Haçlı İttifakı = AB-D Emperyalistleri+Bekçi Köpeği İsrail+Müslüman(!) Tayyipgiller+Suudiler

07.05.2013
457
A+
A-

 

Suriye Halkı ve Önderleri Esad Genişletilmiş Haçlı İttifakına Karşı Direniyor

AB-D Emperyalistlerinin Ortadoğu’da kulübesini kurup, içine yerleştirdiği Bekçi Köpeği İsrail, Suriye Halkına bir kez daha saldırı düzenledi. AB-D Emperyalistlerinin Arap Halkının bağrına sapladığı bir kama olan İsrail, füze saldırılarında Suriye Cumhuriyet Muhafızlarının Cemraya, Kudsiya ve Hame bölgelerindeki 14. ve 105. Tümenlerini hedef aldı. Saldırıyla ilgili haberler dünya kamuoyuna daha yansımadan, Bekçi Köpeğinin zincirlerini şu an için tutmakla görevli Barack Obama, İsrail’in, gelişmiş silahların Hizbullah’a transferine karşı kendini koruma hakkı olduğunu bildiriyor. Birkaç saat sonra da bombalar iniyor Suriye Halkının başına. Suriye Halkına ve Önderliğine yönelik bu saldırının AB-D Emperyalistlerinin izni ve onayıyla yapıldığının itirafıdır, Obama’nın bu söylemi.

Bu saldırı, Suriye Halkına karşı katliamlar düzenleyen, çoluk çocuk dinlemeden katleden, Suriye’nin tarihi ve kültürel varlıklarını yakan yıkan, Alevi katliamı yapacağız diyerek ağızlarından köpükler saçan “Özgür” Suriye Ordusunun toplama katillerini rahatlamak için düzenlenen bir saldırıdır. Genişletilmiş Haçlı ittifakına karşı direnen Suriye Halkını ve Önderliğini İsrail tarafından da sıkıştırmaya yöneliktir. Bu saldırıda ölen ve yaralanan Suriyelilerin olduğu söyleniyor yerel kaynaklarca. AB-D Emperyalistleri ve bekçi köpeği İsrail açısından hiç ama hiç önemli değil onlarca, yüzlerce, binlerce insanın ölmesi. Onlar yeter ki bin ülkeli bir dünya amaçlarına ulaşabilsinler. Onlar yeter ki halkların yarattığı tüm değerleri kendi kasalarına aktarabilsinler.

AB-D Emperyalistlerinin, besleyip, büyütüp canileştirdikleri, insanlıktan çıkardıkları, Türkiye’den Tayyipgiller aracılığıyla Suriye’ye yolladıkları çapulcular sürüsünün insanlık dışı yüzünü BM’nin Suriye Araştırma Komisyonu Başkanı Carla Del Ponte açıklıyor. “Suriye’deki çatışmanın kurbanların verdiği ifadelerin, Suriyeli muhaliflerin sinir gazı kullandığını akla getirdiğini” açıklıyor Carla Del Ponte. BM Soruşturma Komisyonu’nu “şu ana kadar Suriye’de Beşşar Esad hükümetine bağlı güçlerin kimyasal silah kullandığına ilişkin kanıt görmediğini” de açıklıyor bu arada.

Ve Suriye Halkına yönelik bu aşağılık saldırının olduğu bugünlerde Tayyipgiller’in sahte “one minute”çüsü, Suriye Halkını ve Önderi Essad’ı AB-D Emperyalistlerine gerizden süpürülmemek için satan kişi, Kızılcahamam’dan bağırıyor: “Başkalarına göstermediğin cesareti ağzında emzik olan kundaktaki bebeğe göstermenin bedelini çok ama çok ağır ödeyeceksin”, “Allah izin verirse bu caninin, bu katilin dünyada hesaba çekildiğini görecek ve bundan dolayı hamd edeceğiz.”

İnsanda utanma arlanma olur. AB-D Emperyalistleri dünyayı kan gölüne döndürecek, Dünya Halklarını katledecek, aşağılık saldırılarına karşı direnen Yurtseverleri işkenceden geçirecek, onları yok edecek, sadece Irak’ta 500 bin çocuğun ölümüne neden olacak, Irak’ta, Libya’da Müslüman Kadınların ırzına geçecek, sen onları görmeyeceksin. AB-D Emperyalistlerinin Bekçi Köpeği İsrail, Filistin’de her gün düzenlediği saldırılarla kadın, çoluk çocuk demeden Filistin Halkına Soykırım uygulayacak sen ses etmeyeceksin. Sonra, içinde sizlerin de yer aldığı Haçlı İttifakına karşı yiğitçe direnen Suriye Önderliğine Kızılcahamam’dan çamurlar fırlatacaksın. Üstelik emperyalist bir örgüte dönüşen BM’in bile, senin koynunda beslediğin çapulcular ordusunun insanlık dışı yüzünü belgelemiş olmasına rağmen. İnsanın ar damarı çatlamaya görsün.

Öyle bir hale getirdiler ki Tayyipgiller güzelim ülkemizi, yapmadıkları bir muhabbet tellallığı kalmıştı bu da yapılmış oldu. “Al Akhbar” Gazetesi’ne verilen bilgiye göre; Türk İstihbarat subayları Ankara ve İstanbul’daki gece kulüplerinden zorla 80 hayat kadınını topladılar. Kadınlara, Suriye’ye gitmeleri durumunda Türkiye’de kazandıklarından çok daha yüksek ücret ödeneceği vaatleri yapıldı. Ancak cihatçıları memnun etmeleri koşuluyla bu ödemenin yapılacağı bildirildi. Kadınlara ciddi koruma sağlanacağı ve can güvenlikleri konusunda taahhüt verildi.” (Yurt Gazetesi 05.05.2013)

Ne diyelim… Tayyipgiller 6 bin yıllık Tefeci-Bezirgânlıktan gelen deneyimiyle diyor ki AB-D Emperyalistlerine: “Hizmette sınır yok.”

Dünya Halklarına Yol Gösteren Devrimciler de diyor ki AB-D Emperyalistlerine ve onların yerli ortaklarına; bizlerin kininde ve hıncında da sınır yok. Bir gün gelecek hıncımız volkan olup patlayacak, lav ateşlerimiz yakacak sizlerin vurgun düzenini, savuracağız küllerini sömürü çarkınızın. O yok olacağınız, Devrim ateşinde yanacağınız, Halklarımızın bayram yapacağı günler mutlaka gelecek. Bundan kaçamayacaksınız. 07.05.2013

 

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Merkezi

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz