Türkiye uçuruma yuvarlansa bile Saraylarına ve küplerine bir şey olmadığı müddetçe yine böyle sırıtır ve kahkahalar atar bunlar

02.03.2020
751
A+
A-

Saygıdeğer Halkımız;

Çok net ve kesin biçimde görüldüğü gibi, bu Kaçak saraylı Tayyip nam hain ve avanesi, hem vatan evlatlarını Amerika ve İsrail’e hizmet için kırdırıyor, hem de şehitlerimizin cesetleri bile daha soğumamışken kürsülerden sırıtarak, aklınca espriler yapıyor, hainlikte kendisiyle yarış halindeki avaneleri de kahkahalarla gülüyorlar buna!..

Bunların Türklükle de, Türkiye Halkıyla, Vatanıyla da zerre ilgileri yoktur.

Bunlar, kendilerinin yetiştiricisi Molla Necmettin’in son günlerinde söylediği gibi, sadece ABD ve İsrail’e çalışmaktadırlar.

 Şu resme ve onun yer aldığı videoya bir bakın yahu…

Videonun Tapesi:

Dün sayın Putin’e de söyledim: Sizin orada ne işiniz var?

Eğer siz üs kuracaksanız, üssü gene kurun. Ama şu anda orada siz bizim önümüzden çekilin, bizi rejimle baş başa bırakın. Ha, biz de rejimle gereğini yaparız.

Tabiî ona da biz çekildik, diyemiyorlar. Ve menfaatleri nedir? İnanın bunu çözebilmiş değiliz. Yani iki üç tane üsse, Tartus’ta bir deniz üssü, içeride iki tane, işte Lazkiye’de vesairede üsse işte bir Hmeymimleri var bunların meşhur, kurun, bundan bizim bir derdimiz yok.

Ve Dün gece Trump diyor ki “Ya burada Putin’in ne beklentisi var? Ne istediği var?”

Bunları söyledikten sonra bir de “Kamışlı’da bir petrol olayı bunların var” dedim. “Orada petrol var mı?” dedi. “Orada petrol var” dedim. “Ama Deyrizor kadar değil” dedim.

***

Bu hayâsızlığa, bu vicdansızlığa, bu Firavun ve Nemrutluğa isyan etmeyen, onlara lanet yağdırmayan bu vatanın evladı değildir!

Evlatlarımız, yoksul halkımızın binbir emek ve çileyle yetiştirdiği kınalı kuzuları, ikişer, beşer, onar, otuzar, kırkar kırdırılırken İdlib’de, bunlar başka havada. Saraylarında devran sürmekteler, şehitlerimizi ve onlar için feryat eden anaları, babaları, eşleri, kardeşleri, çocukları sarakaya almaktadırlar.

Ne diyor bunlar, onca evladımız toprağa düşerken?

“Biz de rejim unsurlarından yüzünü, üç yüzünü, binini, bin yedi yüzünü öldürdük.”

İşin orasında atış serbest tabiî. Salla sallayabildiğin kadar. Dilin kemiği mi var?..

Nereden biliyorsun öldürdüğünü?

Oraya girip saydın mı?

Yok…

Halkımızın isyan noktasındaki tepkisini törpülemek için sallıyorsun sadece.

Peki, varsayalım ki öldürdün. Varsayalım ki Suriye’yi yıkıp mahv-ı perişan ettin. Kimin işine yarayacak bu?

Başta, eşeklerin bile bileceği gibi, Amerika’nın. Amerikan Emperyalist Haydutlarının. Ardından Siyonist İsrail’in. Ardından da Amerikancı Burjuva Kürt Hareketi PKK-PYD-YPG’nin.

Ha, sen diyorsun ki; “Benim de işime yarar bu. Ben de orada El Kaide, El Nusra, IŞİD döküntüleri ve HTŞ’yle IŞİD ideolojisinde bir din devleti kurdururum. Onun da hamisi olurum. Böylece şeriatla yönetilen İslam Coğrafyasında havam olur. O havayla da Türkiye’de benzer bir IŞİD çizgisinde din devleti kurarım. Kendimi de İslam Dünyasının halifesi ilan ederim.”

Sen ve avanen de bu meczupça hülyalar içindesiniz, değil mi?

Ayrıca diyorsun ki; bütün bunlara ilaveten de bu hizmetlerimden dolayı devşiricim, yapımcım ve efendim ABD, benim kullanım süremi yeniler. Ona hizmette kusur etmediğim için beni ölünceye dek iktidarda tutar. Saltanat kurarım. Tarihteki Emevi-Abbasi Saltanatları gibi benim de Tayyipgiller Saltanatım olur.

Böyle bir dünya yok Hafız!

Asla bu sapkın düşleriniz gerçekleşemeyecek. 21’nci Yüzyıl’ın dünyasında bu sapkınlıklara, bu meczupluklara iktidar yolu yok!

Sen sadece hainliklerinle, Firavun’ları, Nemrut’ları, Muaviye ve Yezid’leri geride bırakan zalimliklerin ve ihanetlerinle baş başa kalacaksın!

Ve onların hesabını vermekle geçecek sonraki hayatın. Yaptıklarının bedelini ödemekle…

Kaldı ki, yukarıdaki konuşmanda aktardığın şekliyle Trump seninle kafa buluyor yahu…

Seninle t… geçiyor. O avucunun içi gibi bilmez mi Suriye’nin neresinde ne olduğunu ve Rusya’nın Suriye’ye niye geldiğini, ne gibi işler yaptığını, nasıl bir amaç güttüğünü?

Bilir… Ama seni işletmek için böyle konuşur Emperyalist Çakal Trump. Sen bunun bile farkına varamayacak kadar anlayıştan yoksun, kavrayıştan yoksun bir zavallısın yahu…

Zalimliklerin, ihanetlerin, hırsızlıklarınla yarış halinde bulunan bir de anlayışsızlığın, kavrayışsızlığın, zavallılığın var.

Siz binlerce yıl öncesinin ilkel Tefeci-Bezirgan mantığı ve ruhiyatına sahip, modern çağı anlamaktan aciz ABD işbirlikçilerisiniz sadece…

Elin gavurunun yani Alaman’ın Bild Gazetesi bile bak ne diyor senin bu yıllardan beri sürüp gelen ihanetlerinle ilgili olarak, hem de tâ 2017 yılında:

“Erdoğan iktidarını korumak için Türkiye’yi uçuruma atmaya hazır.” (https://www.bild.de/politik/ausland/recep-tayyip-erdogan/tuerkei-wirft-bild-beleidigung-vor-50869436.bild.html)

Biz de söyledik ya defalarca, senin bir gün bile fazla iktidarda kalabilmek için vermeyeceğin, satmayacağın bir maddi ve manevi değer yoktur, diye…

Türkiye’yi de satarsın, gözünü kırpmadan hem de, duraksamadan…

Hem de hiç pişmanlık duymazsın…

Öncülünüz Vahidettin gibi, hocanız Fesli Kadir gibi, Kuvayimilliye düşmanı fetvacınız Mustafa Sabri gibi… Aynı kategoridensiniz çünkü.

Ey hainler haini!

Ey Tarihteki gelmiş geçmiş tüm hainleri ve zalimleri gölgede bırakan Türkiye düşmanı, halk düşmanı!

Yolun sonuna geliyorsun!

İdlib seni yutacak. Oradan iktidarını sağ çıkaramayacaksın. ABD’nin buyrukları üzerine daldın oraya, dost ve kardeş Müslüman ülke Suriye’nin vatanına. Kırdırmaktasın orada iki kardeş halkı birbirine.

Bu kanlı ihanetin bir hesabı olmayacak mı?

Olacak!..

Hem de yakın zamanda…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

2 Mart 2020

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz