Ey Kaçak ve de Haram Saraylı Büyük Patron!

15.03.2017
559
A+
A-

Ey Kaçak ve de Haram Saraylı Büyük Patron!

Yunanistan Cumhurbaşkanı, işgal ve ilhak ettikleri 18 Adamızı ziyaret ederek milletine mesaj veriyor, sense hiç oralarda değilsin! Başka havadasın!

Hollanda’da, Almanya’da Firavun Anayasası için miting yapma derdindesin!

Yunanistan, tıpkı Ermenistan gibi, ulusal kimliğini Türk düşmanlığı üzerine inşa etmiştir. Ege’yi, Ege Denizi’ni, oradaki 18 Adamızı işgal ve ilhak etmesi de, bu sebebe dayanmaktadır. Dikkat edersek; Kıbrıs’ta da, Türk varlığını yok edip Adayı tümden kendisine bağlamak istemektedir.

Adamlar bize düşman. Ama teslim edelim ki; kendileri açısından hem vatansever, hem de milliyetçidirler.

Sen ve avanense, tam tersi. Başbakanın Milyar Ali, işgal ve ilhak edilen Adamıza pasaportla tatile gidiyor. Ağzı kulaklarında. Hiç rahatsızlık duymadığı gibi, neredeyse memnun durumdan. Sen de aynı havadasın. Tüm AKP’giller de aynı havada.

Bu bakımdan, Yunanistan’ın 18 Adamızı işgal etmesi, senin için, sizin için Hollanda’da, Almanya’da miting yapmanızın engellenmesi kadar rahatsızlık yaratmadı. Yazık be! Yazık!..

Çünkü sizde milliyetçiliğin, vatanseverliğin, halkseverliğin zerresi yok. Sizler, bu vatanın ve milletin en sinsi ve en ağulu düşmanları arasındasınız.

Boşuna demedin Gürcistan’da, kimsecikler sormamış olmasına rağmen; “Ben Gürcüyüm, eşim de Siirtli Arap.”, diye.

Siz, vatansız ve milletsizsiniz. O yüzden Muaviye, Yezid Dini’ne sarılışınız. Oralardan kendinize bir kimlik bulmaya çalışıyorsunuz.

Belki de şöyle diyorsun kendi kendine;

Ulan din iman ayağıyla Türk Milletinin tepesine tünedik, Amerika’nın da yardım ve desteğiyle. Arkamızda Amerika olduktan sonra bizi kimse yıkamaz. Çünkü dünyada onsuz bir iş yapılamaz.

Hani öyle diyordu ya, Kankan, Pensilvanyalı Feto; “Dünya gemisinin dümeninde Amerika var. Onunla işbirliği etmeden herhangi bir iş yapamazsınız.”

Sen de öyle diyorsun, kuşkusuz, besbelli…

Ve devam ediyorsun;

Bir de şu Sultanlık Anayasasını çıkardık mı, artık “işler ayna, çal çal oyna…

BOP çerçevesinde üç parçaya bölünecekmiş Türkiye. E, bölünürse bölünsün, bana ne bu milletten. Kalanı bize yeter. Adamlara bak. Bir de tutturmuşlar, Yunanistan 18 Adamızı aldı diye. Alırsa alsın be. 18 Adanın tutarı ne?..

Nasılsa, kupon arsaların rantı, 70 milyonluk sağmal sürünün el emeği, alınteri bizim “Varlık Fonu”na akacak, sürekli. Ve Sultanlık edeceğimiz bir parça da kalacak. Bu da bize yeter de artar bile. Yandaşlarımız da zaten doyuyorlar. Yandaş müteahhitlerimiz boşuna demiyorlar, “milletin a…’sına koyacağız”, diye. Hep birlikte yapıyoruz işte bu işi…”

Evet, Kaçak Saraylı Reis… Söyleminiz de, aklınız fikriniz de, işiniz gücünüz de bu.

Ama sanmayın ki bu devran böyle dönüp duracak sonsuza dek. Bütün zalimler gibi, bütün hainler gibi, bütün vatan millet halk düşmanları gibi, devrileceksiniz. Uzanacak elleriniz çelik bileziğe…

Dikkat edin, milyar dolarların istiflendiği kasalara değil, çelik bileziğe uzanacak bu kez elleriniz. Bugünkü yasalara göre, gerçek anlamda hukuka bağlı, gerçek mahkemeler huzurunda yargılanacaksınız. Bundan kaçıp kurtulabileceğinizi sanıyorsanız, fena halde yanılıyorsunuz…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

15 Mart 2017

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkan

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz