Genel Başkan’ımız Nurullah Efe: AKP’giller’i de Yeni CHP’yi de ABD Emperyalistleri dizayn etmiştir

17.08.2023
167
A+
A-

Saygıdeğer Arkadaşlarım;

Geçmişte hem Hizbullah’ın hem de PKK’nin davalarına bakmış olan Avukat Sıdkı Zilan, Barzani’nin Rudaw’ına yaptığı bir konuşmada diyor ki; “Biz geçen 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde Kılıçdaroğlu’na CHP’yi  Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinden çıkardığı için oy verdik. Onu bu yüzden destekledik.”

Demek ki neymiş mesele?

Sorosçu Kemal CHP’yi opere etmiş, rayından çıkarmış; ideolojik hattından koparıp savurmuş.

Nereye savurmuş?

HDP’yle AKP’nin bileşkesi olan bir hatta savurmuş. Biz bunu yıllardan beri söylüyoruz. Bu adam karanlık, bu adam Kuvayimilliye’ye, Mustafa Kemal’e, İnönü’ye, gerçek CHP’ye, Laik Cumhuriyet’e düşman. Tayyip ne kadar Amerikan devşirmesi ve Türkiye’ye düşmansa Kılıçdaroğlu da aynen o kadar düşmandır. Ama kimseye anlatamıyoruz ki derdimizi… İşte Hizbullah’ın, PKK’nin avukatı da aynen bu tespiti yapıyor.

Bunu kim yapmıyor, arkadaşlar?

Demokrat geçinen, sol, sosyalist geçinen, CHP’li geçinen, muhalif medyada oynayan televizyoncular, yazarçizerler, yorumcular, konuşmacılar, gazeteciler yapmıyor. Bir onlar görmüyor. Aylardan bu yana, yıllardan bu yana bu haini parlatıyorlar. Hiç kimse söylemiyor bunu; ortada bir CHP kalmadı. Tersyüz edildi CHP, zıddına döndürüldü.

Şimdi Sorosçu Kemal’in ipliği artık iyice pazara çıkıp, ölüsü kokunca onun yerine oynayan kişiler ortaya çıktı, değil mi?

İmamoğlu, Özgür Özel, bilmem ne…

Bunlar söz ediyor mu CHP’nin ideolojik hattından koparılıp savrulduğundan?

Hayır, söz etmiyorlar. Çünkü o çap yok bunlarda.

Ne yaptı bunlar bugüne kadar? Siyasi planda ne yaptılar?

Sadece boş teneke gürültüsü çıkardılar.

Siz Türkiye’nin siyasi, sosyal, ekonomik, tarihsel konularına ilişkin bunların ciddi bir tek laf ettiğini, bir çözüm ortaya koyduğunu gördünüz mü?

Göremezsiniz. Bunların muhalif kanalları da öyle… Alın Halk TV’yi, KRT’yi, Tele 1’i, bilmem neyi… Onlar da aynı şekilde, orada konuşanlar da aynı. Sadece boş teneke gürültüsü çıkarıyor onlar da.

ABD Emperyalist Çakalı, Tayyipgiller’i devşirip iktidara taşımadan önce Merkez Parti Başkanı Abdurrahim Karslı’nın Çamlıca’daki evinde Abdullah Gül’lerle, Tayyip’lerle, Bülent Arınç’larla, Abdurrahman Dilipak’larla, Ali Bulaç’larla yaptıkları toplantıda Tayyip’e ne diyor?

Sen, BOP’ta verdiğimiz görevleri yerine getireceksin, bize böyle bir hizmette bulunacaksın. BOP’ta sana ne görev verirsek onu uygulayacaksın. İsrail’in düşmanlarının bertaraf edilmesinde sana ne görev vermişsek onu aynen yapacaksın. İslam’ın içinin boşaltılıp CIA-Pentagon İslam’ı haline getirilmesinde sana ne demişsek onları yerine getireceksin. Onun karşılığında da biz sana iktidar yolunu açacağız, seni iktidara taşıyacağız, orada tutacağız, önüne çıkan engelleri opere edeceğiz.

Bu gerçekleşmiş mi, arkadaşlar?

Aynen gerçekleşmiş.

Tayyipgiller’in bu ihanet yolculuğunda önlerine çıkabilecek en güçlü, en örgütlü güç kimdi?

Türk Ordusu’ydu. Onu FETÖ ile CIA ve Tayyipgiller el ele verip opere ettiler. Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk, bilmem ne zırva adlarıyla ortaya koydukları, delilerin bile inanmayacağı, eşeklerin bile inanmayacağı savlarla, sözüm ona davalarla opere ettiler. Kurt dalamış keçi sürüsüne döndürdüler koca Türk Ordusu’nu. Bugün Türk Ordusu, Tayyip’in Kaçak Saray’ının emir kulu durumundadır.

Peki, CHP’yi neyle opere ettiler?

Sorosçu Kemal ve onun ekibiyle opere ettiler. CHP’yi de rayından çıkardılar, ideolojik hattından kopardılar, onu HDP ve AKP bileşkesi olan bir hatta yerleştirdiler. Böylece o da BOP’ta aktif bir şekilde rol oynamış, görev almış oldu ve hâlâ da bu görevini yapıyor.

Şu anda ne yapıyor Kılıçdaroğlu?

Tayyip’in önünü açıyor. Meclis, Türkiye muhalefetsiz durumda şu anda. Amerika ne emrederse onu uyguluyor.

Sorosçu Kemal ne yapıyor?

Bunca ihanet yetmiyormuş gibi hem CHP’ye hem Türkiye’ye; CHP’yi çökertip, ufalayıp yok etmek için durmadan hâlâ en hainane şekilde çalışıyor.

Ve buna karşı, halkımızın çektiği acılara karşı, zulümlere karşı, vatanımızı bekleyen tehlikeye karşı kim feryat ediyor? Kim tepki gösteriyor? Kim savaşıyor?

Sadece biz. Bizim dışımızda kimse yok, hiç kimse yok, bir başımızayız. Ama olsun…

Bu hainlere, bu ciğeri beş para etmez Amerikan devşirmelerine; bu vatanı, bu milleti, bu halkı bırakmayacağız!.. Bu hainleri mutlaka mahv-u perişan edeceğiz, yaptıklarına bin pişman edeceğiz eninde sonunda. Hepsi kaçacak delik arayacak, hepsi Tarihin lanetli sayfalarında yer alacak.

Ne diyor en halkçı halife Hazreti Ali?

“Doğruyla savaşan yenilir.”

Bunlar doğruyla savaşıyorlar, bunlar ihanet yolunun yolcuları, bunlar halkımıza ve vatanımıza düşman. Eninde sonunda yenilecekler, yok olacaklar.

Kalın sağlıcakla…

17 Ağustos 2023

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz