Katil Amerika ve bölge taşeronları

31.10.2019
815
A+
A-

Ey Meclisteki, hepsi de ABD uydusu olan Beşli Çete!

Ey vatan millet, halk düşmanı Amerikan işbirlikçileri!

Sanki Amerika’ya gerçekten karşıymışsınız gibi yalandan kuru gürültü yapmayın!

Haybeye cav cav etmeyin!

Bir tekiniz olsun Amerika’ya karşı olamazsınız!

Amerika’nın size verdiği görevlerin dışında iş yapamazsınız. O insan soyunun başdüşmanının yörüngesinden çıkamazsınız!

Aksi iddiada olanınız var mı?

Hadi, buyursun bakalım; “Katil Amerika, Ortadoğu’dan defol!”, diyebilsin.

Hadi bunu diyemediniz; “NATO’dan çıkalım. NATO Türkiye’nin dostu değil düşmanıdır”, diyebilsin biriniz, biz de onu takdir edelim. “Aferin be evlat. Sende umut verici gelişmeler var”, diyelim.

Ama nerede…

Sizden Amerika’ya karşı olmayı beklemek, İblis’ten Cebrail olmayı beklemek gibi bir şeydir aslında…

Tayyipgiller’in ABD yapımı olduğunu zaten kaşar Tayyipçi Abdurrahman Dilipak’tan Merkez Parti Başkanı Abdurrahim Karslı’ya kadar herkes bilmekte ve dile getirmektedir.

Kaçak Saray’ın Arka Bahçelisi’nin MHP’si, zaten Süper NATO’nun-Gladyo’nun-Kontrgerilla’nın Türkiye’deki paramiliter siyasi örgütüdür.

TESEV’ci, Sorosçu Kemal’in Yeni CHP’siyse, zaten CIA-Mossad-Fethullah üçlüsünün gerçekleştirdiği bir kaset operasyonuyla CHP tepesini ele geçirmiş olan hain Amerikan işbirlikçilerinden derleşiktir.

“TR-705”in, Bağlamacı Selocan’dan; İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu Canan Hanım’ın herhangi bir HDP milletvekilinden zerre miktarda olsun ideolojik farklılığı bulunmamaktadır.

Hele hele son günlerde kuru gürültü babında anti-Amerikancılık gösterisinde başı çekmeyi amaçlayan Akşener Meral’in İyi Partisi ise, gerçeklikte “iyi” Amerikancıdır, “iyi” NATO’cudur.

Amerikancılıkta öne geçebilmek için gerçek anlamda, NATO seviciliğini, partisinin programına varıncaya dek geçirmiştir.

Amerikancı Burjuva Kürt Hareketi’nin PKK-HDP-PYD-YPG’si ise zaten 1991’den bu yana yani Sosyalist Kamp’ın çöküşünden bu yana dümeni Atlantik ötesine kırıp Miami sahillerine demir atmıştır ve ABD Emperyalist Hayduduyla etle tırnak gibi kaynaşmıştır.

Irak ve Suriye’de yaşanan olaylar bunu hiçbir tereddüte yer bırakmayacak biçimde, en kör gözlere batacak şekilde ortaya sermiştir.

Azıcık Tarih bilen her aydın, her namuslu yurttaş, 1950’den bu yana dünyada yaşanan bütün kötülüklerin, savaşların, işgallerin, katliamların, faşist darbelerin gerçekleştiricisinin, Che’nin deyişiyle “İnsan Soyunun başdüşmanı” bu ABD Çakalı olduğunu çok iyi bilir. Silahlı İslami Grup, Boko Haram, Taliban, El-Kaide, El Nusra, IŞİD ve PKK gibi Ortaçağcı ve burjuva katliam örgütlerinin yöneticisinin de ABD ve onun ajan örgütleri ve Pentagon tarafından yönetildiğini aynı kesinlikte bilir.

Yani bu alçaklar güruhu nereye gitmişlerse bugüne dek, elinde ölüm tırpanını tutan Azrail de hep bunların yanıbaşında orada olmuştur. Bunların insanlığa zulümden, ölümden, kıtlıktan kırandan başka verebilecekleri hiçbir şey yoktur.

Bizim gibi geri ülkelerde iktidarları getiren de götüren de, 1950’den bu yana hep bu ABD Emperyalist Haydududur…

O sebepten, Türkiye dahil, İslam ülkeleri dahil, geri ülkeler dahil, buralardaki iktidar sahipleri aslında kendi halklarına, vatanlarına hizmet etmemektedirler. Ve hatta halklarının ve vatanlarının düşmanıdırlar. Onların birinci önceliği, kendilerini iktidara getiren efendileri olan ABD Hayduduna hizmette bulunmaktır. Onun çıkarları doğrultusunda ekonomik, siyasi, kültürel politikalar uygulamaktır.

 

Saygıdeğer halkımız;

Özetçe; kanma bu Meclisteki Beşli Çete’nin yalanlarına,

Onlara güvenip bel bağlama!

Eğer şaşıp, yanılıp, inanırsan onların yalanlarına, payına sadece ölümlerden ölüm beğenme düşecektir.

Bizim bu uyarımızı da aklından hiç çıkarma!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

31 Ekim 2019

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz