CHP’ye ve Türkiye’ye ettiğin kötülüğe daha doymadın mı? Bir defolup git artık ya!

24.06.2023
104
A+
A-

Saygıdeğer Arkadaşlarım;

ABD Emperyalist Çakalı; TESEV’ci, Sorosçu Kılıçdaroğlu’nu CHP’nin başına Amerika tarafından yönetilen demokrasicilik oyununda muhalefet rolü oynasın diye getirmiştir. Nasıl Tayyip Laik Türkiye Cumhuriyeti’ni çökertmekle görevlendirilmiş ve bu işi yapmışsa, Sorosçu Kemal de Mustafa Kemal’lerin, İnönü’lerin CHP’sini çökertmekle görevlendirilmiş, o da bu işi başarmıştır.

Dikkat edersek; CHP’yi ideolojik ekseninden koparmış, onu HDP ve AKP’nin bileşkesi olan, sentezi olan bir hatta, bir mihvere yerleştirmiştir. İşte bu yüzden Sorosçu Kemal’in Yeni CHP’si, Tayyip’in bütün soygun, vurgun, yolsuzluk, kanunsuzluk ve ihanetlerine rağmen yüzde 25 bandında çakılıp kalmıştır.

Çünkü HDP’nin, PKK’nin orijinali var. O partinin seçmen tabanı, kendi partisi varken niye Yeni CHP’ye oy versin?

AKP’nin ve Karamolla’nın, Davidson’un, Bebecan’ın Ortaçağcı Siyasal İslamcı partileri de var. Onlar dururken niye oradan kopanlar gelip Sorosçu Kemal’in Yeni CHP’sine oy versin?

Böyle bir şeye imkân yok, arkadaşlar.

Bu adam 12 yıldan bu yana Tayyip karşısında, onların ihanet iktidarı karşısında muhalefet rolü oynayarak görev yapmıştır, kendisini CHP’nin başına getiren ABD Emperyalist haydutlarına. Bunun CHP’nin başına nasıl getirildiğini CHP’nin eski Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen net bir şekilde anlatmıştır. Videosu internette var, bir tıkla bulunabilir.

Demiştir ki, “Amerikalılar Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP’nin başına getirmek için 2008’den itibaren çalışma başlattılar.”

Bütün kanıt ve belgeleriyle ortaya koyuyor adam. 2010’da da getirdiler, diyor. Yine eski CHP sözcülerinden tıp doktoru, Samsun Milletvekili Haluk Koç; “Ben Kılıçdaroğlu’nun karşısına aday olarak çıktım ama Amerikalılar bana suikast düzenledi. Belim kırılarak ölümden döndüm ve mesajı alarak Kılıçdaroğlu’nun karşısından çekildim”, diyor.

Sıradan adamlar söylemiyor bunu. Yani bu adam özel olarak ABD tarafından devşirilmiş ve CHP’yi çökertmek için, onu ideolojik hattından koparmak ve savurmak için oraya getirilmiş bir adam. Bir tek namuslu Mustafa Kemalci, Kuvayimilliyeci adam bırakmadı CHP yönetiminde yahu. Hepsini harcadı.

Geçen seçimlerde kazanması kesin görünen, hatta birinci turda kazanması kesin görünen Ekrem İmamoğlu’nu adaylıktan bloke etti, engelledi. Onun yerine, koltuk hırsına kapılarak, “Cumhurbaşkanı adayı ben olacağım. CB koltuğuna ben oturacağım”, dedi. “Altılı Masa” diye ucube bir ittifak kurarak sözüm ona; ne kadar Ortaçağcı, Tayyip döküntüsü; CHP, Mustafa Kemal ve Laik Cumhuriyet düşmanı varsa topladı etrafına yahu. Onlarla ahlâksız bir pazarlığa girdi. “Siz beni CB adayı gösterin, ben size CHP seçmeninin oylarıyla 38 tane milletvekili vereyim”, dedi. Ve bu ahlâksızlığı da yaptı.

Masum CHP seçmeninin oyları bu Ortaçağcı, Mustafa Kemal ve Laik Cumhuriyet düşmanlarını Meclise taşıdı yahu.

Bunca ihanet yetmiyormuş gibi, adam hâlâ diyor ki; “Ben CHP’nin başından gitmem.” Kendisinin daha önce devşirip emir kulu haline getirdiği 81 il başkanını toplayarak onlara kendisine sadakat yemini ve açıklaması yaptırtıyor; “Bakın, il başkanları beni istiyor, ben gitmiyorum”, diye.

Be ahlâksız adam!

CHP’ye ve ülkemize verdiğin zarar yeter yahu! Bir defolup git artık yahu!

Daha fazla zarar vermek istiyor. Gelecek yılki yerel seçimleri de kaybettirmek istiyor CHP’ye. İstanbul’u ve Ankara’yı da kaybettirmek istiyor. “Daha görevim, ihanet görevim bitmedi benim”, diyor. Yahu açıkça CHP içinde de buna defol git diyen, bayrak açan, yok. Bunun ihanetlerini görüp tepki gösteren, isyan eden yok yahu!

Bu kadar mı zavallılaştınız yahu, CHP seçmeni?

İçler acısı bir durum yahu…

Böyle bir ülkede insan nasıl rahat olabilir, nasıl mutlu olabilir?..

Gerçekten işimiz çok zor, arkadaşlar. Daha çekeceğimiz acılar var, halkımızla birlikte ödeyeceğimiz bedeller var.

Ama imkânsız değil. Sonunda mutlaka yine biz başaracağız. Ve biz savaşmaya devam edeceğiz.

Bizim bayramımız, tatilimiz, pazarımız hiçbir şeyimiz yok. Biz halkımızı, vatanımızı ve halkımızı savunmakla görevli savaş cephesinin askerleriyiz. Ona programlanmışız. Bir gün, bir saat o cephedeki yerimizi boş bırakamayız. Bedence tükenişe uğrayıncaya kadar savaşmaya devam edeceğiz ve en sonunda yine biz kazanacağız!

Kalın sağlıcakla…

24 Haziran 2023

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz