AKP’giller’in Kaçak Saraylı Tayyip’i ve de Yeni CHP’nin Sorosdaroğlu Kemal’i… Demek sizin için de “haksızlık karşısında susan dilsiz Şeytandır.”, öyle mi? Âlâ… O zaman haydi buradan yakın bakalım

28.06.2017
740
A+
A-

AKP’giller’in Kaçak Saraylı Tayyip’i ve de Yeni CHP’nin Sorosdaroğlu Kemal’i…

Demek sizin için de “haksızlık karşısında susan dilsiz Şeytandır.”, öyle mi?

Âlâ…

O zaman haydi buyurun buradan yakın bakalım

Evet, bizce de altın değerinde bir sözdür, bu özdeyiş. Kaçak Saray’ın Hafızı da, bildiğimiz gibi, sık sık kullanmayı pek sever, böyle gerçekçi sözleri.

Birkaç gün önce, “Adalet Yürüyüşü” yapan, TR 705’çi, Bekaroğlu’cu, Ekmeleddin’ci, Selina Doğan’cı Yeni CHP’nin TESEV’ci, Sorosçu Kemal’i de tekrarladı bu özdeyişi. Muhalif bir iki gazete de hemen manşetine taşıdı.

Sanırsınız ki, bu Amerikancı burjuva partilerinin halkı aldatma üstadı şefleri, haksızlıklara karşı çıkarlar, meydan okurlar, karşı çıkmayanları da böyle suçlama hakkına sahip olurlar…

Soralım Hafızlara:

Dünyada insan soyuna karşı, mazlum milletlere karşı, İslam Dünyasına karşı en büyük haksızlıkları, zulümleri, katliamları, sömürü ve vurgunları yapan, milyonlarca insanı, itlaf edilmesi gereken zararlılar gibi zerrece acıma duymaksızın katleden kimdir?

Hangi devlettir, ya da hangi devletlerdir?

Namuslu, içtenlikli ve aklını özgürce kullanma cesaretine sahip her aydın, buna çok kesin bir biçimde aynen şu cevabı verir:

Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği Devletleri, Siyonist İsrail Devleti…

Peki, bu iki Hafızın ve Meclisteki Amerikancı Dörtlü Çete’nin diğer iki bileşeninin, bu insan soyunun başdüşmanı, emperyalist, siyonist haydut çakallara karşı bugüne dek gık dediğini duyan olmuş mudur?

Hayır…

Olduysa söylesin. Biz de bilelim, nerede, ne zaman söylemişler.

Bu, insanları Allah’la aldatma üstatları, bu dolapçılar, bu düzenciler; bırakalım haksızlık karşısında susmayı, haksızlıkları, katliamları, akla gelebilecek insanlığa karşı her türlü canavarlıkları yapan bu haydut devletlerin işbirlikçisidirler, piyonudurlar, taşeronudurlar.

Bunlar, NATO’cudurlar, Avrupa Birlikçidirler ve emperyalistlerin her türden örgütlenmesinin içindedirler.

Ne diyordu, Kaçak Saraylı Hafız bir zamanlar?

“Ben kahraman Amerikan askerlerinin sağ salim ülkelerine bir an evvel dönebilmeleri için Allah’ıma dua ediyorum.”

Bu dua öyle günlerde edildi ki, dua edilen o yarı sapık, yarı sarhoş Amerikan askerleri, Müslüman kadınların ırzlarına geçiyorlardı. Hem de on binlercesinin…

Camileri bombalıyorlardı. Helikopterle Pazar yerlerindeki sivil halkı tarayarak kadın, çocuk, yaşlı demeden, kahkahalar eşliğinde öldürüyorlardı.

Ve bu canavarlar, 1990’dan bu yana on milyon civarında masum Müslümanın Ortadoğu’da, Asya’da ve ülkemizde kanını dökmüşlerdir, canını almışlardır, ecelsiz.

Pakistan’ı, Afganistan’ı, Irak’ı, Libya’yı, Suriye’yi ve ülkemizi ölüm tarlalarına çevirmişlerdir, cehenneme çevirmişlerdir. İşte bu süreçte, bu Amerikancı partiler, bu emperyalist haydutlara taşeronluk etmiştir, piyonluk etmiştir, “yerel güç”lük etmiştir.

Yani, suç ortağıdır bunlar, emperyalist haydutların.

Bir de kalkıyorlar, hiç utanmadan, hiç yüzleri kızarmadan, haktan, hukuktan, adaletten söz ediyorlar.

Ayıp be! Ayıp! Utanın!

Hiç değilse susun, konuşmayın!

Ama ne gezer… Ayıbı, utanmayı da çoktan unutmuştur bunlar.

Ün, poz, makam, koltuk, iktidar ve küp doldurma karşılığında ruhlarını satmışlardır, emperyalist haydut devletlere.

Bunların birisi dinci oynar, öbürüsü laikçi. Her ikisininki de büyük bir kandırmacadan başka hiçbir şey değildir.

Her türden haksızlığa, zulme, sömürü ve talana, işgal ve ilhaka, katliama anında karşı çıkan ve onların karşısına yiğitçe dikilen, “eyyy zalim!”, diyerek meydan okuyan sadece biz varız bu memlekette.

Mustafa Suphi ve Onbeşler’in, Kıvılcımlı’nın, Denizler’in, Mahirler’in gerçek mirasçısı, temsilcisi ve devamcısı olan biz Gerçek Devrimciler varız. Başka da hiç kimse yok.

Er geç bu gerçeği, ulaşıp anlatacağız halkımıza. Uyandıracağız, örgütleyeceğiz etrafımızda halkımızı. Bu kanın, bu zulümlerin, bu katliamların, bu yalanların, bu dümenlerin, bu ihanetlerin, bu hainliklerin hesabını da bir bir soracağız.

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

28 Haziran 2017

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz