HKP olarak 08 Nisan 2013’de Silivri’deyiz

05.04.2013
577
A+
A-

Dünya halklarını kana, acıya, gözyaşına mahkûm eden ABD Emperyalizminin casus örgütü CIA, yine ABD’nin kucağında dincilik oynayan İblis Fethullah ve emperyalist efendilerinin kulluğunu yapan satılmış Tayyipgiller üçlüsünün mamulü olan “Ergenekon Davası”nın resmen başlamasının üzerinden yaklaşık beş sene geçmiş durumda.

Esasında AB-D Emperyalistlerinin ve onlara uşaklık eden yerli satılmışların ülkemize yönelik saldırıları üç beş yılın meselesi değildir, bildiğimiz gibi. Ülkemiz 60 yıldan fazla bir süredir Batılı Emperyalistlerin ve onların tetikçiliğini yapan yerli hain işbirlikçilerin saldırısı altındadır. Bu saldırıların ülkemiz için güncel biçimi ise, AB-D Emperyalistlerinin Türkiye’ye dayattığı “Yeni Sevr” Projesidir.

AB-D Emperyalistleri Türkiye’yi en az üç parçaya bölerek bölgemizdeki sömürüsünü daha kolay bir biçimde gerçekleştirmek istemektedir. Bu amaçlarına ulaşabilmek için halkımızı “Ilımlı İslam” denilen CIA İslamıyla uyutmaya çalışmaktadır. Her zaman söylediğimiz gibi AB-D Emperyalistlerinin bu alçakça planlarının önündeki en büyük engel de ülkemizdeki Mustafa Kemalci, antiemperyalist, yurtsever, laik unsurlardır.

Ayakları Türkiye topraklarına basan, Eneski Sosyalizmin temsilcisi biz Kurtuluş Partililer, “Ergenekon Davası” denilen bu CIA Operasyonunun niteliğini, hedefini, kimler tarafından kimlere yönelik olarak gerçekleştirildiğini daha ilk günden net biçimde ortaya koyduk. Hainler ve gafiller Ergenekon Operasyonu için “sonuna kadar gidilsin, derin devlet temizlensin” derken biz; “bu dava hukuki bir dava değildir, siyasi bir davadır. Hedefinde ise Mustafa Kemalci, tam bağımsızlıkçı, laik unsurlar yer almaktadır. Bu davayı Nemrut Mustafa Paşa Divanı benzeri bir mahkeme yürütmektedir.”, dedik.

Cezası sonucunda değil, sürecinde olan bu CIA Operasyonu sonucu Silivri’de tutsak alınmış yurtseverlerle ilişkimizi hiç kesmedik, onları hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Düzenli olarak Silivri Zindanlarına ziyaretler yapmakla birlikte duruşma tarihlerinde mahkeme önünde yurtseverlerle buluştuk, sloganlarımızı haykırdık, polis barikatlarına, tazyikli suya, biber gazına en önde göğüs gerdik. Yurtseverleri yalnız bırakmayan insanlarımız bizim için “sizin burada olmanız bize güç veriyor”, dedi.

Bu CIA Operasyonuna yönelik olarak yürüttüğümüz kararlı mücadelemize, 08 Nisan tarihinde yapılacak olan duruşmayla birlikte devam edeceğiz. 08 Nisan günü tüm yurtseverlerle birlikte Silivri’de olacağız.

“Ergenekon Yalanı ABD’nin Planı”, “Yeni Sevr’e Karşı Yaşasın İkinci Kurtuluş Savaşımız”, “Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye” sloganlarımızı haykırmak ve Silivri’de tutsak olan yurtseverlere destek vermek için tüm halkımızı 08 Nisan’da Silivri’ye davet ediyoruz. 06.04.2013

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz