL’lik tazminat davası açmış. Adamın derdi hâlâ parayla pulla. Hayatta paradan, maldan mülkten daha değerli bir şey olduğunu, bir şeylerin olduğunu asla kavrayamamış, anlayamamış bu zavallı kişi.

Neymiş Nihat Genç’le derdi Sorosçu Kemal’in?

Kendisine “Şerefsiz Gandi, aday olma, adaylıktan çekil. Yerine kazanacak olan aday geçsin, bak o kazanacak”, demiş. İşte bunun üzerine dava açmış Sorosçu.

Tamam, Nihat Genç “şerefsiz” demiş fakat bir de kendisini yüceltecek bir kişiye benzetmiş; Gandi demiş. Gandi demekle büyük bir onur bahşetmiş. Gandi, onurlu, yurtsever, namuslu; “Utanç İmparatorluğu” olan İngiliz sömürgeciliğinden ülkesinin kurtulması için ölümlere yatmış, uzun yürüyüşlere çıkmış, hayatını ortaya koymuş bir kişidir.

Yahu bırakalım tek başına bu Sorosçu Kemal’i; Meclisteki siyasetçilerin alayını bir araya getirseniz, bunların Genel Başkanlarını, bilmem nelerini, bunların il-ilçe yöneticilerini bir araya getirseniz; inanın bunların binlercesi, on binlercesi bir Gandi etmez. Hatta Gandi’nin milyonda biri etmez bunlar. Bunlar sureta insan, içlerinde insan bulamazsınız bunların.

Peki; bu TESEV’ci, Sorosçu Kılıçdaroğlu başka ne yapmış?

Kendisine; “Kınama, lanetleme lafını hafif buluyorum. Adam olmadığını göstermiştir, insan olmadığını göstermiştir”, diyen Davidson Ahmet’i yanına almış, onlarla ve benzerleriyle “Altılı Masa” adlı bir ittifak oluşturmuştur. Ve bununla da yetinmeyerek bu Davidson Ahmet’e on tane milletvekili bahşetmiş, gariban, zavallı, saf, çaresiz, bilinçsiz, masum CHP seçmeninin oylarıyla.

Demek ki, Nihat Genç de aynı şeyi deseydi; “Adam değilsin, insan değilsin” deseydi hoşuna gidecekti bu Sorosçu Kemal’in. Sadece Davidson Ahmet’e değil, onunla aynı kategoriye giren, aynı kapsam içinde yer alan, Kuvayimilliye, Mustafa Kemal ve İnönü düşmanı, Laik Cumhuriyet düşmanlığıyla kafayı bozmuş ABD devşirmesi beş tane Ortaçağcıya; Karamolla’nın tayfasına, Bilderbergci Bebecan’ın tayfasına, Mehmet Ağar’ın fedaisi Demokrat Partili Gültekin Uysal’ın tayfasına toplamda otuz sekiz milletvekili vermiştir!

Bunların hepsi de Kuvayimilliye düşmanı, Laik Cumhuriyet düşmanı, Mustafa Kemal düşmanıdır. Bunların Menzilcilerden, İsmailağacılardan, İskenderpaşacılardan, Cübbelisinden, Cübbesizinden bir farkı yoktur! Aynı tayfa bunlar…

Peki, Davidson Ahmet neden buna adam değilsin, insan değilsin demiş?

Sema Ramazanoğlu adlı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanını Kılıçdaroğlu eleştirdiği için. Biliyorsunuz; Karaman’da kırk beş evladımıza Ensarcılar tecavüz etti. Ve bu Sema Ramazanoğlu denen kadın ne dedi ondan sonra?

“Bir kereden bir şey olmaz”, dedi.

Kaldı ki bir kere filan değil, onlarca kere olmuş. Hem Ensarcılarda hem diğerlerinde. Düşünün kırk beş evladımıza tecavüz ediliyor; “Bir kereden bir şey olmaz”, diyor! Bu da kadın güya…

Karamanlılar da sesini çıkarmadı o zaman, tık demediler. Böylece ataları, Türk olarak hepimizin atası olarak kabul edebileceğimiz Karamanoğlu Mehmet Bey’in kemiklerini sızlattılar. Utanç verici bir küçülmede bulundular, sessiz kalarak.

Karamanoğlu Mehmet Bey ki, 13 Mayıs 1277 tarihinde Konya’da ünlü dil fermanını yayınlayarak, Türkçenin yeniden devlet dili olmasını sağlamıştır. Mehmet Bey fermanında; “Şimdengeru, divanda, dergâhta, bargâhta, mecliste ve meydanda Türkçeden gayri dil kullanılmaya… uymayanların boynu vurula….”, diyen bir kişidir.

Ve bu Davidson Ahmet, 22 Mayıs 2020’de Tayyip’in damardan televizyonu Akit TV’de ve onun damardan savunucusu Karahasanoğlu’nun karşısında; “Hayatım CHP zihniyetiyle mücadele etmekle geçti”, diyor. Bu adamı yanı başında tuttu yahu! Buna on tane milletvekili verdi, bu Sorosçu Kemal. Bunların hangi birinin adı geçse, inanın bizde bir mide bulantısı oluşturuyor. Hep söyleyegeldiğimiz gibi, biz bunlarla aynı varlık âleminden değiliz…

Bu Sorosçu Kemal, geçen seçimde, kazanması yüzde yüz kesin olan Ekrem İmamoğlu’nu blokaja alarak, onun yerine kendisini aday göstererek, Tayyip’e kazanması imkânsız olan bir seçimi daha hediye etmiş oldu. Böylesine büyük bir ihanette bulundu hem CHP’ye hem Türkiye’ye. Bu bakımdan ağır bir suç işledi. Ve biraz önce dediğim gibi masa müttefiklerim dediği Ortaçağcılara “Bu da bizim hediyemiz olsun”, diyerek otuz sekiz milletvekilliğini de vermiş oldu; onları da Meclise taşımış oldu. Bu bakımdan bu Sorosçu Kemal açıktan Tayyip’e ve AKP’ye çalışmıştır, Ortaçağcılara çalışmıştır. Ve bu Sorosçu Kemal yüzde yüz kesinlikte ABD’nin kendisine verdiği buyruğu uygulamıştır, böyle yaparak.

Biliyorsunuz, ABD bu seçimde de Tayyip’in kazanmasını istemiştir. Çünkü Tayyip, siyasi hayatının son baharında olduğu için şu anda son derece kullanışlı durumdadır ABD için. ABD Emperyalist Çakalı ne istese vermeye hazır durumdadır. Ve ona karşı hizmette sınır tanımamaktadır.

ABD ne istiyor, o emperyalist çakal?

Türkiye’nin bunlar tarafından BOP’a götürülmesini, BOP cehennemine atılmasını. Ve bunlar elbirliği ile bu hainine işi yapıyor. Bu bakımdan tek başına Tayyipgiller değil Meclistekilerin alayı ile birlikte bu TESEV’ci, Sorosçu Kemal de bizim iktidarımızda vatana ihanetten, ABD Emperyalist Hayduduna hizmetten yargılanacaktır. Vatan hainliğinden yargılanacaktır bunların alayı arkadaşlar, hiç kaçışları olmayacaktır. Akıllarında mıh gibi tutsunlar bunları!

Kalın sağlıcakla…

16 Ağustos 2023

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz