Nakliyat-İş Sendikası, Atina’daki yangın faciasında hayatını kaybeden kurbanların ailelerine, Yunan Halkına ve Yunan İşçi Sınıfına başsağlığı dilemektedir

25.07.2018
467
A+
A-

Nakliyat-İş Sendikası Atina’daki yangın faciasında hayatını kaybeden kurbanların ailelerine, Yunan Halkına ve Yunan İşçi Sınıfına başsağlığı dilemektedir

Nakliyat-İş Sendikası, Türkiye İşçi Sınıfı adına, şu an itibarıyla 60 masum insanın hayatını kaybetmesine yol açan Atina’daki yangın faciasından dolayı kurbanların ailelerine ve Yunanistan İşçi Sınıfına başsağlığı dilemektedir.

Bir kez daha dünyanın bir köşesinde yoksul insanlar burjuva hükümetlerin uyguladıkları kemer sıkma ve özelleştirme politikaları sonucu katledilmiş, katliamın adresi bu kez Atina olmuştur.

Atina’daki yangın faciasında 60 masum insan açgözlü kapitalist sınıfın kârları uğruna kurban edildi, 172 masum insan da şu an itibarıyla hastanelerde tedavi görmektedir.

Nakliyat-İş Sendikası bir kez daha Atina’daki yangın faciasında hayatını kaybeden kurbanların ailelerine başsağlığı dilemekte ve katliamın sorumlularının derhal yargı karşısına çıkarılmasını talep etmektedir. Sendikamız aynı zamanda katliamdan sağ kurtulan ve şu anda hastanelerde tedavi gören insanlara da acil şifalar dilemektedir.

 Nakliyat-İş Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz