“Korkuyorlar, korkacaklar, korksunlar!”

22.05.2020
918
A+
A-

Saygıdeğer arkadaşlar;

Bu Tayyipgiller’in AKP’sinin yasalara göre işleyen bir siyasi parti filan olmadığını, çıkar amaçlı bir suç çetesi olduğunu, bir kriminal örgüt olduğunu, bir haydutluk örgütü olduğunu tâ 2005 yılında yayımlanan “Tayyipgiller Kökeni ve Sınıf Yapısı” adlı kitabımızda, ayrıca da pek çok yazı ve konuşmamızda açıkça ve kesince ortaya koyduk biz…

Bunların bir ABD yapımı ihanet örgütü olduğunu, halk düşmanı olduğunu da ortaya koyduk.

Bunların en büyük silahının din alıp satmak olduğunu; “İnsanları Allah’la Aldatmak”, olduğunu da netçe belirttik. Dolayısıyla da özgür akla, aydınlık düşünceye ve sorgulayan zihin yapısına sahip olanlara en ağulu biçimde düşman olduğunu da en açık dille anlattık.

Yani bunların asla laiklik düşmanlığından vazgeçmeyeceğini de kesince belirttik.

Bizim bu tespitlerimizin önemli bir bölümü artık bugün bazı AKP’liler tarafından da belirlenip itiraf edilmektedir.

AKP eski milletvekili Muhammed Çetin’in şu sözlerine bakın bir:

***

Videonun Tapesi:

Arkadaşlarım arasında, bütün konuştuğum insanlar arasında; “Yahu bu kadar da olmaz ki, artık birazcık işler aşıyor, olmaması gerek, keşke olmasaydı, rahatsızım, seçmenimin önüne çıkamıyorum”, diyen insanlar var. Ederler etmezler şahsi tercihleri…

Kasa kasa, gemi gemi giden paralar; dolarlar, altınlar, yurtdışına çıkarılan gemiler, götürülen limanlar, alınan havuzlar, villalar, bilmem neler… Bunların hepsi var.

Ve bunlar o kadar delil olarak sunulmuş ki; hâkim, savcılar tutuklamaya karar veriyor, değiştiriyorsun, yerine getirdiğin “senin adamların” olarak getirdiğin… Onlar hâlâ suçtur diyor, sonra onları da değiştiriyorsun. Yetmedi bir daha değiştiriyorsun. Beş, altı kere değiştirilenler var.

Sonra da olmadı hukuk sistemini değiştiriyorsun. Bu hukuk herkese lazım. Böyle değiştirilirse 3-5 sene sonra başka birileri de gelir; “Biz eski şeklini istiyoruz, halkımız da bunu istiyor”, der, onları yeniden yapar, o insanların yakasına yeniden yapışır.

Bazıları ölmeyecekmiş gibi, hiç sistem değişmeyecekmiş gibi yaşıyorlar, düşünüyorlar. Halkın menfaatini değil, kendi menfaatlerini düşünüyorlar. Ve kendi menfaatleri için memleketi uçuruma yuvarlıyorlar. Mesele bu.

***

Demek ki arkadaşlar; Tayyipgiller’i karakterize ederken hiç yanılmamışız. Haksızlık da etmemişiz… Onların kirli karanlık içyüzlerini görüp göstermişiz…

E, bilimin görevi önceden görmek, netçe görmek ve göstermektir.

Bunların din simsarlıklarının-tacirliklerinin dışında bir siyasi araçlarının, enstrümanlarının, silahlarının, dolayısıyla da davalarının olmadığını da söylemiştik…

Bu sebepten dolayı bunların yönetim kadrosundaki hiç kimsenin vurgundan, talandan pay almak dışında bir çabasının, eyleminin olmadığını da belirtmiştik.

Demek ki bunlar, yukarıda suç örgütünün elemanlarından, aşağıdaysa “Allah’la Aldatılmış”, saf, cahil, bilinçsiz insanlardan oluşmaktadır.

Bunlarda savunulabilecek bir fikriyat, bir ideoloji yoktur. Dolayısıyla da bunlarda dava yoktur, dava adamı yoktur…

Bunların bir teki bile (aşağıdaki kandırılmış zavallılar hariç) menfaatleri olmadan parmaklarını bile kıpırdatmazlar.

Sosyal medyada bile AKP’giller’i parayla tutulmuş-maaşa bağlanmış troller ve troliçeler savunmaktadır. Bunların maaşlarının dört binden başlayıp becerilerine göre yukarılara doğru tırmanıp gittiği söylenmektedir. Trol sayısının da altı binleri bulduğu yine yaygın söylentiler arasındadır.

Bu ruhlarını parayla satmış insan sefaletlerinin maddi giderleri de yoksul, çilekeş halkımızın sırtına yüklenmiştir.

Pelikan Yalısı’nın ve orada üslenmiş olan “Pelikancılar” denen Tayyipgiller’in paralı kalemşorlarının giderlerinin halkımıza ödettirildiği gibi… Ve daha hadde hesaba gelmez Tayyipgiller örgütlenmeleri, vakıfları vb. gibi…

Bu trol ve troliçelerin varlığını, Tayyip’in; Davidson ya da Babacan’ın ekibine katılmaması için Kaçak Saray’da 18 bin lira maaş vererek istihdam ettiği aile boyu FETÖ’cü Bülent Arınç da belirtmişti, anımsayacağımız gibi…

“Bir zaman troller diyorduk, meğer bunların kadın olanları da varmış. Onlara da bizim camiada troliçe diyorlar. (https://www.haberler.com/bulent-arinc-bizim-camiada-kadin-trollere-8112247-haberi/)

Tayyip, bu B. Arınç gibi ölüsü kokmuş eski kaşar Ortaçağcıların bir kısmını Kaçak Saray’da topladı, yine bilindiği gibi. Adını da “Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu” koydu. Bunların tamamının toplanmasındaki maksat, yukarıda belirttiğimiz kapsamdadır.

Yine yakınlarda ömrünü Muaviye-Yezid Dinciliği, Ortaçağcılık ve Laiklik düşmanlığıyla geçirmiş; Tayyip’in maaşa bağlı kalemşorlarından Abdurrahman Dilipak da söz etti bu trollerden, hem de tiksintiyle, iğrenerek…

Bunların tamamı aslında insan soyunun en iğrenilecek tipleridir de, tabiî her biri, diğerlerini görür de kendisini görmez. Neyse…

A. Dilipak da şöyle demişti bu troller üzerine:

“AŞAĞILIK ADAMLAR

“AKP’ye yakınlığıyla bilinen Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, sosyal medyanın gündemine oturan trollerin birbirlerini ifşa etmesiyle ilgili açıklamada bulundu.

“Troller için aşağılık adamlar diyen Dilipak, ‘Troller savaşının ortaya çıkarttığı gerçek şu, yönetenler ve yönetilenler için bu iş onların iki cihanda da utancı olacak. Bu aşağılık adamlar, yarın rüzgâr tersine esince hemen efendilerini satarlar’ ifadelerini kullandı.” (https://veryansintv.com/dilipaktan-ak-trollere-asagilik-adamlar/)

ABD Emperyalist Haydudunun Tayyipgiller’e biçtiği kullanım süresinin de sonuna yaklaşıldı artık. Bu gerçeği Tayyipgiller’in bazı akıldaneleri de görmeye ve dile getirmeye başlamıştır nitekim. İşte bir örnek: Tayyip’in eski başdanışmanlarından Kemal Öztürk’ün dedikleri:

“Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanı ve Anadolu Ajansı eski Genel Müdürü Kemal Öztürk dikkat çeken açıklamada bulundu. Kemal Öztürk, sosyal medya hesabından AKP’yi isim vermeden 4 madde ile çok sert eleştirdi.

“Öztürk, sosyal medyada şu mesajı yayımladı:

“Eğer bir siyasi parti;

“1. Bayrağını, afişini parayla astırıyorsa

“2. Fikirlerini savunması işin parayla kalem tutuyorsa

“3. Hasımıyla mücadele için paralı trol ordusu besliyorsa

“4. Mitinglerini gençlik teşkilatı değil, parayla bir ajans yapıyorsa

“O parti fikren tükenmiştir.” (https://www.yenicaggazetesi.com.tr/erdoganin-eski-danismani-kemal-ozturkten-akpye-olay-sozler-280300h.htm)

Evet, arkadaşlar; bunlar yolcu…

Sözlerimizi yeni kuşakların ne yazık ki tanımadığı yiğit Devrimci Ozanımız merhum Aşık İhsani’nin şu dizeleriyle bağlayalım:

 

KORKUYORLAR, KORKACAKLAR, KORKSUNLAR

 

Korkuyorlar korkacaklar korksunlar

Geliyoruz geleceğiz yakındır

Kim nerede ne işliyor hepsini

Biliyoruz bileceğiz yakındır

 

Bölüşmüşler memleketin varını

Gelsin hele bekliyoruz yarını

Elimizin nasır balyozlarını

Başlarına çalacağız yakındır

 

Din alıp satmaya verdiler hızı

Hele şu ağalık başlıca sızı

Horlanıp savrulan haklarımızı

Fitil fitil alacağız yakındır

 

Aç ölürüz tok yaşarlar bu neden

Yıkılsın bu hale hükümet eden

Şura doğu şura batı demeden

Güvercinler salacağız yakındır

 

Eridi yokuşlar yöneldik düze

Boşuna bu çaba bu engel bize

İşçi köylü kendi meclisimize

Biz kendimiz dolacağız yakındır

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

22 Mayıs 2020

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz