İkisi de proje: Biri Türkiye’yi, diğeriyse CHP’yi çökertmekle görevlendirildiler…

27.11.2020
726
A+
A-

Tayyipgiller; İdrakı, Ahlâkı, Adalet Duygusunu yok etti…

İnsanı çürüttü…

Sorosdaroğlu Kemal nam Hafız ve avanesiyse CHP’yi çürüttü. Enkaza çevirdi…

Ey CHP’ye umut bağlamış içtenlikli fakat düşünemez duruma düşürülmüş bilinç yoksulu insanlarımız!..

Hiç sormaz mısınız, bu “TR 705” nedir, necidir, diye?

Mustafa Kemal’e “Kefere Kemal” diyen kaşar Ortaçağcı din tüccarı M. Bekaroğlu’nun, “Ekmek için Ekmeleddin”in CHP’de işi ne, diye?

Ermeni Soykırımı Emperyalist Yalanıyla kafayı bozmuş bu Canan Kaftancıoğlu’nun, Selina Doğan’ın CHP’de işi ne, diye?

Üstelik de bu bey ve hanımlar sadece Osmanlı’yı değil, Mustafa Kemal ve Birinci Kuvayimilliyecileri de soykırımcı olmakla suçlarlar. Hem de yalnızca Ermeni Soykırımcısı da değil; Pontus, Süryani ve Dersim Soykırımcılığıyla da suçlarlar…

Bu Sorosçu Kemal Efendi, yanına avanesinden fazla değil sadece iki kişiyi alarak (olurlar üç kişi) tüm milletvekili adaylarını belirliyor.

Bu nasıl demokrasidir?

Bu adam demokrasinin yanından geçmiş midir?

Niçin sormazsınız bu nasıl iştir, diye?..

Yine aynı Sorosçu, “Biz otuzların, kırkların CHP’si değiliz”, diyor.

Bunu niye diyor? Bununla ne demek istedi, diye?..

Ve yine bu Sorosçu, “Laiklik tehlikededir diyemem, dersem altını doldurmam gerek. Bunun için somut kanıt yok”, diyor.

Gerçekten de “Laikliğin tehlikede olduğunu gösteren somut kanıt yok” mudur, diye hiç sormayacak mısınız?..

Bakın, bu hainler haini, Türkiye düşmanlığında Tayyipgiller’den, MHP’den, HDP’den ve İyi Parti’den zerrece geri kalmayan bu sinsi ve korkak yılanın, Emperyalist Çakal ABD’nin yeni insanlık düşmanı Başkanı Joe Biden’a gönderdiği kutlama mesajına bakın bir:

“Amerika Birleşik Devletleri’nin 46. Başkanı olarak Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris’i tebrik ederim. Türkiye-ABD arasındaki dostluğun ve stratejik müttefiklik ilişkilerinin güçlenmesini dilerim.”

Sahtekârlığa ve kandırmacaya bakın, ABD uşaklığının utanç verici, mide bulandırıcı boyutuna bakın!

Bir defa ABD Çakalı, Türkiye’nin dostu değil düşmanıdır. Hem de en ağulusundan…

NATO emrine verilmelerinden dolayı ortalama altmış yıl beyinleri yıkanan, psikolojik harekâta maruz bırakılan Türk Ordusu’nun Gerçek Mustafa Kemalci komutanları bile sonunda bu gerçeği görmüşler, NATO ve ABD’ye karşı tedbir alınması gerektiğini, Türkiye’nin Atlantik Hattı’ndan koparak Doğuya yönelmesi lazım geldiğini hem kendi aralarında, hem de Genç Subaylar-Ordu Gençliği karşısındaki konuşmalarında ortaya koymaya başlamışlardır.

İşte bu uyanış karşısında Wikileaks Belgelerinin de netçe ortaya koyduğu, gösterdiği gibi, ABD temsilcileri acilen harekete geçirilmişler ve Türk Ordusu’na karşı FETÖ ve Siyasi Ortağı Tayyipgiller aracılığıyla, CIA yönetiminde “Kumpas Kurulmuştur.”

“Ergenekon Davaları” adlı CIA operasyonu gerçekleştirilmiştir. Ordudaki, Üniversitelerdeki, Medyadaki namuslu, yurtsever ve Mustafa Kemal Gelenekli insanlarımız alçakça, puştça yalanlarla, suçlamalarla zindanlara doldurulmuşlar, yıllarca yatırılmışlar ve mesleklerinden edilmişlerdir…

Sorosçu Kemal ve avanesi bu ihanet günlerinde sinsice ellerini ovuşturmuştur. CIA, FETÖ ve Tayyipgiller’in Türk Ordusu’na karşı giriştikleri bu iğrenç saldırının tümüyle başarıya ulaşması için temennidar olmuştur. “Yargı sonunda en doğru kararı verecek, hak yerini bulacaktır”, anlamında gevelemelerde bulunarak FETÖ Yargısına destek vermiştir. Okey çekmiştir.

Sonra ABD hiçbir dönemde Türkiye’yle “Stratejik Müttefiklik” ilişkisi içinde olduğunu kaydetmemiştir…

ABD’nin dünyada yalnızca dört “Stratejik Müttefiki” vardır. Bunlar: Kanada, İngiltere, İsrail ve Yeni Zelanda’dır.

Kaldı ki ABD, bu en yakın müttefiklerinin hepsiyle de istihbarat paylaşımında bulunmaz.

CIA’nın merkez ofislerinde yıllarca çalıştıktan sonra, ABD’nin dünya nüfusunun tamamını kitlesel olarak dinleyip yüzyıllarca saklayacak bir teknolojiye sahip olduğunu görüp bu alçaklığa insani ve vicdani değerleri nedeniyle isyan ederek ABD’den kaçan ve şu anda Rusya’da yaşayan Edward Snowden, yazdığı “Sistem Hatası” adlı belgesel niteliğindeki anı kitabında, ABD’nin sadece Kanada ve Yeni Zelanda’yla istihbarat paylaşımında bulunduğunu belirtiyor…

Bilgisayar dehası-en üst hackerlardan olan E. Snowden, kitabında, “Ömrünüzde bir kere bile cep telefonundan alo demişseniz ve bir kere bile interneti kullanmışsanız, ona girmişseniz; bu iletişiminiz CIA ve Ulusal Güvenlik Ajansı tarafından izlenir, değerlendirilir ve ABD’yi ilgilendiren bir durum varsa, yüzyıllarca korunacak biçimde kaydedilir”, diyor. Hem de bu işlemler saniyeler içinde gerçekleşir; “sizin ruhunuz bile duymaz”, diyor.

İşte böylesine aşağılık, saldırgan, hak hukuk tanımaz, insanlıktan nasipsiz bir devlettir, ABD Emperyalist Haydudu… Demokrasinin de, özgürlüğün de, insanlığın da en büyük düşmanıdır…

Kahraman Gerilla Che’nin deyişiyle, “İnsan soyunun en büyük düşmanıdır.”

İşte böyle bir alçağa yavşıyor, Sorosdaroğlu Kemal! Çünkü onun da devşiricisi ve CHP’ye musallat edicisi ABD!

ABD Çakalı, Tayyipgiller’i Laik Cumhuriyet’i çökertmekle, Türkiye’yi BOP çerçevesinde üç parçaya bölmekle görevlendirmiştir.

Sorosçu Kemal ve avanesini de, Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının kurduğu CHP’yi çökertmekle. Yeni CHP’ye dönüştürmekle… Böylece de BOP’un taşeronlarından biri olmakla…

Önce de dediğimiz gibi, Yoldaşlar; Meclisteki bu Amerikancı Beşli Çete, ABD Çakalına hizmette ve Türkiye’ye ihanette birbirleriyle yarış halindedirler…

Gün gelecek, hepsi hesaba çekilecek!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

27 Kasım 2020

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz