Siyonist İsrail 7 Filistinliyi daha katletti!

13.10.2018
752
A+
A-

Katil ABD Emperyalistlerini ve Ortadoğu’daki Bekçi Köpeği İsrail’i

Ortadoğu Halkları birleşip Tarihin çöplüğüne göndermediği sürece katliamlar devam edecek

AB-D Emperyalizmi demek, dünya halkları için kan, gözyaşı, ölüm demek.

İnsan soyunun en büyük düşmanı ABD Emperyalistlerinin Kuduz Bekçi Köpeği İsrail demek, Filistin Halkının vatanının gaspı, bu topraklar üzerinde yaşayan halkların soykırıma uğratılması, Ortadoğu Halklarının düşmanlaştırılması demek.

Ve insan soyunun bu en büyük düşmanlarına Ortadoğu’dan defol diyememek, korkaklık demek, hainlik demek, işbirlikçilik demek.

İşkence denince, kan, zulüm, gözyaşı denince, soykırım denince AB-D Emperyalistleri ve onların bekçi köpeği İsrail akla gelir artık, özellikle 1950’den beri.

AB-D Emperyalistleri tarafından Filistin toprakları üzerine bekçi köpekliği yapsın diye kuruluveren kaçak ve haram İsrail, o tarihten bugüne Filistin Halkı üzerinde ve Ortadoğu Halkları üzerinde emperyalist terör estiriyor. Bölge Halkları açısından artık ölüm sıradanlaştı. Neredeyse Siyonist İsrail saldırısının olmadığı, ölümlerin yaşanmadığı, işkencelerin olmadığı, gözaltıların yapılmadığı günler olağanüstü günlerden sayılıyor.

Kanıksandı mı yaşananlar Yerli işbirlikçi Amerikancı Hanedanlıklar, Emirlikler tarafından?

Evet, kanıksandı. Onlar zaten açık, olmadı el altından bekçi köpeğini kudurtup Ortadoğu Halklarının üzerine saldırtıyorlar.

Ama özellikle Filistin Halkı kanıksamadı kendilerine yapılanları. Direniyorlar yıllardır. Taşla, sopayla, olursa, bulurlarsa silahla, çıplak göğüslerini İsrail Askerlerinin kurşunlarına siper ederek direniyorlar. Alıştılar zulümlere, işkencelere, her evden bir şehidin çıkmasına alıştılar. Ama vatanlarının gaspına, kendi topraklarında vatansız bırakılmalarına alışamadılar.

Alışamadılar, taşlı sapanlı karşı koydular tanka tüfeğe karşı.

Alışamadılar, yüreklerini ortaya koyup çıplak bedenleriyle karşı koydular canavarlaştırılan İsrail Askerlerinin kurşunlarına.

Alışamadılar, barışçıl yürüyüşler düzenlediler, silahsız, sopasız. Sadece yürüdüler. Karşılaşacakları belliydi. Gazdı, bombaydı, mermiydi karşılaşacakları. Yani zalimlikti. Ama bedel ödeyeceklerini bile bile yürüdüler.

30 Mart’tan bugüne yürüyorlar. Yürüyüşün adı; “Büyük Dönüş Yürüyüşü”.

Talepleri; sürgün edildikleri topraklarına geri dönmek ve 2006’dan beri Gazze’ye uygulanan hukuksuz ablukanın kaldırılması. Yani kendilerinde olanı istiyorlar. Daha doğrusu kendilerinden çalınanı, zorla el konulanı istiyorlar.

Ama nasıl ki akrep doğası gereği sokar, Siyonist İsrail’de kudurmuş Bekçi Köpeğinin doğası gereği yaptığını yapıyor. Masum, savunmasız, silahsız sivil halkın üzerine gerçek mermilerle saldırıp, ölüm kusuyor. Dünkü son saldırılarda da 7 Filistinli daha katledildi. Yaralananların sayısı 154.

Bu katliamlar devam edecek. Ortadoğu Halkları bir süre daha acılar çekmeye devam edecek.

AB-D Emperyalistleri ve Bekçi Köpeği Siyonist İsrail’in zulmüne Ortadoğu Halkları birleşip son verene kadar bu zulümler çekilecek.

Ortadoğu Halkları, kendi halkını, topraklarının altındaki kara altını AB-D Emperyalistlerine peşkeş çeken, başlarındaki yerli satılmışları defedinceye kadar bu acılar çekilecek.

Bütün Ortadoğu’da gerçek devrimcilerin önderliğinde Halkın İktidarları kurulduğu gün, bütün Ortadoğu Halkları derin bir oh çekecek. Acılar o zaman son bulacak. Gözyaşları o zaman dinecek. Emperyalistlerden gelen ölümler işte o zaman duracak.

Zalimin zulmü sürgit devam etmiş olsaydı insanlık köleci toplumda çakılıp kalmıştı.

İnsanlık umudu yitirmiş olsaydı, Spartaküs’ler, Şeyh Bedrettin’ler, Marks-Engels’ler, Lenin’ler, Kıvılcımlı’ılar, Mustafa Kemal’ler, Fidel’ler, Che’ler, Ho Chi Minh’ler, çıkmazdı Halkların bağrından.

İçinden geçtiğimiz Karanlık günleri de aşacağız. Eninde sonunda bir ışık yaracak karanlığı. O ışık Bilimsel Sosyalizmin ışığıdır. Eninde sonunda insanlık o ışıkla buluşacak. Ama bu sefer bırakmayacak o ışığı. Bu sefer sımsıkı sarılacak. Çünkü gördü insanlık o ışık bırakılınca nelerle karşılaştığını, zalimin zulmüne karşı nasıl biçare kaldığını.

İnsanlık Tarihi tanıktır, Halklar yeter artık diyerek ayağa kalkınca, teknolojinin son sözü silahların yetersiz kaldığına.

Göreceğiz Halkların yeniden ayağa kalkıp zulmün üstüne yürüdüğünü. Göreceğiz AB-D Emperyalistlerinin Tarihin çöplüğüne gönderildiğini.

Göreceğiz gerçek insanlığı.

13 Ekim 2018

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Merkezi

ETİKETLER: ,
İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz