Genel Başkan’ımız Nurullah Efe Ankut’tan Kemal Kılıçdaroğlu’na öneri

21.05.2023
81
A+
A-

Bak Kılıçdaroğlu;

Önümüzdeki Pazar, Tayyip karşısında sana önemli bir fayda sağlayacak öneride bulunacağım…

Tayyipgiller’i, çoğumuzun bildiği gibi, yüzde yüz oranında Amerikalılar, İngilizler ve İsrail devşirip oluşturuyor, partileştiriyor, iktidara taşıyor. Yani Tayyipgiller bütünüyle ABD yapımı bir suç örgütüdür.

Merkez Parti Başkanı Abrurrahim Karslı (hukuk profesörü aynı zamanda) bunu çok net, açık olarak anlatıyor. Diyor ki; “AKP benim Çamlıca’daki evimde kuruldu. Amerikalılar, İngilizler ve İsrailliler geldiler. Tayyip’i, Abdullah Gül’ü ve diğer avanelerini topladılar; Abdurrahim Dilipak, Ali Bulaç ve benzer kişileri. Dediler ki; “Bakın biz sizi partileştirip, iktidara taşıyacağız. Sonra da önünüzdeki engelleri opere edip temizleyeceğiz.” (Ergenekon, Balyoz adlı CIA Operasyonları işte o amaçla yapılmış işlerdir. CIA saldırılarıdır.)

“Sizden istediğimiz üç şey var;

“1- BOP’ta size verilen görevleri yerine getireceksiniz.

“2- İsrail’in düşmanlarının bertaraf edilmesinde size verdiğimiz görevleri yerine getireceksiniz.

“3- İslam’ın yeniden yorumlanıp içinin boşaltılarak bütünüyle bir Amerikan İslamı haline getirilmesinde görev alacaksınız.”

Abdullah Gül ve Tayyip, “tamam”, diyor buna. Abdurrahim Karslı bunu hem Cem Özer’le yaptığı bir programda anlattı, hem de TELE 1’de yaptığı bir programda anlattı. Abdurrahman Dilipak ve Ali Bulaç da sonrasında yazdıkları köşe yazılarında Abdurrahim Karslı’nın bu anlatımını aynen doğruladılar. Merak eden arkadaşlar, “AKP aslında nasıl kuruldu?” yazıp arama motorundan aratırlarsa hemen karşılarına çıkar bu videolar.

Ve 21 yıldan bu yana Tayyipgiller adlı, onların ailesinden Ali Yeşildağ’ın tanımıyla, dünyanın en büyük hırsızlık, vurgun, soygun, yolsuzluk şebekesi olan mafyatik suç örgütü; ABD’li, İngiliz ve İsrailli efendilerine verdiği bu sözü tutuyor, onların kendisine verdiği görevleri yapıyor.

Şimdi durum bu kadar açık ve net olmasına rağmen Tayyip; seni Kemal Kılıçdaroğlu, “Amerikancı, Batıcı” olarak yaftalayıp kendisi yerli ve milli lider postuna büründü. Sen de yaptığın bir yığın saçma gezi ve işinle buna zemin hazırladın tabiî.

Senin geçmiş dönemki milletvekillerinden İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, partinizin iletişimden sorumlu ekibinin de başıydı aynı zamanda. Sana geliyor ve diyor ki; “Başkan, Amerika’nın İstihbarat Örgütü CIA Ankara’nın göbeğinde, Kızılay’da ‘Mühendislik Bürosu’ tabelası altında istasyon kurmuş. Orada hem istihbarat topluyor hem de hükümeti günlük işlerinde yönlendiriyor. En azından gidelim bu istasyonun önünde bir protesto eylemi yapalım.”

Sen aynen şunu diyorsun:

“Ya ne diyorsun sen? Amerikalıları karşımıza alırsak bizim siyasi hayatımız biter, hiçbir başarı elde edemeyiz. Sakın böyle bir şey deme bir daha.”

Şimdi biz sana diyoruz ki; biraz cesaret topla ve Ankara’da ve çevre illerden toplayabildiğin kadar büyük bir kalabalık topla. Git Ankara’nın göbeğindeki, Kızılay’daki o CIA İstasyonunun önünde bir protesto eylemi yap. Ve oradan seslen Tayyipgiller’e:

“Benim İletişim Büromun bulduğu bu CIA İstasyonunu senin Hakan Fidan’ın, Fahrettin Altun’un (elinde, emirlerinin altında yüzlerce insan olmasına rağmen) bulamadılar, bilemediler mi? Biliyorlar, sen de biliyorsun. Bilmenin ötesinde bunlarla, bu istasyondaki ajanlarla birlikte çalışıyorsun. Bunları defedeceğiz ülkemizden.” diye.

Bak o zaman Tayyip’in o yüzündeki yerli ve milli maskesi bir anda nasıl düşüyor. Ve halkımız nezdinde de çok olumlu bir etki yapar bu. Ve bunun yansımasını önümüzdeki Pazar yapılacak seçimlerde görürsün.

Haydi, yap bunu!

21 Mayıs 2023

İletişime Geç
Merhabalar,
Bize buradan ulaşabilirsiniz