Kadınlarımıza, kızlarımıza, gençlerimize ettiğin hiçbir küfür yanına kalmayacak! Çelik bir kalemle belleğine yaz bunu!

02.06.2022
425
A+
A-

15 milyon Gezi Eylemcisine ve onları destekleyen Halkımızın yüzde 70’ine utanmazca, arlanmazca, sıkılmazca ağıza alınmayacak nitelikte “sürtük”, “çürük” gibi iğrenç küfürler eden, Kaçak Saray’da mukim Tayyip nam Hafız!

77 yıllık hayatımda bugüne dek bir tek kadını incitecek herhangi bir söz ve davranışta bulunmamış olan ben, Kuvayimilliye Gazisi Bozkırlı Mustafa Efe’nin torunu ve onun yiğit oğlu Yakup Ağa’nın oğlu olarak seni düelloya davet ediyorum!

Silah seçimini sen yap…

Karadenizli ustalarımızın maharetli ellerinden çıkan Atmaca 53 16’lı da olur, MKE Kırıkkale yapımı tabanca da olur.

Yok, bıçak olsun, dersen; Sürmeneli ustaların el yapımı ya da Lazoğlu adlı ustaların jilet gibi sakal kazıyan keskinliğe sahip bıçakları da olur.

Yok, yumruklarımızla hesaplaşalım, dersen o da bize uyar…

Seçim sana ait…

Cesaret toplayabilmen için sana 3 gün mühlet veriyorum. Cevabını bekleyeceğim.

Eğer her hareket ettiğinde halkımızın tüm kesimlerine sokaktan geçerken sakınılması mümkün olmayan saçıntılar gibi hakaretler, küfürler yağdıran dilin boğazına tıkılır ve sesin çıkmazsa, işte o zaman seni Türkiye’nin en ahlâksız, en ağzı bozuk, en korkak insanı ilan edeceğiz. Ettiğin o rezil, iğrenç, pis, leş küfürleri de misliyle sana iade edeceğiz.

Ve diyeceğiz ki; “Sürtüğün de kallavisi sensin, çürüğün de kallavisi sensin!”

Bu iş kefen edebiyatı yapıp günde 1.3 milyon gideri olan (tabiî halkımızın sırtından) 1500 kişilik koruma ordusuyla gezmeye benzemez. Bu iş, koruncaklı kürsülerde, ekranlarda; “Camide içki içtiler, orayı pislettiler”, gibi İblisçe, Firavunca yalan ve iftiralar atıp Halkımızın en masum insanlarını suçlamaya benzemez.

Hadi bakalım…

Bak, benim İlkel Komuna gelenekli Göçebe-Yörük Atalarımdan aldığım balyoz yumruklarımdan ve can için korku tanımamış yüreğimden başka hiçbir şeyim yok.

Fakat bu can bu tende kaldığı sürece Türkiye Halkının kadınlarına, kızlarına, gençlerine dil uzatanların hadlerini mutlaka bildireceğiz. Onlardan eninde sonunda mutlaka hesap soracağız.

Bugünlerde gelmesen de yarın bulunacaksın saklandığın kovukta. İşte o zaman hem ettiğin küfürleri sana bir bir yedirip hem de bağımsız ve tarafsız yargı önüne çıkaracağız. Bu memleket de, bu halk da, bu vatan da sahipsiz değildir. Ona toz kondurmaya, leke sürmeye, dil uzatmaya bugüne dek hiç kimsenin gücü yetmemiştir, bundan sonra da yetmeyecektir.

Bekliyorum…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

2 Haziran 2022

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz