Ergenekon Davalarının korkusuz yazarı Ergün Poyraz’a yapılan alçak saldırıyı kınıyoruz

12.04.2022
303
A+
A-

Araştırmacı yazar ve gazeteci Sayın Ergün Poyraz, bir süredir Kuşadası Belediyesi’ndeki vurgun ve kanunsuzlukları takip ediyordu.

Kuşadası Belediye Başkanı’nın; ilçedeki 17 adet mıcır ihalesinin 15’ini ZBT isimli bir şirkete peşkeş çekmesini takip ediyordu. Belediye tarafından oluşturulan “Güvercin Masası”na bu ihale yolsuzluğu ile ilgili gönderdiği ihbar mektubunda; şirketten alınan 750 bin ton mıcır taşın Kuşadası için çok büyük bir alım olduğuna dikkat çekmişti.

Poyraz’ın Belediye’ye verdiği bu ihbar mektubu saatler sonra ihaleyi alan şirkete sızdırılmış ve akşam saatlerinde de Sayın Poyraz evinin ve eşinin gözü önünde saldırıya uğramıştır.

Şu anda yoğun bakımda gözetim altında olan Poyraz’ın hayati tehlikesi devam etmektedir.

34 GA 4885 plakalı araçla evin önüne gelen üç saldırgan mıcır ihalesini alan ZBT şirketinin adamlarıdır. Saldırıdan sonra 6 kişi gözaltına alınmış ve soruşturma devam etmektedir.

Bu tür mafyatik-çakal yöntemlerle dürüst insanları susturamazsınız.

Ergenekon yargıçları ve AKP’giller’in teslim alamadığı, Tayyip’in diplomasızlığına karşı “Masayı Devirecek Soru” olan “Diploma Nerede?” sorusunu sorma cesaretini gösterebilen birkaç namuslu aydından biri olan korkusuz Ergün Poyraz’ı hiç yıldıramazsınız.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak, ihale mafyalarına karşı Halkın haklarını savunduğu için kahpece saldırıya uğrayan Sayın Ergün Poyraz’ın her türlü yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.

Kendisine geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz.

12.04.2022

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz