HKP Genel Başkanı Nurullah Ankut’tan yeni kitap: Yivsıyırmışlar

22.06.2018
565
A+
A-

HKP Genel Başkanı Nurullah Ankut’un “Yivsıyırmışlar” isimli yeni kitabı çok yakında okuyucularla buluşuyor. Büyük boy, ders kitabı ebadındaki 251 sayfalık kitapta Türkiye’nin en yakıcı meseleleri en doğru biçimde ele alınıyor, çözümleniyor, bu kara günlerden çıkış yolları gösteriliyor.

Arka Kapak Yazısı:

Saygıdeğer Halkımız;

Daha önce de söylediğimiz gibi 24 Haziran’daki Amerikanofillerin seçim oyununun sonucu ne şekilde belirlenirse belirlensin, senin payına ölümlerden ölüm beğenmek düşecektir.

ABD’nin Türkiye’yi üç parçaya bölünmüş gösteren BOP Haritasının uygulanma süreci devam edip gidecektir.

Şu anki göstermelik yarışta bulunanların tamamı BOP’çudur, NATO’cudur, Amerikancıdır, Parababaları yandaşıdır. Yani TÜSİAD’cıdır, MÜSİAD’cıdır, TİSK’çidir.

Bunlardan sana herhangi bir fayda gelmez. Vatana millete de bir fayda gelmez. Bunlar kendi iradeleriyle düşünüp davranamazlar. Tamamının ipleri ABD Emperyalist Haydut Devletinin elindedir. Bu ipli kuklaların bir teki olsun güvenilir değildir…

Bu sebeple de biz bunların tamamına karşı uzlaşmaz bir mücadele içindeyiz ve devrimci hattımızın bağımsızlığını kararlılıkla, titizlikle ve tüm gücümüzle savunmaya devam edeceğiz. Bizim mücadelemiz bu yöndedir.

Yaşasın Antiemperyalist, Antifeodal ve Antişovenist Demokratik Halk Devrimi Mücadelemiz!

Kahrolsun ABD-AB Emperyalist Çakalları ve onların bölgemizdeki, ülkemizdeki her boydan ve soydan işbirlikçileri, piyonları, hizmetkârları!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz