AB-D Emperyalistlerinin Petrol Bekçisi Siyonist İsrail, insanlık suçu işlemeye, Filistin Halkına yönelik soykırımlarına hız kesmeden devam ediyor! Eninde sonunda İnsanlığa karşı suçlarından dolayı yargılanacaklar!

01.03.2024
28
A+
A-

 

Yardım konvoyuna ulaşmaya çalışan insanlara saldırmak, gıda için yola düşmüş 117 Filistinliyi katletmek, artık pervasızlığın, acımasızlığın, vicdansızlığın, zalimliğin, gaddarlığın son noktasıdır.

İşte Siyonist İsrail bunun için kuruldu AB-D Emperyalist Haydutları tarafından. Zalimlikle, gaddarlıkla, vicdansızlıkla Ortadoğu’nun petrollerine bekçilik yapsın diye, Arap Halkını sindirsin, soykırıma uğratsın diye Arap Halkının böğrüne kama gibi sokuldu.

İnsan soyunun en büyük düşmanları ABD-AB Emperyalist Haydutlarının insanlık düşmanlığı nasıl doğaları gereğiyse; Bekçi Köpeği Yapay Devlet Siyonist İsrail’in bu alçaklığı da doğası gereğidir. Doğası gereği yaptıkları bu canavarlıklarla yıllardır varlığını devam ettirebiliyor. Tabiî ki kendilerini yaratan AB-D Emperyalistlerinin koruma ve kollamasıyla, o haydut devletlerin desteğiyle Arap Halkının üstüne karabasan gibi çöktüler.

Siyonist İsrail’in insani yardımlara ulaşmaya çalışan Gazzelilere karşı yaptığı son katliam; insanım diyenin tüylerini diken diken edecek, insanım diyeni öfkeden tir tir titretecek cinsten:

Basına yansıyan haberlere göre;

İsrailli askerlerin, Gazze’nin kuzeyinde yardım konvoyuna ulaşmaya çalışan Filistinlilerin olduğu bölgeye doğru ateş açması sonucunda en az 117 Filistinli hayatını kaybetti, 760’ı da yaralandı.” (https://www.bbc.com/turkce/articles/c72059gyp16o)

Bu canavarlık karşısında, Nazilerin işkenceleri, Holokost bile hafif kalıyor.

Bin yıldır beraber olduğumuz, bir tarihi birlikte yaşadığımız bir Halk orada korkunç bir katliama, soykırıma, işkenceye uğratılıyor. Bizim yüreklerimiz yanıyor, bizim yüreklerimiz dayanmıyor, gıdaya, insani yardımlara ulaşmaya çalışan insanların katledilmesine. Bu vahşeti gerçekleştirenlerin insan suretinde olduğunu görünce insanlığımızdan utanıyoruz. Onlara da insan denmesini kaldıramıyoruz. Ama onlar sureta insan, onlar nükleer atık. Dördüncü tür yaratık bunlar.

Bilindiği gibi Siyonist İsrail’in mazlum Filistin Halkına yönelik soykırımlarında, ABD-AB Emperyalist Haydutlarından sonra en fazla destek aldığı ülkelerden biri de maalesef Türkiye. ABD, İngiliz Emperyalistleri ve bizzat İsrail tarafından kurulan ve efendilerine ettikleri hizmetlerden dolayı 22 yıldır iktidarda tutulan halk düşmanı AKP’giller İktidarı, Siyonist canavara silahtan gıdaya, temizlik malzemelerinden iç çamaşıra kadar her türlü lojistik desteği sağlıyor. Bir taraftan Gazze Halkına dost görünen, “din kardeşliğinden” dem vuran AKP’giller, diğer taraftan İsrail’e verdikleri bu destekle Filistin Halkının yok edilmesine ortak oluyor. Mazlum Filistin Halkının her gün dökülen kanları, aynı zamanda AKP’giller’in de ellerindedir!

Halkın Kurtuluş Partisi olarak Filistin Halkına başsağlığı dileklerimizi iletiyor, gözlerimizin önünde işlenen bu canavarlığa, vicdansızlığa, katliama karşı, vicdanlı olan, insani değerler taşıyan tüm halkımızı duyarlı olmaya, AB-D Emperyalist Haydutlarına ve Soykırımcı Siyonist İsrail’e tepki göstermeye çağırıyoruz.

1 Mart 2024

Halkın Kurtuluş Partisi
Genel Merkezi

 

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz