Saygıdeğer, İçtenlikli Devrimci, Demokrat Kardeş…

29.04.2022
369
A+
A-
Aşağıdaki kısa çağrı metni, 2018 1 Mayısı’nda yapılmıştı Genel Başkan’ımız tarafından. Aradan 4 yıl geçmiş olmasına rağmen, bizim “Sevrci, Soytarı, Sahte Sol” diye kimliklendirdiğimiz yüreksizler güruhunda hiçbir olumlu gelişme olmadığı gibi daha da geriye gitmiş haldedirler.
 
Türkiye Solu’nu mahv-ı perişan ederek hiçe indirgemişler, Amerikancılıklarını gizlemedikleri gibi onunla övünür duruma gelmişler, İki Kara Deliğin (Amerikancı Burjuva Kürt Hareketi PKK-HDP ve Sorosçu Kemal’in Yeni CHP’si) yörüngesine iyice yerleşmişlerdir.
 
İşte bu sebeple de Tayyip’in parmağıyla işaret ederek marş marş çektiği Maltepe Dolgu Çukuru’na, 2022 1 Mayısı’nda da koşup gideceklerini açıklamış bulunmaktadırlar.
 
Bu Sefalet Solu’na diyoruz ki; Amerikan devşirmesi ve yapımı AKP’giller’in ve onların Kaçak ve Haram Saray’da mukim Ortaçağcı Reislerinin gösterdiği yerde 1 Mayıs kutlanmaz!
 
Bu yaptığınız Tayyip karşısında utanç verici bir alçalma ve diz çökmeden başka hiçbir şey değildir. Yazıklar olsun size…
 
İşte bütün bu sebeplerden dolayı, 2018’deki uyarı ve çağrımızı bir kez daha yayımlama gereği duyduk.
***

Saygıdeğer, İçtenlikli Devrimci, Demokrat Kardeş;

Korkakların, kavga kaçaklarının, sahte sosyalistlerin yalanlarına kanma!

Peşlerine takılma!

Maltepe Dolgu Çukuru’na gitme!

Seni oralara çağıranlar, yüreksizliklerini ve kaçkınlıklarını, beş paralık değer taşımayan demagojik laf gargaralarıyla gizlemeye, gözlerden kaçırmaya çalışıyorlar.

Bu düzenbazların seni kandırmasına izin verme!

Gel, bizimle birlikte Taksim Kavgasına omuz ver!

Unutma; Devrimcilik buradadır. Devrimci ahlâk, Devrimci namus, Devrimci tutarlılık buradadır!

Ve unutma ki, mücadeleyi sürdürdüğün sürece, hiç kimse seni yenilmiş sayamaz…

29 Nisan 2022

HKP Genel Merkezi

 

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz