Eee, Kaçak Saraylı Hafız…

18.01.2018
853
A+
A-

Eee, Kaçak Saraylı Hafız…

Koltuk için, makam için, ün için, poz için ve Karun’unkileri bile gölgede bırakan, kamu malından aşırılmış hazineler edinmek için BOP’ta görev aldın.

BOP çerçevesinde, Kardeş Müslüman Ülkelerin; Irak’ın, Libya’nın, Suriye’nin cehenneme çevrilmesinde büyük bir heveskârlıkla görev yaptın.

Ortadoğu’da İkinci bir İsrail’in, Amerika’nın yeni bir petrol bekçisi olarak oluşturduğu Amerikancı Kürt Devleti’nin inşasında, ustan ABD Hayduduna kalfalık ettin.

Fakat gelinen noktada, ABD Haydudu ve senin gibi işbirlikçiler eliyle yaratılan o cehennemin sizi de yutmaya, yok etmeye başladığını yaşayarak gördün.

Şimdi o bataklıkta debeleniyorsun, çırpınıyorsun, acaba buradan sağ salim çıkabilir miyim, diye…

Fakat vakit çok geç artık…

Afrin’den ve Menbiç’ten çıkarsan ne olacak, Amerika’nın yerel kuvvetlerine dönüşmüş Amerkanofil PKK ya da PYD-YPG unsurlarını…

Fırat’ın doğusunda ABD’nin BOP çerçevesinde öngördüğü Müslüman İsrail çoktan oluşmuş durumda…

Koruyucusu da, orada 17 ayrı noktada üs kurarak konuşlanmış olan ABD Haydudunun askeri güçleridir.

Sen de adın gibi biliyorsun ki, gayrı bu işin nasıl şekilleneceği, sadece ABD ve Rusya arasındaki anlaşmaya bağlıdır. Senin bu konudaki işlevin son derece de etkisizdir.

6 yıldan bu yana ülkemiz de dahil olmak üzere, kardeş Müslüman Ülkelere yaptığın ihanetten, ABD ile ettiğin işbirlikçilikten ve bunun yarattığı felaketlerden yeterince ders almamışsın ki, hâlâ meydanlarda “Zalim Esed, Zalim Esed” diye dolanıp duruyorsun.

Suriye Devlet Başkanı, yurtsever-antiemperyalist lider Beşşar Esad ve BAAS Yönetimi ne kötülük yaptı sana ve Türkiye’ye de hâlâ bu adamla ve kardeş Suriye ile uğraşıyorsun?

Herkes gibi sen de bilmektesin ki, bir zamanlar “dostum” diyordun Beşşar Esad için. “Biz kardeşten de yakınız”, diyordun. Devşiricin ve yapımcın, efendin ABD’nin buyruğuna uyarak savaş açtın bu dost insana ve ülkeye.

Fakat gelinen noktada artık her namuslu aydın görmekte ve bilmektedir ki; Türkiye’nin, İslam Coğrafyasının ve mazlum dünya halklarının yeryüzündeki en büyük düşmanı ABD Emperyalist Çakalıdır ve onun Avrupalı müttefikleri olan AB Çakallarıdır.

Sen bunlara uydun. Şeytan’a uydun, İblis’e uydun. Mahvettin ülkemizi de, kardeş ülkelerin halklarını da…

Şimdi çırpınıp duruyorsun, bu bataklıktan nasıl çıkarım, diye…

Halkımız der ya; “Son pişmanlık fayda etmez.” Seninki de öyle…

Suriye’deki durum, ABD ve Rusya arasındaki bir anlaşmayla şöyle ya da böyle şekillenecek, sonuçlanacak. İşte o zaman ABD Çakalının ve yıllardan bu yana Irak’ta, Suriye’de eğittiği, silahlandırdığı, her türden askeri techizatla donattığı, 30, 40 hatta 50, 60 bin kişilik Amerikancı PKK Ordusu, Amerika’yı arkasına alarak Türkiye’de bir savaşa girişecektir.

Zaten şu anda bu savaş sürmektedir; ama o zaman, bugünkünün 10 katı, hatta daha fazlası bir şiddetle savaşa tutuşacaktır PKK.

On binlerce hatta yüz binlerce Türk ve Kürt genci hayatını kaybedecektir bu savaşta. Çünkü BOP’un Türkiye ayağının oluşturulmasına girişilmiş olacaktır artık.

Ülkemizi işte böylesine karanlık ve felaketli günler beklemektedir, ne yazık ki…

Ve Türkiye’nin bugünlere getirilmesinde en etkin rol oynayan yerel suçlulardan önde gelenisin sen.

Bu suçun da, işlemiş olduğun diğer onlarca suç gibi, asla unutulmayacaktır, bilmezlikten gelinemeyecektir. Kamu malı hırsızlığın gibi, Ege’deki 18 Adamızı Yunanistan’a peşkeş çekişin gibi, bu BOP Eşbaşkanlığı ederek işlediğin ağır suç da Tarihin lanetli sayfalarına yazılacaktır. Ve tüm diğer suçlar gibi bunun hesabı da bu dünyada görülecektir er geç…

Milliyetçi oynayarak 6 yıldan bu yana Ortadoğu’da işlemiş bulunduğun bu ağır suçlardan kendini kurtarabileceğini sanma!

Hiçbiriniz sanmayın!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

18 Ocak 2018 

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz