HKP’den Paris Katliamı açıklaması: Katil kukla mı, kuklacı mı?

17.11.2015
503
A+
A-

Katil kukla mı, kuklacı mı?

İnsanlığın başına gelebilecek en büyük felaket değil midir AB-D Emperyalistleri? Dünya halklarının son yüzyılda yaşadığı bütün acıların sorumlusu değil midir AB-D Emperyalistleri? İnsan soyunun en büyük düşmanı unvanını, çıkardığı savaşlarla, yaptığı-yaptırdığı katliamlarla, halklara çektirdiği acılarla sonuna kadar hak eden AB-D Emperyalistleri değil midir? Nereye adımlarını atmışlarsa ölüm meleğini beraberinde götüren AB-D Emperyalistleri değil midir? Bir ülkeye girdiklerinde oradaki en gerici unsurlarla ittifak yapan AB-D Emperyalistleri değil midir? İnsanlığın gözbebeği sosyalizmi yok etmek için “Ilımlı İslam” kuşağı oluşturan, Ortaçağcı hareketleri besleyen, onları büyüten, canavar haline getiren, yarattıkları canavara karşı savaşan AB-D Emperyalistleri değil midir? Oynattıkları kuklalara cinayet işlettirip, katliam yaptırtıp kendilerini gizleyen kuklacı değil midir AB-D Emperyalistleri?

Evet, bütün kötülüklerin anasıdır AB-D Emperyalistleri. Örgütlü birleşik halklar tarafından yok edilmezse, Tarihin çöplüğüne gönderilmezse, halklar acılar çekmeye, katliamlar yaşamaya devam edecek. Amaç belli: AB-D Emperyalistleri sömürülerini gönüllerince devam ettirebilsinler diye, devletçiklerden oluşan “bin devletli bir dünya” hedefine ulaşsınlar diye yaşatılıyor bütün acılar.

Kimse aldanmasın emperyalistlerin temsilcilerinin sahte gözyaşlarına. Kimse inanmasın, hesabını soracağız, hamasi nutuklarına insanlıktan çıkmış nükleer atıkların. Kimse inanmasın, aldanmasın, emperyalistlerin Dünya Halklarını yağmalama zirvesi olan G20’de Tayyipgiller’in şefinin davetiyle Paris’te yapılan katliam için emperyalistlerin temsilcilerinin saygı duruşuna durmasına.

Saygı duruşuna en son çağırılacak insandır Tayyipgiller’in şefi. Lağım deliğine süpürülmemek için, beni kullanın, diye AB-D Emperyalistlerine haberler göndererek her dediklerini yapabileceğine sözler veren, halklarımıza son 13 yıldır her türlü acıları çektiren, evladını kaybetmiş Anayı meczuplarına yuhalattıranların, sapıklardan, katillerden derleşik örgütlere TIR’larla silahlar gönderenlerin umurunda olmaz Ortaçağcı kukla IŞİD tarafından yapılan katliamlar.

Saygı duruşuna kalkmış Katil Amerika’nın Başkanı Obama.

Adımınızı atıp katliam yapmadığınız, yaptırmadığınız, halkları birbirine kırdırmadığınız yer kaldı mı dünya üzerinde?

Vietnam Halkına yaptıklarınızı unuttu mu sanıyorsunuz Dünya Halkları?

Yugoslavya, Afganistan, Irak, Libya, Suriye son yıllarda el attığınız, parçaladığınız, üzerinde yaşayan tüm halkları birbirine düşman ettiğiniz, günde 20-30 kişilik ölümleri olağan hale getirdiğiniz yerler değil midir?

O yüzden halklar, hele Ortadoğu Halkları hiç yemez, sizin Paris’te yaşanan katliam için saygı duruşuna kalkışınızı…

AB’nin temsilcileri de saygı duruşuna kalkmış, sahtekârca üzüntülerini bildiriyorlar. AB Emperyalistleridir Amerikan Emperyalizminin halklara yönelik her saldırısına her daim destek veren. Ganimetten pay kapmak için, kurtlar sofrasındaki yerini kaybetmemek için dünya halklarına acımasızca saldıran, halkların binlerce yıllık birikimlerini yağmalayan AB Emperyalistlerinin temsilcilerinin döktüğü gözyaşları da sahtedir, saygı duruşları da.

Katliam’ın yaşandığı ülke Fransa. Hem de başkentinde yaşandı. Yaratılan canavarın sapması mıdır, yolundan çıkması mıdır, yoksa bir planın parçası mıdır bu katliam, çıkacaktır eninde sonunda ortaya. Ama bir gerçek var ki; Fransız Emperyalistleri de bu katliamın sorumlusudur. Yaratılan canavar Ortaçağcı IŞİD’in doğumuna-doğurtulmasına katkı sunanlar arasındadır Fransa. Ortadoğu Halklarını parçalayıp kara altınlarını rahatça sömürebilmek, bu zenginliği kendi emperyalist anavatanlarına taşıyabilmek için yıllarca Ortaçağcı örgütleri besleyen, büyüten, kendi halklarına saldırtan, cinayetler işleten AB-D Emperyalistleri arasındadır Fransa.

Yıllarca Cezayir Halkına kan kusturandır Fransa. Fransız Emperyalistleridir Libya Halkının başına ilk bombaları yağdıran, Yurtsever Önderlerini katlettiren.

Irak Halkını, Amerikan Emperyalistleriyle birlikte çoluk çocuk, genç yaşlı demeden katleden, tarihi, ekonomik zenginliklerini yağmalayan, Amerikan Emperyalistlerinin Ortadoğu Halklarına yönelik her saldırısına askeri veya siyasi destek verendir Fransa. O yüzden de Fransız Emperyalistlerinin de onların temsilci diye atadıkları yöneticilerin de acı duymaları, üzüntü duymaları söz konusu değildir. Onların zenginliği, mutluluğu halkların çektiği acılar üzerine yükselir.

Ey AB-D Emperyalistleri; sizsiniz gerçek katiller!

Yarattığınız kuklaları katil diye sunmayın dünya halklarına. Kuklaların ellerindeki kan, kuklayı oynatan, kuklacı olan siz insan soyunun en büyük düşmanlarının ellerinden damlayan kandır aslında.

Elinizdeki kanı dünyanın bütün okyanuslarıyla yıkasanız, temizleyemezsiniz. Eninde sonunda katlettiğiniz, katletmeye doyamadığınız halklar tarafından, örgütlenip birleşen halklar tarafından Tarihin çöplüğüne atılacaksınız.

Bundan kaçışınız yok. Bu sondan kurtulamayacaksınız. 17.11.2015

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz